mnogo mi se svidja ovo sada

one day at a time
uostalom - pun mesec je :wink: SVI smo pretendersi!
full_moon.jpg
 
Nemam ja nameru da se pretvaram. Zaista sam odlucio da se malo transformisem iz dobrice u skota, i odma mi je sa devojkama krenulo na bolje, odma hoce da izadju samnom. Dok sam bio dobar ko lebac i fin samo su me gazile. Pa posto Srkpinje vise vole svinje i skotove......

Moj moto je da ne mogu da promeni srpske devojke one su takve kakve su ali zato mogu da postanem stoka i skod i da se prilagodim njihovim zahtevima.
 
Luciferko:
Nije to moj uspeh zaboga miloga.
Pa vi zenske osobe same prave muske sovinisticke u svinje i stancuju sa sam samo vas proizvod i uspeh, vasa je zasluga za jos jednu sovinisticku svinju u nizu a ne moja ja sam samo produkt vaseg truda i rada.


Sto si toliko ljut, pa nisu valjda sve takve. Opusti se malo. Ovaj dan je neponovljiv.
Stvarno je strasno ako se u danasnje vreme zene bave samo time.. pa se jos i trude oko toga.. a vi jos to i dozvolite. Ma gde smo mi to? :shock:
 
evi:
Sto si toliko ljut, pa nisu valjda sve takve. Opusti se malo. Ovaj dan je neponovljiv.
Stvarno je strasno ako se u danasnje vreme zene bave samo time.. pa se jos i trude oko toga.. a vi jos to i dozvolite. Ma gde smo mi to? :shock:

Ima izuzetaka ali je to 0.01% toliko malo devojaka ume da uzvrati istinusku ljubav. Ostalim ako puzi covek ljubav zgaze ga ko mrava, kazu da nema boljeg osecaja, sak je bolji i od seksa , kad zgazis nekog.

Najvise devojaka setaju svinje, sovinisi, skotovi, sto si veci skot vise te vole i postuju, sto si gori prema njima one su bolje prema tebi.

Da vi ZENE NE FAVORIZUJETE SOVINISTE, SKOTOVE i SMRADOVE ne bi ih bilo sve VISE I VISE.

Da ne gazite dobre momke, pristoje i postene mladine NE BI IH BILO SVE MANJE i MANJE.

Pa sledeci put kad kazete "Muske sovinisticke svinje" setite se da su oni vas produkt.
 
Cekaj stani malo! Pa zasto bi neka dobrica ispastala zbog neke kucke? Sto bi ona bila kriva zbog ove predhodne? Neka te sjebala ok. Vreme leci sve, vremenom postanes samo obazriviji, ali ako si u srcu dobrica i ok lik uvek ces to biti samo je pitanje koja ce to lepotica ponovu u tebi da probudi.
 
Luciferko:
Nemam ja nameru da se pretvaram. Zaista sam odlucio da se malo transformisem iz dobrice u skota, i odma mi je sa devojkama krenulo na bolje, odma hoce da izadju samnom. Dok sam bio dobar ko lebac i fin samo su me gazile. Pa posto Srkpinje vise vole svinje i skotove......

Moj moto je da ne mogu da promeni srpske devojke one su takve kakve su ali zato mogu da postanem stoka i skod i da se prilagodim njihovim zahtevima.




ne lazi majstore. i ne pali se.
 
evi:
Cekaj stani malo! Pa zasto bi neka dobrica ispastala zbog neke kucke? Sto bi ona bila kriva zbog ove predhodne? Neka te sjebala ok. Vreme leci sve, vremenom postanes samo obazriviji, ali ako si u srcu dobrica i ok lik uvek ces to biti samo je pitanje koja ce to lepotica ponovu u tebi da probudi.
ne trudi se,ima on ovakvih tema na desetine.
luciferko smorio si.
prvo pomozi sam sebi pre nego sto dodjes dugima da se zalis.
vise uopste ne znam koje su poente tvojih tema. :roll:
 
Ej Luciferko, kenjas kao morz...
Ne postoji dugme na ciji se pritisak postaje dobar ili los...
Ako hoces zaista da se promijenis, moraces dugo i krajnje ozbiljno da radis na sebi...
U suprotnom, ovaj "entuzijazam" kojim se se nafilovao, vec pri prvoj prepreci ce da izduva kao balon...
 
Luciferko, nashao si u kojoj crkvi da se molish. Postavi ovaj topic na Savremenom. Ili nemoj.

Ipak, ove dobre tete ovde su ti sve vec lepo objasnile. Niti mozhesh da se menjash na prekidach, niti to treba da radish iz takvih motiva kakvi su tvoji.

Eh, zhene... another one bites the dust. I ovog ste privukle na tamnu stranu.
 
Luciferko:
Mogu da kazem od kad sam se iz dobrice, malog dobrog luciferka, pristojnog i finog momka transformisao u smrada , skota i musku sovinisticku svinju

super mi je

odlicno se osecam

auuuuuu
pa kako si to izveo ajde nam objasni
!

a pun mesec..zato jedem ko svinja :)

resila sam da se sad malo gojim tzv jo-jo .

e kazite randomu pocela sam da idem na trbusni ples ne zna sta propusta. to da ne smaram u onoj temi. inace mozda cu prestati jer sam slabic. znam da je ovo neumesno ali nema veze mozda odu ovi doshljaci ne volim ove strane turiste

ide neko sutra na nesto u beogradu??? da gledamo sobu kurtizana ja cu ici

ok nisu samo beogradjani

anakin kad ti dolazis u bg

eheh sakricu se nerealna sam
 

Back
Top