sta mislite o limpbizkit?

K

killah

Gost
Ja mislim da su odlicni...
Imali su problema sa albumom Starfish, tj. kostao ih je dosta fanova jer je bio previse pop, ali mislim da su sveukupno super...
I za one koji misle da takvi bendovi (rapmetal) ne mogu uzivo da sviraju, neka pogledaju Sanitarium (sa mtvIcon Metallica, obrada Metallice...)
http://www.mtv.com/bands/az/limp_bizkit/artist.jhtml i nadjite Welcome home (sanitarium).
Iako je danasnji trend u svjietu da ih svi mrze, meni su bas mocni.
Nu metal moze biti dobar.
 
Nemam pojma shta je tebi tu dobro?!?!? Jedini band koji cenim od Nu metala je definitivno Mudvayne, jer ljudi su bash orginalni i znaju da sviraju!!!
A shto se tice Limp Bizgita oni su za mene tipicne pocercine, buduci da se pojavlju na MTV-u i ostalim komercijalnim Tv stanicama, a to bash znaju da sviraju nisam bash siguran. Ma oni su napumpani od strane mocnih muzickih [komercijalnih] produkcija isto kao i Eminem, Jenifer Lopez i ostali. Nema tu nishta orginlno, nishta shto vredi, nishta shto ostati za nekih 5-6 godina, svi ce ih zaboraviti a oni ce se brckati negde na Havajima ili u krajnjem slucaju u LA-u !!!
p0z
 
Stoorbak:
Nemam pojma shta je tebi tu dobro?!?!? Jedini band koji cenim od Nu metala je definitivno Mudvayne, jer ljudi su bash orginalni i znaju da sviraju!!!
A shto se tice Limp Bizgita oni su za mene tipicne pocercine, buduci da se pojavlju na MTV-u i ostalim komercijalnim Tv stanicama, a to bash znaju da sviraju nisam bash siguran. Ma oni su napumpani od strane mocnih muzickih [komercijalnih] produkcija isto kao i Eminem, Jenifer Lopez i ostali. Nema tu nishta orginlno, nishta shto vredi, nishta shto ostati za nekih 5-6 godina, svi ce ih zaboraviti a oni ce se brckati negde na Havajima ili u krajnjem slucaju u LA-u !!!
p0z

Prvo da kazem da se slazem da su Mudvayne cool.
E, da ti odgovorim na ovo...
Da znaju svirati (i uklopiti DJisanje sa gitarama) pogledaj gornji link, ako imas brz internet.
Da su komercijalni jesu. TO sto se pojavljuju na MTV-u ako ih cini komercijalnim, onda neka jesu. A to sto su za vrjeme napstera imali BESPLATNE turneje, to sto su na turneji 'ladies night in cambodia' davali svim djevojkama BESPLATNE karte, sto ove godine planiraju po Evropi praviti par BESPLATNIH koncerata da bi se iskupili za propustene festivale, sto su citav novi album (trebao izaci u junu) odbacili jer su dobili novog gitaristu i s njim zvuce bolje, pa su odlucili da zarad svojih fanova naprave BOLJI album, KAKVIM IH TO CINI?
Meni sasvim dobrima... Zao mi je sto ih nisam (i vjerovatno nikad vise necu imat prilike) odgledo uzivo. Sudeci po snimcima koje sam gledao i po onoj Metallicinoj obradi, i tu su sasvim OK.
Eto, samo par razloga zbog kojih ih volim. Najvazniji je MUZIKA!
ps Oni postoje od 94, prvi album izasao 97, potpuno nekomercijalan i nisu bili nimalo poznati. Album postao platinas godinu dana nakon izlaska jer su ih tek tada otkrili MTV i sl.
A da ne govorim o poslovnom geniju Freda...
POZDRAV!
 
Caos svima!!!
Sta se radi?? Mogu slobodno da kazem da mi se bas svidja Limp Bizkit jer je muzika stvaro drugacija i originalna. Boli mene * sto je komercijalna, muzika je COOL a Fred Durst je HOT!!!!!

Lots of Luv,

Plava_Princeza_NS
 

Back
Top