Peta bgd gimnazija i njeni podanici...

Hvala Begrader...Hvala na podrshci! Honey, Sacrificed i ja idemo u isto odeljenje... Sad smo treca godina... Josh uvek se "borimo" sa profesorima i veruj mi, prija kad neko Petu i pohvali - ZA PROMENU... Svi su u fazonu "joj, Peta je teshka, svi su shtreberi" i slicno... Meni je extra, drugi nek prichaju sta hoce... ;-)
 
Pa peta mozda jeste teska...ali nesto se ne secam da sam bio okruzen streberima;). Kazem opet, meni je bilo predivno dok sam bio deo tog IV/7 ' 84. Sest decaka i jos trideset devojaka...tipicno odeljenje drustvenog smera:).
Borba sa profesorima:)? Kao i obicno jel da? Ti ljudi sto tamo predaju su uvek bili na nekoj ivici teskog stanja:). Pogledajte samo Bacicku koja predaje "istoriju umetnosti" pa neka kaze neko da je ona sposobna idalje da bude profesor;)? Ali uvek je bila duhovita.
 
Ova je Mirjana Stojanchev i da, to joj je nadimak. Chak je i ostali profani tako zovu. Ja sam obozhavala skoro celu garnituru koja mi je predavala: Bilja Ignjic, Svetlana Shtitkovac, Ljiljana Sforcan, Jelena Sremchevic, Santovac (ne mogu da joj se setim imena, valjda je Ljiljana), Bachicka, Garicka, Leptirica, Milanka (logicharka). Filozofiju mi je predavao disha i bilo mi je super.
 
Ne znam, nisam nikada cuo za nju. Za ove ostale sto si ih nabrojala jesam naravno...:). Predavale su mi samo Santovac,Bacicka i Milanka. Filozofiju mi je predavao Konan. Valjda znas ko je taj lik. To je ona nabildovana budala sa izrazito masnom i dugackom kosom. Stalno je nosio jednu te istu crnu bodi majicu i imao je neke cudne amajlije oko vrata i na rukama. Nikada nisam znao kako se zove.
Prema ekipi koja ti je predavala kapiram da si bila parna smena jel? Ja sam bio u neparnoj.
 
E ljudi, konacno se i ja vratih...
@ Sanjalica - izvini shto me nije bilo ovako dugo, znas da nisam imala sate...
No dobro, pozdravljam i honey (mada jos uvek ne mogu da dokucim ko je iako ide sa mnom u odeljenje...), niko mi nista nije pominjao u skoli...

@ Belgrader - htela bih da te pitam da nisi mozda isao sa nekom Minom koja je '85 godiste? Slusa Nirvanu, ide na manekenstvo itd...

ZoP za sve (m)ucenike Pete!!!

P.S. > Ljudi, nemojte da nam tema opet zamre!!!
 
Sacrificed, ti ne znas ko je honey a idete zajedno u odeljenje vec tri godine:)? Inace znam Minu,kao sto si rekla,isli smo zajedno u odeljenje.ona je dosla malo kasnije a ja sam od prve bio zatocenik:).kako je ovaj grad mali,uveravam se u to vec po stoti put.Pretpostavljam da je to ta Mina posto je volela rock.Otkud je ti znas?da ne ides i ti na manekenstvo?
Pa nece zamreti ako bi se neko malo cesce javljao:).jestev as tri parna ili neparna smena?
 
Belgrader:
Sacrificed, ti ne znas ko je honey a idete zajedno u odeljenje vec tri godine:)? Inace znam Minu,kao sto si rekla,isli smo zajedno u odeljenje.ona je dosla malo kasnije a ja sam od prve bio zatocenik:).kako je ovaj grad mali,uveravam se u to vec po stoti put.Pretpostavljam da je to ta Mina posto je volela rock.Otkud je ti znas?da ne ides i ti na manekenstvo?
Pa nece zamreti ako bi se neko malo cesce javljao:).jestev as tri parna ili neparna smena?

Pa ne znam ko je kad mi nije rekla nista ni u skoli ni u privatnoj poruci... Ali saznala sam preko Sanjalice ko je!!!
Inache, ne idem na manekenstvo, nego smo se upoznale tako shto smo obe prikacene na yumetal i ja sam postovala na temi noRK-a a njen bivsi svira bubnjeve u istom bendu, tako da je videla da imamo mnogo toga zajednickog i onda smo se jednog lepog dana nas dve srele u gradu i upoznale... 8-) Pretpostavljam da ti nisi nimalo u fazonu metala i rocka :-?
I obecavam da cu cesce dolaziti :twisted:
 
E dobro je da si saznala...samo te drze u zabludi:). Aha,znaci neparna smena. Pa onda imate dovoljno razloga da se zalite. Ja sam takodje bio neparna. Svaki dan sam u toku prve dve godine razmisljao o prebacivanju ali sam ipak izdrzao.
Da,secam se da je Mina imala nekog decka koji je nesto svirao u nekom bendu:).Ne secam se bas najbolje kao sto vidis. Secam se da je par puta cekao ispred skole i to je to. Kako internet spaja ljude cudnim spletom okolnosti.
Inace,nisam u tom fazonu,dobro pretpostavljas...Na sta lici sad Peta? Imas li volje da napises nesto iz tvog ugla (ili necijeg drugog hehe)? Generalno o ljudima,druzenju,desavanjima? Dok sam ja isao,mi smo bili izuzetno podeljeno,neslozno,sujetno i po uspehu lose odeljenje...nazalost:). A i jos dosta odeljenja moje generacije je bilo slicno,ali mislim da smo mi ipak bili najnesrecniji. Mada,ja sam uvek bio dosta flegmatican po pitanju odnosa u odeljenju jer su glavnu rec imale devojke, jer ih je bilo vise od trideset, a nas je tokom cetiri godine bilo 4 standardna muskarca i nekih troje, cetvoro koji su dolazili i odlazili:). Mada,generalno,meni se ipak svidjala opsta situacija u Petoj i druzenje iako smo bili takvi kakvi jesmo...bilo je tu jos odeljenja u kojima sam recimo bio blizi sa vise ljudi nego kod sebe:).
Poz!
 

Back
Top