Egipat

zevs

Početnik
Poruka
12
Da li postoji neki sajt o staroj egipatskoj civilizaciji? Naravno da u obzir dolaze i knjige, one su neizbezne, samo neznam odakle da pocnem pretrazivanje. Unapred hvala na pomoci. :? :)
 
Cao,
Imas CD.Ja sam sad kupio.Zove se:SVEZNANJE-Istorija-stari vek.
Strava stvar.Preko 20.000 slika,propraceno textovima i podacima.Kupi to,imas normalno i sve o Egiptu.....
PoZ
 
U ustima Ramzesa drugog nadjen je duvan.Kako kad je duvan doneo Kolumbo u ovaj deo sveta.Piramide radjene 25 godina... Dokazano je da to ni sa sadašnjom tehnologijom ne bi moglo da se završi u tom roku.
 
Valjda je "greskom" obrisan moj post,oce to,dogadja se...
Tek,imas CD...STARI VEK,kosta 750,00 din.Imas sve sto te interesuje pa i malo mnogo vise.....

PoZ
 
zevs:
Da li postoji neki sajt o staroj egipatskoj civilizaciji? Naravno da u obzir dolaze i knjige, one su neizbezne, samo neznam odakle da pocnem pretrazivanje. Unapred hvala na pomoci. :? :)
Postoji dosta sajtova o Egipatskoj civilizaciji ali su svi uglavnom neozbiljni. Sto se literature tice postoji knjiga Istorija starog vekaI
od Momira Jovica, zatim Istorija Istocnih civilizacija od Avdijeva, kao i bestseler Biblija je u pravu. Pozdrav! :)
 

Back
Top