SHREDER

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
da li se secate nindzxa kornjacha?! naravno da da! svi smo ih gledali...

setite se one epizode,medju prvima je bila,kada je NK nalaze u nekoj laboratoriji ili tako neshto i pojavljuje se Shreder,kasnije dobija to ime, i kazxe "ja sam Sekach!":lol: a valjda Mikelandjelo mu kazxe"a je l` to za sechenje krompirica?!":lol: :lol: :lol: :lol:
da li se secate te epizode???? zar nije najbolja....?!;-)

p.s.ne znam zashto su mi pali na pamet?! :-D
 
meni je najbolja ona sa kraljem pacova...pa kao on kidnapuje ejpril...tako neshto...pa i ona sa onim kejsi dzonsom...onaj lik sa hokejashkom maskom....

splinter je chovek svi ostali nek pomru...
 
Ma Krang je zakon..kad drekne onim kretenskim glasom...
SEKACU!!!,opet si uprskao stvar..nikada necemo dovesti armiju stopala iz dimenzije X...tako nesto

Ma nindza kofernjace su bile extra...heh..
 
eeee,ja sam imala album nindza kornjace,bas sam se lozila na taj crtani. :D
a bili su gorivni i ti transformersi i hi-men,jedino sto je imao bapsku frizuru onu sa siskama.a bese iz tog crtaca onaj skeleton?onaj kostur sa ogrtacem? :shock:
 
a uvek sam se pitao koji to kuhinjski aparat se zove Shreder...a i znamd a smo gosn Shredera uvek zvali Sekach...setjam se takodje Sekacha bez one njegove maske...a i onog Kejsi Dzonsa sa palicom za bejzbol...hehe...
 
Kad_LupimLupim:
Nema vishe takvih crtaca... na zalost po danasnju decu :roll:
Sad sam se setio josh i tzv Mastersa, aka Masters of the Universe - He-Man & Co.


Upravo takvi crtani filmovi su stetni po omladinu. Gledaj - dobri momci zive u kanalizaciji, a duhovni ucitelj im je pacov. Shvati simboliku.
 

Back
Top