Higijena& Anal ?????

Hiper:
Da pojasnim, nisam imala neprijatna iskustva u ciscenju nego bez ciscenja.
Ne vidim sta je tu cudno sto ovo pitam, ciscenje unutrasnjosti analnog otvora bi trebalo da bude obavezno, a BLJAK je ono bez ciscenja, zar to nije logicno?
U cemu je problem?
Nije ti ovo mesto za pametne savete. Ipak, magichna rech je "klistir". Idi na google.
 
Hiper:
Da pojasnim, nisam imala neprijatna iskustva u ciscenju nego bez ciscenja.
Ne vidim sta je tu cudno sto ovo pitam, ciscenje unutrasnjosti analnog otvora bi trebalo da bude obavezno, a BLJAK je ono bez ciscenja, zar to nije logicno?
U cemu je problem?


Ahaaaa pa ti si zemsko... A volis da ga primis u guzu?! :D

Eeee to je bas fino!!! ;-)

Da nam je vise takvih.... :sad:

A ne sve neke fine, nece ni da puse a kamo li nesto drugo! :oops:
 
Sto ste napali devojku?!

Za svaku pohvalu je sto razmilslja kako da na lep nacin uziva u sexu u guzu, a ne kao sto sam cuo da je neki tako tip krenuo prstom u guzu nekoj ribi i naidje na... i skenja se covek, odustane od sehanja!!!

A sutra kad se to vama desi reci cete kao je riba ovakva i onakva, a sad napadate ovu devojku sto pita!!!

@hiper: nemoj da se obeshrabris! Klistir nije NEOPHODAN za analni sex, ali je pozeljan!

Probaj pa javi kako je. Ja sam sexao bez klistira i nije bilo problema, ali...
 
Hiper:
Ja odustajem od klistira (procitala sam na Gay.com da treba odvrnuti vrh tusa i pustiti vodu u dupe, to je neki narodski nacin, pa me bas nije odusevilo.)
Ali evo jedna super fora: kondom+glicerin, jer on nije na bazi ulja nego alkohola. Pa uzivajte! A za ove sto me pljuju bas me briga!ha
Cao, A.Baso

;-)

Jedino ja ne volem da koristim kondom, pa to ti je... :-?
 
Ima jedna metoda ciscenja debelog creva i ispiranje zuluca pustanje mlaza tople vode kroz analni otvor.Samo ja nikako ne mogu da zapamtim kako se to strucno zove.Imam malo duzi nazim.Pitacu pa cu da ti kazem.Inace znam da postoje saloni po BGu koji prizaju te usluge.To uglavnom rade stariji ljudi i znad se pri toj metodi gubi i do 5 kg telesne tezine,jer se kompletno ocisti debelo crevo i zeludac od svih visegodisnjih naslaga govanna,hehehehe.
 

Back
Top