Slike i opisi automobila posetilaca foruma

Boja je dobra a meni se felne ne svidjaju.
Nesto se ne secam da si spomenuo motorizaciju?
Drugar je imao Fabiu 1,2 HTP i onda je uzeo Civic 1,8 limuzinu i kukao kako mu mnogo trosi naspram Fabie.
A npr na raznoraznim forumima pisu kako taj 1,2 trosi mnogo.
Ko je tu sad lud?

fabia trosi 10 u gradu. a na otvorenoj mi je trosila 4.5l, nevjerovatna razlika izmedju otvorene voznje i gradske, inace kod drugih automobila nije bas tolika razlika
 
Konacno sam stigao da operem auto i da nabacim vosak :)
WP_20170511_16_06_03_Pro.jpg
WP_20170511_16_06_50_Pro.jpg
 
Upravo tako jer probao sam ja svasta i maksi skuter je za mene najbolja varijanta jer ima puno prostora,ima udobnost a pritom ne trosi mnogo i ide lepo.
Danas sam kupio KAwasaki ZX6R i kad god sednem na motor sa menjacem ja zalim za skuterom.
Proslo je vreme kad su motori bili No.1 jer sve vise se ljudi odlucuje na kupovinu skutera zbog prakticnosti a neki i sazru tj ostare pa shvate da jurcanje vise nije za njih.
Nije da skuter ne ide ali vise nema bezina preko 200 km/h u velikoj vecini a ovo kazem jer postoje skuteri kao sto je Gilera GP800 koja ide preko 200 km/h.
 
Upravo tako jer probao sam ja svasta i maksi skuter je za mene najbolja varijanta jer ima puno prostora,ima udobnost a pritom ne trosi mnogo i ide lepo.
Danas sam kupio KAwasaki ZX6R i kad god sednem na motor sa menjacem ja zalim za skuterom.
Proslo je vreme kad su motori bili No.1 jer sve vise se ljudi odlucuje na kupovinu skutera zbog prakticnosti a neki i sazru tj ostare pa shvate da jurcanje vise nije za njih.
Nije da skuter ne ide ali vise nema bezina preko 200 km/h u velikoj vecini a ovo kazem jer postoje skuteri kao sto je Gilera GP800 koja ide preko 200 km/h.

drugar mi ima Ducati 1299 Panigale mislim da je taj model i kaze da je vrlo tesko putovati na duze relacije . Kum mi je imao Hondu CBR isti slucaj. Kazu da je skuter za putovanja milina u odnosu na ove zujalice. Sto je i logicno
 
Lep skuter - koji je to model tacno?

Inace, od zujalica sam odavno odustao - sa 192cm visine, posle 30 min voznje se potpuno ukocim. A i brzine sam se zasitio odavno, sad samo laganica.
Mada, nisam jos probao te nove, velike skutere (jedini koji sam vozio je stara Vespa PX-200, sa menjacem na rucici).
Dogodine cu uzeti neki oldtimer bmw, cisto da se malo igram - odrzavam ga, i lagano se vozikam....
 
Moj brat od ujaka sto zivi u Cikagu je uzeo BMW I8 i nastavio tradiciju voznje BMW modela a pre toga je vozio X6 benzinjaru.
Ujak provozao ovaj I8 i kaze da leti kako ide a kako i ne bi isao kad ide 4,4s do 100 km/h.
Samo to je preskupo,veoma preskupo a pogotovo za Srbiju.
Ovde ovaj i3 nije skup jer pri kupovini električnih automobila ne plaćamo poreze.

Sent fra min SM-G935F via Tapatalk
 

Back
Top