Slike i opisi automobila posetilaca foruma

lanciad.jpg
 
E, ja pojma nisam imao da su poceli i u Evropi da rade! Sad uvatim da im nadjem sajt, hteo sam da im posaljem ovu sliku, majke mi, cisto zezanja radi... i vidim ima i evropski :lol:
Sad cu da im posaljem, al stvarno i ozbiljno...
Jbte, oni nisu svesni kakav show ovde mogu da prave, koje je ovo tek plodno tle za zaebanciju... trebali bi da naprave specijalan ogranak PIMP My Ride Seriba! :mrgreen:
 
ma kakve mi krseve vozimo ne bi mogli da se odluce sta da uzmu, sa svakog semafora 3 automobila su zrela za budz ( u proseku )
slucajno sam slusao pre neki dan price o kradenim kolima iz cg i sta im tamo rade i najezio sam se, mislim mi nismo narod za koji moze da ima, koristi i odrzava bilo koju ozbilnu tehnicku napravu a ne vrhunski auto ( cast izuzetcima ) :shock:
 
nema sumnje da bi bilo veoma popularno ali na zalost nema racunice da se to uradi, suvise su skupi detalji ( felne, spojleri, sedista, audio i video, farbanje.....) za nas jer mi ni jedna radnja ne bi dala, recimo, nove 4 felne i 4 gume ( 1000 do 2000 e najmanje i to za neke 14ice da neidem dalje ) ako za te pare moze da se reklamira po novinama godinu i po dana. onda, ako bi uzeo neki krsh i odveo ga kod limara on bi morao da mu uradi limariju ( cena u zavisnosti od dimenzija posla ) i da ga prefarba ( min 300 - 400 evra i to najgorom bojom i u dva sloja ) a ako hocu da izgleda kako treba to ce da kosta bar 1200-300 e a verovatno i vise. Ne znam da li postoji i jedan limar koji ima racunicu da da 1500 evra za jednokratnu reklamu...i tako dalje...
 

Back
Top