Slike i opisi automobila posetilaca foruma

ovo je moj Polo..... :D ( slikan danas na parkingu )

noc4fq.jpg


detaljnije: VW Polo Match II ( nivo opreme ) Mk 4 generacija, Fox oblik karosrije ( drugi oblik je "classic" ). Godiste: mart 1999 god, prva registracija: april '99 u Parizu ( mislim ), prva tablica 4825 SM 62 ( imam originalnu tablicu ), u SCG je prva registracija u martu 2004 god i prva tablica NS- *** ***. Petoro vrata i graphite gray ( tamno metalik siva ) boja. Motor 1,9 SDi sa 68 KS i 125 Nm pri 2000 obrtaja. Max brzina je 165 km/h ( po cajgeru sam ga terao i na 170 km/h ) a ubrzanje od 0 do 100 je oko 14,5 sec ( i to ako je raspolozen ). Auto je presao 172 000 km ( sa redovnim odrzavanjem , nista preko toga ) od kojih je mojih negde oko 50 000. Potrosnja je oko 5-6 l grada i 4 l auto puta pri brzini oko 90-100 km/h. Od opreme ima sve osim klime ( match II paket, podizaci, 2 air baga, ABS... ) i Panasonic CQ-C1021N CD player sa 4 zvucnika ( nije bas kao brerino ozvucenje ali ipak gruva :D ), fabricki zatamljena stakla ( 1 stepen ) i fabricke alu felne od 14 cola ( model "Sao Paolo" ). Prtljaznik ima 250l i sasvim je dovoljan za moje potrebe. Tezina vozila je 1029 kg, u karter staje 3,5 litara 10-40 ulja ( sipam Mobil 1 ) a u rezrvoar 42 litre dizela ( za ovaj motor je bolji obican nego euro, zbog boljeg podmazivanja u cilindrima jer je masniji i manjka sumpora koji ima euro ). Gume su trenutno ( napred ) Dunlop V track 185/55/14, ( nazad ) Michelin 185/60/14 ali cu da ih menjam ove jeseni za sve cetiri Wintere 60. eto toliko...
 
intra:
brera je izgleda malo tvrđi na ušima...


malo vise :-) :-) :-)


DSC00468.jpg



@kursk ranije ih je bilo jako malo sada vec moze cesce da se vidi na ulicama. inace auto jako dobar ii jako brz. do stotke za 8 sec. vozio sam ga 225 po cajgeru. meni trosi izmedju 13-15l dok mom bratu 10-11. dosta je propao za poslednje dve godine jer uglavno stoji (nekad ga brat malo provoza) i ceka mene. uskoro cu da je menjam za nesto brze za nesto sto se ne vidja svaki dan na ulici ;-)
 
68Charger440:
Niko ne vozi na plin ovde sto se tice vozila. Voze se jedino oni viljuskari u prodavnicama (licno uskustvo, vozio sam ga dok sam radio u jednoj prodavnici).

Izvini, gde zivis? U kaliforniji se dosta toga kotrlja na plin, mahom privredna vozila, gradski saobracaj, privatni preduzetnici u svojum pikapovima ga imaju, a kako sam cuo postoje i poreske olaksice.
 

Back
Top