Neobicne devojke
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Tema: Neobicne devojke

Početnik
    Učlanjen
    20.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Neobicne devojke

Jesam li ja puko ili su meni pocele da se sviđaju ružnjikave devojke
    Šala ali zaista vise mi se nesviđaju one extra dobre ribe, ono samo kazem "DOBRA RIBA" i to je to. Ali par puta mi se svidela devojka koja ima malo klempave uši ili koja ima pegice po licu(to je nesto zbog cega mislim da devojke mrze sebe a meni se sviđa) naravno one nisu bile gabori daleko od toga recimo da su im to bile jedine mane ali bas zbog njih one su meni nekako privlacnije.

Zainteresovan član gospodjica M. (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: Neobicne devojke

Nisi ti "puko". :wink:
    Savršenstvo je, u kom god smislu, dosadno. "Mana" čini celinu interesantnom, naročito kad se u nju lepo uklapa. Dokazano. :-)
    [font=typewriter]
    Svi su gresi plodovi neposlusnosti.

gospodjica M.
    [/font]

Zainteresovan član FRIKAZOID (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Ortak, nema brige i meni se desava ista stvar, nekoliko puta. Na primer kad se nagledam tih ekstra, ja se nekako onda smorim i onda su mi sve one iste i da vidim neku savrsenu , meni je ona ista, a te sto ti kazes "malo ruznije" mi se svide.To ti je neka dublja filozofija u koju ja ne bih zeleo da ulazim, ali ima jedna izreka:
    "Neko nam se svidi zbog svojih vrlini,a zaljubimo se u njega zbog njegovih mana."

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Пегице нису мана...кад су онако једва видљиве. Ја их просто обожавам.

А за остатак...па...добра риба је добра риба...наравно да би ми се више свидела та екстра него та просечна. Али често су те екстра празне, а ове просечне занимљиве, шармантне, духовите...

Према томе...ако већ морам да бирам...избор је друга. Мада...та екстра + особине друге...ту нема двоумљења.

Početnik
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ja mislim da su "obicne" devojke sigurne u sebe i vole sebe a naravno da teze savrsenstvu a one koje su ga dostigle, bar u fizickom izgledu nekako ne znaju sta dalje! Tako nekako
    A i zamislte samo koliko je njima ljudi prilazilo a to zna tako strasno da smori a to se odmah vidi na licu!

Početnik
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Uf ala ja filozofiram

Zainteresovan član joockey (avatar)
    Učlanjen
    19.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio despotbg
    Šala ali zaista vise mi se nesviđaju one extra dobre ribe, ono samo kazem "DOBRA RIBA" i to je to. Ali par puta mi se svidela devojka koja ima malo klempave uši ili koja ima pegice po licu(to je nesto zbog cega mislim da devojke mrze sebe a meni se sviđa) naravno one nisu bile gabori daleko od toga recimo da su im to bile jedine mane ali bas zbog njih one su meni nekako privlacnije.
    PAzi coek kaad sam ja isto bio puko tako....
    Ako si za sex nasmesi se....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Reputaciona moć
    46

Kada neko ima visak, mozda to i nije mana. Nego sta je sa onima koji imaju manjak? Mislim: manje jedna ruka ili noga ili oko...Kada ti se neko sa takvom manom, ako je i to mana (a licno mislim da nije) dopada? Da li bi i onda trebao da se smatras "puknutim"? Ma jok, sve je za djaka, ha, ha... Salu na stranu svi smo mi puni mana ali onih pravih-onih "iznutra", a za te mane je mnogo teze da se nekom dopadnu, zar ne?

Aktivan član
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

izem ti shalu

Poznat Supertajni (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    120

Cool Re: Neobicne devojke

"Takozavane zene sa greskom" (nekazem ovo da bih nekoga uvredio nego jednostavno iz svog iskustva) imaju mnogo toga da pokazu i u tom smislu se izuzetno trude, zato mislim da su jako interesantne i vredne paznje dok devojka koja je samo lepa, ubedjena je da je to dovoljno da bi coveku bilo lepo sa njom e u tome je cela zvrcka..............naravno ovo nije pravilo vec neko moje licno iskustvo i zapazanje...........ma sve prema datoj situaciji i rasporedu snaga na terenu...........bio sam komplikovan ali jbg-a................
    Powered by Supertajni......

Domaćin Dont_Break_The_Oath (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

hmm,,,,,cuti i zaljubi se.Ali ne u sve.....ostavi nesto i meni.
    Lokk dine øya å tænk, sommeren fall så fort, det virka så laingt oinna, eller va det i går, da tida itt betydd nokka.
    Og da du møtt din vinter, dansandes me hænnes døtra, te du trøitt og kaild vi e mytti smartar einn modi, du vente te imorra me å ring.

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

ove standardne...svaq kad vidim samo mi je u glavi sex....mislim da se razumemo....ne bi silazio nedeljama sa neke tipa karleushe...al je ne bi proshetao ulicom ni pod razno...mozhda je sve to pogreshan pristup i izgled nema veze sa chovekom....al ja misim da nije tako
    Voistinu.

Zainteresovan član heli84 (avatar)
    Učlanjen
    31.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Sve sto je lepo,nije samo tvoje,veruj mi!Pre svega,lepota je prolazna,vazno je ono sto nosi u sebi...u dusi...kaoliko joj je stalo do tebe,koliko te voli i ceni!
    u mislima sa tobom i samoca je lepa....

Domaćin Manic Street Preacher (avatar)
    Učlanjen
    15.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ja volim svaku koja topla i iskrena............ima li takvih ovde a da je 87,88,89 godiste......al da je lepa kao ja

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.697
    Reputaciona moć
    15789

[QUOTE=Supertajni] devojka koja je samo lepa, ubedjena je da je to dovoljno da bi coveku bilo lepo sa njom ...........QUOTE]

Ako i postoje pojedinacni slucajevi ne treba generalizovati jer to u vecini slucajeva jednostavno nije tacno.To je uglavnom samo trip kod vecine muskaraca.Naravno da lepota nije jedina i dovoljna.

Želim vam mnogo ljubavi, sex bez reklamacije i što manje sekiracije u 2018.godini.

Primećen član
    Učlanjen
    02.06.2004.
    Reputaciona moć
    58

Fizicki izgled jeste i nije bitan

Početnik verbatim1 (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ko ulovi ruznu jos lakse ce lepu. Staro pravilo.

Aktivan član Mare (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Nikad čuo, pre će biti: ko ulovi lepu lakše će ružnu.

zamisli
    Guest

Hm ...to mi poznato,moj bivsi je ozbiljno al nikog vise nisam voleal

Aktivan član AlyonA (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Ne vidim kako neko uoste moze da kaze da postoje kategorije tipa "Ekstra riba" i "Neka sa manom".Sve su devojke vecinom slicne(ne kazem,ima fascinirajuce lepih,ali one definitivno nisu u nasoj blizini,vec ih puni neki burzuj,ili sama seta filmom i pistom),jedino sto se razlikuje o devojke do devoje je stav.vidjala sam mnoge iskrene rugobe,ili makar prosecne(onako,ukalupljene) ribe koje prolaze kao F A N T A S T I C N E.A zasto?Jer se su se tako postavila.Likovi,moram reci,padaju skoro iskljucivo na sarm,a posle toga na misljenja drugih o doticnoj devojci.
    Biti zaljubljen je određeno stanje.
    Voleti je čin.
    Stanje podnosimo,za čin se odlučujemo.

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Citat Original postavio verbatim1
    Ko ulovi ruznu jos lakse ce lepu. Staro pravilo.
    pa ovo je istina.Bar meni deluje sam skontao ili negde cuo?
    Kako se postaje član javne grupe?

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

I mene vise isto privlace devojke koje izgledaju prosecno.
    Sustina ove zelje su emocije.Ljudi koje takve devojke privlace,zeljni su cistih emocija.Pa ne zele da im preterana lepota ometa osecaj.Takodje, prosecne devojke daju osecaj normalnosti.Pa se pored njih osecamo opusteno.Zadovoljno.

Samo ima jedna zackoljica.Devojke koje fizicki losije izfledaju su obicno ljubomornije.I pitanje kolika ce njihova privlacnost trajati u sexu.Mislim,lepota je ipak lepota.

Ali,ne može se sve.
    Kako se postaje član javne grupe?

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    84

Ma sta je to neobicna devojka? Za mene nije neobicna ako ima pegice ili tako nesto sitnije. Neobicna bi za mene bilo da nema ruku, nogu ili da pravi neartikulisane pokrete. Ovo sto vi navodite su tipicne ljudske mane i nisu uopste neobicne.
    Druga stvar je ili prihvatas nekog takav kakav jeste ili ga ne prihvatas u celosti.

Aktivan član Emily_Bg (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Ne nisi puko,samo si SAZREO!Konacno si shvatio da nije najbitnija lepota,da to sto vidis spolja vecinom cine odeca,nakit i sminka,i da ti to deluje extra dok ne postane tvoje.A devojke "sa manom"kao sto kazes ili ruznjikave devojke su zapravo lepe na svoj nacin,lepe su na prirodan nacin,a nisu izvestacene i plasticne.Mislim da ti je pogresan taj izraz 'ruznjikava',jer jedno je biti ruzan u pravom smislu te reci,a drugo je biti samouveren i ne skrivati panicno neke nebitnne detalje koji cak mogu biti i lepi........

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Nisi lud......ja recimo nikad ne bih mogao da budem sa totalno fenserkom zato sto sve izgledaju kao da su ispale iz fabrike. Te jedno te isto... Ne mora da znaci da je neka riba losa zato sto je pegava ili ima lose usi...gleda se celina a ne sitnice. Moze ona da bude lepa ko boginja a da bude skot u dusi i obrnuto... Dok god ima jenu rupu vise od tebe-udri

Slične teme

1. Neobicne mesavine...
    Autor TheWisher u forumu Muzika
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.07.2008., 12:59
  2. Neobicne slike...
    Autor darth ani u forumu Književnost
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 19.04.2006., 21:07
  3. NEOBIČNE VESTI
    Autor Strela u forumu Arhiva
    Odgovora: 15