Poznati!

Extra Nena. Bebi Dol. Lezbejke jedne. A i bio sam sa jednom poznatom ličnošću. Sa Natašom Bekvalac. Al nemojte nikom da kažete. Prvo smo igrali šah pored Misisipija. Onda sam shvatio da je Misisipi u stvari veliki okean, pa smo otišli na plivanje. I onda smo se umorili od plivanja, pa smo se zagrlili i taman smo se lepo izljubili, kad sam odjednom shvatio da više nismo u okeanu, nego na Mesecu. I onda me je tako zabolela glava, i nije prestajala ni kad sam se probudio :lol: Užas jedan :roll:
Kakva tema. Jel neko ovde očekuje istinite odgovore ? :roll:
 
GlasNick:
Extra Nena. Bebi Dol. Lezbejke jedne. A i bio sam sa jednom poznatom ličnošću. Sa Natašom Bekvalac. Al nemojte nikom da kažete. Prvo smo igrali šah pored Misisipija. Onda sam shvatio da je Misisipi u stvari veliki okean, pa smo otišli na plivanje. I onda smo se umorili od plivanja, pa smo se zagrlili i taman smo se lepo izljubili, kad sam odjednom shvatio da više nismo u okeanu, nego na Mesecu. I onda me je tako zabolela glava, i nije prestajala ni kad sam se probudio :lol: Užas jedan :roll:
Kakva tema. Jel neko ovde očekuje istinite odgovore ? :roll:

Pa bilo bi dobro kada bi neko bio iskren:razz: .
 
bila sam u dugoj vezi sa jednim vaterpolistom. u to vreme je bio na vrhuncu karijere.
nisam kapirala da je toliko poznat, možda nekih mesec dana dok nam slika nije izašla u novinama.
smešno. a meni je pričao da je šaner:p
stalno je vukao neku torbetinu, a ja se pitala koji će mi to u životu, a zaljubila se...
i onda je otišao na put, ja se plašila da ne padne u zatvor, a njegov ortak mi kaže, jel igraju večeras ili sutra...
i dva fudbalera.sada su vrhunski,tada su bili početnici, tek stigli u bgd...muvali su me do iznemoglosti...
ma glupo mi da pišem ...kakvi ste mislićete da lažem..
i nije ni važno,slatka prošlost:p
 
Muvanje... ne baš. Više pokušaj kontakta ili nekog flerta sa njihove strane.
Ček da se setim.
Jedan poznati trener.
Jedan poznati muzičar.
Jedan poznati glumac.

Mislim da je to sve.
 
meni se nasmejala danica drashkovitj....kao sajam knjiga....i kao nas par provincijalaca doshlo da neshto tu gleda....naravno sharenog uma i veselih ochiju....i da vam ne duzhim shta je sve tu bilo....uglavnom....tu kao vuk drashkovitj imo neq prezentaciju neke njegove knjige(to ne da me ne zanima nego nimalo)...i mi kao muvamo se neshto tu pored....i ja snimim danicu sedi u nekoj fotelji....eeeextra izgleda....tj meni tada izledala....a ona napucaaanaaaaaa da ne verujesh....i ja zino ko najcrnji olosh.....i ona kao (: ......i jaaaaaaa tjao....znachi ja .....ovolke mi ochi....izbechio seeee da ne verujesh....tachno da je rekla aj se kresnemo vamo iza....umro bi istog chasa....niko nije vido....al su ovi provalili da se ponasham chudno u narednih pola sata
 
AntunTun:
meni se nasmejala danica drashkovitj....kao sajam knjiga....i kao nas par provincijalaca doshlo da neshto tu gleda....naravno sharenog uma i veselih ochiju....i da vam ne duzhim shta je sve tu bilo....uglavnom....tu kao vuk drashkovitj imo neq prezentaciju neke njegove knjige(to ne da me ne zanima nego nimalo)...i mi kao muvamo se neshto tu pored....i ja snimim danicu sedi u nekoj fotelji....eeeextra izgleda....tj meni tada izledala....a ona napucaaanaaaaaa da ne verujesh....i ja zino ko najcrnji olosh.....i ona kao (: ......i jaaaaaaa tjao....znachi ja .....ovolke mi ochi....izbechio seeee da ne verujesh....tachno da je rekla aj se kresnemo vamo iza....umro bi istog chasa....niko nije vido....al su ovi provalili da se ponasham chudno u narednih pola sata

Ti bi bas da te koknu:-P
 
Ne bih baš mogao da setim... Najskorije je bilo na Zlatiboru kada su Lane Gutović i Mina Lazarević izvodili neku predstavu na koju, nažalost, nisam otišao... I Lane i Mina su taj dan bili u hotelu... Mina mi je namignula... hehe :lol:
 
Gazdarica:
Jes', Lene iz Mindjusara... :lol:

P.S. Ne pitajte ko je to... :roll:

Pffffft...hihihi...''Mindjusari iz Knina''!?

''Nema raja bez rodnoga kraja....'' u turbo varijanti!?
Joj...nema smajlija koji moze da ocrta koliko se ja sad smejem....a kad se setim omota s kasete...uh, nije mi dobro...joj moj stomak... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

btw. nije me niko poznat muvao...ali sam imao priliku da sedim u drustvu sa Mari Mari....divna osoba...ali stvarno :oops:
 

Back
Top