narodnjaci u nisu

sexy lady2005

Aktivan član
Poruka
1.033
skoro mi je bila drugarica iz nisa, isle smo na beogradske splavove, provele se bogovski i... sta?? kaze ona da u nisu ne postoje mesta gde se svira takva muzika i gde se ljudi tako provode...?!?!?
ja, ipak, mislim da je ona samo lose obavestena :)
prosvetlite nas: da li u nisu postoje mesta gde je ziva svirka (narodnjaci), ali ne kafancina, nego IN mesto, gde izlaze ljudi 20-40 god, gde se pusta in muzika, ne samo narodnjaci...
 
Kako sam ja (ne)upucena, takvih mesta nema, i mislim da ih nikada nije ni bilo. Znam da su i u NS takva mesta prilicno zastupljena, i izuzetno guzva-sta svaki vikend... eto cak i Srpska Atina ima svoje folkoteke, a mi se za sada cvrsto drzimo kafanica, tamburica, drvenarije, cevapcica i li-li-ja....
Sto, zapravo, i nije uopste tako lose, cak sta vise, ne bih se menjala... :lol:
 
Naravno da je lose! :)
Pa ja bih pre ocekivala da takvih mesta ima najvise u Nisu, cini mi se kao jug, ljudi vatreni... prosto ne mogu da verujem da nema, a jos je gora varijanta ako vam to ne nedostaje :)
Bogami, mojoj drugarici i te kako nedostaje i cini mi se da ce se vrlo brzo prebaciti za BG, bas iz toga razloga.
Iako ja i dalje mislim da takva mesta jednostavno MORAJU da postoje u Nisu, samo ih treba otkriti
 
Ma dajte ljudi ima kafana sa zivom muzikom bre Sindjelic, Biser (u parku i centru), Akord, Fortuna, Lion 3.. a to sto se nekome ne svidja ta muzika to je njegova stvar. Gledajte samo koliko ima tih bendova u Nisu ne mozes ih nabrojati pa da ih brojis ceo dan pa ako pravis neko veselje mozes da biras ko da ti svira i ne mozes pogresiti nikada, ja licno mislim da je ovo centar za takve stvari u Srbiji i time treba da se ponosimo a mislim da bi trebalo da postoje jos takvih mesta jer za ovoliki grad je i to malo sto imamo a takva mesta u Nisu nikada nisu i nikada nece propasti jer su ovde ljudi za takve stvari MERAKLIJE :)
 
Decky_Nis:
Ma dajte ljudi ima kafana sa zivom muzikom bre Sindjelic, Biser (u parku i centru), Akord, Fortuna, Lion 3.. a to sto se nekome ne svidja ta muzika to je njegova stvar. Gledajte samo koliko ima tih bendova u Nisu ne mozes ih nabrojati pa da ih brojis ceo dan pa ako pravis neko veselje mozes da biras ko da ti svira i ne mozes pogresiti nikada, ja licno mislim da je ovo centar za takve stvari u Srbiji i time treba da se ponosimo a mislim da bi trebalo da postoje jos takvih mesta jer za ovoliki grad je i to malo sto imamo a takva mesta u Nisu nikada nisu i nikada nece propasti jer su ovde ljudi za takve stvari MERAKLIJE :)
E pa to mi reci ...
Sad imam razlog da dodjem dole....
Probacu sva ta mesta koja su nabrojana...Nadam se da su OK.
Ne kazem ja da ce ljudi zbog toga da se sele iz Nisa u Beograd, ali ja vec vidim da ce dosta njih vikende provoditi u Beogradu
I ne razumem na kom stepenu razvoja je osoba koja napisa ono o seljakanju iz Nisa u Beograd i sta li vec, kad inteligenciju poredi sa vrstom muzike koju ljudi slusaju?!?!? Nadam se da vecina ljudi dole nije takva, jer i ja isto mislim da Nis, kao centralni deo Srbije, treba da bude meraklijski grad...
Pozdrav ISKLJUCIVO za vesele nislije
 
Uporediti Biser, centar, parkic, whatever sa ma kojim Bgd splavom o kojem prica Sexy... je uvreda pa cak i za Lion 3...
Decky, u pitanju je vrsna razlika. Ono o cemu govori Sexy je zestoka mutacija DERTA ili MERAKA o kojem ti govoris.
To ti je kao da si aminovao fotografiju Petra Bozovica na Blaywatchu (ili kako vec...)....
Mission impossible.
 
Boocka:
Uporediti Biser, centar, parkic, whatever sa ma kojim Bgd splavom o kojem prica Sexy... je uvreda pa cak i za Lion 3...
Decky, u pitanju je vrsna razlika. Ono o cemu govori Sexy je zestoka mutacija DERTA ili MERAKA o kojem ti govoris.
To ti je kao da si aminovao fotografiju Petra Bozovica na Blaywatchu (ili kako vec...)....
Mission impossible.

Ok je je to sto si rekao mi mesta kao sto su splavovi u Bg-u nemamo ali nema je ni ostatak Srbije tako da ako je to sto devojka trazi onda toga nema. Najvise sto zameram ovom gradu je nesposobnost da se dovede neki poznati bend ili pevac/pevacica koja bi mogla da napravi dobar provod u nekoj kafani tipa Lion 3 ili Bolji Zivot, Zeleni Vir ili tako nesto pa barem gazde tih lokala mogu da priuste tako nesto a znam da bi to uspelo 100%. Poz
 
sexy lady2005:
ali ne kafancina, nego IN mesto, gde izlaze ljudi 20-40 god, gde se pusta in muzika, ne samo narodnjaci...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaajoooooooooooj

e, kako da nagovorim al quaidu da digne pink u vazduh i lishi nas pogreshnih vrednosti, shpanskih serija, idiotskih postova na forumu!!!

jel zna neko???
 
sexy lady2005:
Naravno da je lose! :)
Pa ja bih pre ocekivala da takvih mesta ima najvise u Nisu, cini mi se kao jug, ljudi vatreni... prosto ne mogu da verujem da nema, a jos je gora varijanta ako vam to ne nedostaje :)
Bogami, mojoj drugarici i te kako nedostaje i cini mi se da ce se vrlo brzo prebaciti za BG, bas iz toga razloga.
Iako ja i dalje mislim da takva mesta jednostavno MORAJU da postoje u Nisu, samo ih treba otkriti


aha... u mom "Ponishavsko-beogrdskom rechniku" pod hitno uneti

bgd vatreni - pns Idiot, retardiran, onaj koji seche vene za Sekom...
 
Misanthropos:
Kad bi se iz tog razloga ljudi iz Nisha "prebacivali" u bgd, Nish bi ubrzo postao grad sa prosecno najinteligentnijim stanovnistvom.

Ali, avaj! Ta tvoja drugarica je izuzetak.

:( mi nemamo puno para... al za takav projekat uvex moze da se izdvoji... mislim to... "prebacivanje"
 
Decky_Nis:
Ma dajte ljudi ima kafana sa zivom muzikom bre Sindjelic, Biser (u parku i centru), Akord, Fortuna, Lion 3.. a to sto se nekome ne svidja ta muzika to je njegova stvar. Gledajte samo koliko ima tih bendova u Nisu ne mozes ih nabrojati pa da ih brojis ceo dan pa ako pravis neko veselje mozes da biras ko da ti svira i ne mozes pogresiti nikada, ja licno mislim da je ovo centar za takve stvari u Srbiji i time treba da se ponosimo a mislim da bi trebalo da postoje jos takvih mesta jer za ovoliki grad je i to malo sto imamo a takva mesta u Nisu nikada nisu i nikada nece propasti jer su ovde ljudi za takve stvari MERAKLIJE :)

a ne... ne razumesh... to su kafanchine...
 
kod nas je haustor postao takva seljoteka... :(


po ko zeli nek svrati. nije na reci, pored reke je...i malo je kvadratura problem... al to nije ni bitno ;)

nisam bio skoro u nishu, al sumnjam da nema ni jedna seljoteka... ako nema :) prijatno iznenadjenje
 
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
upuceno ovom ili ovoj iz bele palanke (sa naglaskom naravno)
najgori ljudi i NAJVECI SELJOBERI su oni koji vredjaju drugaciji ukus! Provereno!
 
sexy lady2005:
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
upuceno ovom ili ovoj iz bele palanke (sa naglaskom naravno)
najgori ljudi i NAJVECI SELJOBERI su oni koji vredjaju drugaciji ukus! Provereno!

super ti je zagradica ;)

i ne kaze se "iz bele palanke" vec "iz belu palanku". kad vec ocesh nekog da ismejesh uradi to pravilno ;)
 
sexy lady2005:
skoro mi je bila drugarica iz nisa, isle smo na beogradske splavove, provele se bogovski i... sta?? kaze ona da u nisu ne postoje mesta gde se svira takva muzika i gde se ljudi tako provode...?!?!?
ja, ipak, mislim da je ona samo lose obavestena :)
prosvetlite nas: da li u nisu postoje mesta gde je ziva svirka (narodnjaci), ali ne kafancina, nego IN mesto, gde izlaze ljudi 20-40 god, gde se pusta in muzika, ne samo narodnjaci...

ovoliko o vredjanju tudjih ukusa...
 
Ukusi su razliciti, a i mirisi.

Nekada se znao red, narodnjake su slusala deca sa sela i iz grada sa IQ<100, mi ostali smo slusali rock. A onda su dosle ' vesele ' devedesete, i odjednom je postalo normalno da slusas tursko arlaukanje i ostala
smil4264f291d5b6b.gif
 
sexy lady2005:
skoro mi je bila drugarica iz nisa, isle smo na beogradske splavove, provele se bogovski i... sta?? kaze ona da u nisu ne postoje mesta gde se svira takva muzika i gde se ljudi tako provode...?!?!?
ja, ipak, mislim da je ona samo lose obavestena :)
prosvetlite nas: da li u nisu postoje mesta gde je ziva svirka (narodnjaci), ali ne kafancina, nego IN mesto, gde izlaze ljudi 20-40 god, gde se pusta in muzika, ne samo narodnjaci...

Bolje sto ne postoje...
 

Back
Top