SAM & MAX are back!!!

max payne je jedno od mojih omiljenih igara,mprvi deo mi je ipak bolji mada ja sam procitao u pc play74 da oni prave negu novu psiholosku avanturu sa nekim likom(novi melanholicno depresivni junak) nemogu sad da se setim imena i kazu da ce biti jako dugacka inace grafika je neverovatna!trebace ti nadrndan komp da bi mogao igrat..
i da imam jedno pit za tebe kako da stavim avatar ja nasao sliku odgovarajuce velicine pixela ali ono kaze da nije neki-tci,ci ili neznam vec kakav fajl,format ma nemogu da je stavim inace slika mi je na kompu!kako si ti nasao tvoju i kakav je to format?
 
ekiman zao mi je sto moram da te obavestim ali ovde se ne prica o max payne-u...vec o avanturi kuceta i zeca Sam-a i max-a ali dobro nije ni bitno...a za avatar sam nasao sliku na netu skinuo je na komp i preko ACDSee Canvas-a promenio joj dimenzije na 80x80 i upacio u profil....
 
ops-pardon jos mi jebilo cudno pa dobro nije ni vazno...
inace sam imao slikece tih dimenzija ali nisu bile tog formata pa sam se pogubio a onda sam skinio tvoju video format i to je bilo to....ova je iz vampiresa slika serifa moram naci neku prikladniju....
 
Ekiman:
max payne je jedno od mojih omiljenih igara,mprvi deo mi je ipak bolji mada ja sam procitao u pc play74 da oni prave negu novu psiholosku avanturu sa nekim likom(novi melanholicno depresivni junak) nemogu sad da se setim imena i kazu da ce biti jako dugacka inace grafika je neverovatna!trebace ti nadrndan komp da bi mogao igrat..
i da imam jedno pit za tebe kako da stavim avatar ja nasao sliku odgovarajuce velicine pixela ali ono kaze da nije neki-tci,ci ili neznam vec kakav fajl,format ma nemogu da je stavim inace slika mi je na kompu!kako si ti nasao tvoju i kakav je to format?


Brate,
S&M nema ama bas nikakve veze sa Max Payne-om.
Ovo je kliktacina, a to je pucacina. :evil:
 
Kliktacina...Ta mi se svidja
lamer.gif
 

Back
Top