Žene i grubosti

D

DisMisaL

Gost
Gledam malo temu o osveti i čitam ženske komentare na istu:

...ma polomi mu noge...
...izuj ga od batina, ako ne znas da bijes...plati...
...odbraniti svaku zenu a ne samo svoju sestru od fizickog nasrtaja je lepo i onako muski...


I nešto me zanima, koliko to zaista žene vole grubo ponašanje (ne prema njima)? Da li očekuju da će neko, poput neobaveštenog viteza, bez pogovora ulaziti u sukobe radi njih, a za koje se može ispostaviti da su nastali i iz nekog kaprica? Da li im u takvim situacijama smeta ako se dođe do razumnog rešenja nenasilnim metodama?

I još jednom da ponovim, ovo nije o nasilju nad ženama, već zarad njih. Poželjna su vaša mišljenja, iskustva, fantazije i međusobne prozivke, kad već bez njih ne može.
 
DisMisaL:
Da li očekuju da će neko, poput neobaveštenog viteza, bez pogovora ulaziti u sukobe radi njih, a za koje se može ispostaviti da su nastali i iz nekog kaprica? Da li im u takvim situacijama smeta ako se dođe do razumnog rešenja nenasilnim metodama?

Nikada niko drugi za mene i radi mene nije ulazio u sukobe.
Niti bih to dozvolila. :?
 
Nije prirodno da zena voli grubo ponasanje.Niti i jedna normalana i pametna zena ocekuje da iko zbog nje ulazi u sukobe niti ce ih izazivati i dovoditi sebe u takvu situaciju. Bar ja tako mislim. A da je muski i viteski odbraniti zenu od fizickog nasrtaja to stoji.U svakom slucaju je miroljubivo resenje takvih situacija pozeljnije.Mada imalikova koji samo batinu znaju.Nisam bila u situaciji da me bilo ko fizicki napadne niti bih izazivala takvu situaciju ali ako bih kojim slucajem do toga doslo ocekivala bih od mog partnera da me zastiti u svakom pogledu. I ne vidim sta tu ima nejasno.
 
ne znam za zhene....al ja se nadam nekoj amazonki....samo nosi neq krpicu oko pojasa.....da mi priskochi u nevolji....da prebije neq drugu ratnicu koja je nasrnula na ulici na me jadnoga....i ona me kao izbavi....i ja kao padnem joj u naruchje....i tu se rodi ljubav....vechernje shetnje dok pada sneg....drhtaji....jecaji....ma haos bude
 
Dobri moj Dise, toliko stvari još ne znaš o ženama, ali ovde si pogrešno posumnjao, da žene, ili barem, njihov veći deo, voli nasilje i nasilnike bilo koje vrste. Ne vole, ne nadaju mu se, ne priželjkuju ga.
Postoji samo jedan razlog - fizički su slabije.
Ali na verbalizaciji nasilja, tu su radikalne i odlućne. U svakoj od njih čuči mali Zoro Osvetnik.
Da, naravno da žele fizički jakog muškarca.
Osnovna stvar kod žena, žašto im je potreban muškarac?
Da budu ispunjene. I na taj način kompenziraju nedostatak fizičke snage.
Što je žena prostija u glavi, kao tabula rasa, toliko joj je više potrebna muška snaga.
 
Zenama uglavnom treba muskarac kao neka sigurnost. Kad je u njegovom zagrljaju oseca se kao najbitnija na svetu. To uglavnom neke napacene klinke-prave neke ljubomorne scene da bi doslo do konflikta. Nikad ni ne bih volela da se neko potuce zbog mene. Naopako...
 
ne da ne volim nasilje, nego sve sto ukazuje ili ima za posledicu istog, prezirem. nasilje nad decom, nad zenama, starijima me ubija u pojam.
nasilje u porodici i na kraju psihicko nasilje medju ljudima. ponekad se te rane teze zalece, ne i izlece od fizickih.
nemam decu, nemam pse...ali ko mi dira moje i meni najdraze (ukljucujem i malo vecu grupu mojih vernih prijatelja) ne biram sredstva i nemam milosti.
 
užasavam se tipova koji misle da je batinama moguće da im inače besimisleni život, dobije smisao, da su batine( tj. tuča) dobra zabava i/ili jedini način rešavanja problema...
i riba koje (na)prave sranja pa onda trepću svojim divnim krupnim okicama i dok im suzica tiho pada niz obaz očekuju da ih neko ( fizički) jači od njih, izbavi iz istih ...
te dve kategorije ljudi su mi fuuuuj.
 
"Ako ja, kao muskarac, nisam u stanju da emotivno, seksualno, intelektualno, duhovno, karakterno, smekerski, ljudski osvojim i zaludim zenu, da je ucinim samo i zauvek mojom... Sta ce mi sve... Sve pare, lazne druge zamene teza, svi bicevi i lisice, svi samari i potcenjivanja,sva izivljavanja i sikaniranja su samo dno i beda sopsvene promasenosti i bespredmetnosti bitisanja kao muskarca na ovom svetu..."
 
Joj tuča.....to kumeeee........nema više dobrih tuča ono prevrneš kafanu, polomiš sav inventar, našminkaš osoblje, goste i ostale prisutne nesretnike pa dođe policija pa sranje a adreanalin za izvoz.............he he he................šala naravno nisam nasilan tip a opet s druge strane ne dam na sebe...i uvek gledam da izbegnem sukob ako je to moguće.......................
 
gospodjica M.:
Naravno da mi ne smeta. Volim muškarce koji umeju psihološki da dominiraju situacijom. :wink:


moze se reci da se palim na takve.....ali njih jedva da ima ;)


neko je gore napisao da tuca nije zdrava, ja se ne slazem. tuca je itekako terapeutska kad se lepo ljudi isprebijaju medjusobno. posle su mirni, hormoni se vrate u normalu, izlozak stresa minimum, jaca se imunitet...sve u svemu dobra tuca vodi ka zdravlju. ali mi ovde ne pricamo o tome.
 
shiba:
moze se reci da se palim na takve.....ali njih jedva da ima ;)


neko je gore napisao da tuca nije zdrava, ja se ne slazem. tuca je itekako terapeutska kad se lepo ljudi isprebijaju medjusobno. posle su mirni, hormoni se vrate u normalu, izlozak stresa minimum, jaca se imunitet...sve u svemu dobra tuca vodi ka zdravlju. ali mi ovde ne pricamo o tome.

Ima ih malo, to je tačno. Zato su dragoceni. :wink:

Tačno je i to za tuču, ali postoji i alternativa, sport, na primer.
Džak, pa izbaci svu negativnu energiju. :wink:
 
gospodjica M.:
Ima ih malo, to je tačno. Zato su dragoceni. :wink:

Tačno je i to za tuču, ali postoji i alternativa, sport, na primer.
Džak, pa izbaci svu negativnu energiju. :wink:


naravno sport....

jednom namerno nisam htela da se mesam niti da zovem pandure kad mi se dragi potukao sa nekim kung fu satro majstorom oko parkinga :lol: (obojica stigli u isto vreme i ni jedan nece da popusti)

izmlatili su se da su posle jedan drugom ustupali mesto :D uz izvinjavanje...samo sto se nisu izljubili jos.
 

Back
Top