Kad bi bio admin bozo ja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja bih najpre crvenbanovao jovanu, jer me zaebava...e, onda, kad bi mi lilu rekla: sto si crvenbanovao jovanu?, ja bih crvenbanovao i lilu...a kad krenem tako da crvenbanujem, padne mi mrak na oci, pa crvenbanujem redom..(takav sam kad popiizdim)..petu, gazdaricu, divlju, jagdodicu, calimera, ?, rastu, raindog, hanibalku, sindy i hellen, peach, giguligu, blondy, shljag, queen, steficu, zendeliju i limunadu (nema veze sto su mi drugari), zenski kutak, savremenog muskarca, dom i porodicu, kulinarstvo...etotako...i jos neke...a za kraj bih ostavio dlakavog...kad bi poceo da kmechi, ja bih vik'o: osh josh, osh josh..pa opet,,,pa cmizdri posle josh dve godine shto sam te crvenbanovao, dlakava strvino jedna
 
da se opečem?
ma ne obraćaj ti pažnju na mene Hromi Dabo...ja sam samo buđavi forumaš koji nema šta da kaže, što bi rekao jedan moj "drugar" sa Politike... :mrgreen:



bundevo sunce moje narandžasto... aj dođi na moj teren ... vidimo se na ljubimcima
pa da vidimo ko će koga... brisati...zaključavati i sl. :razz: ;-)
 
Svi bi morali da prođu osnovni psiho - test, onaj koji se daje đacima prvacima pred polazak u školu (npr.koliko su dve babe + dve žabe), kada bi to položili, onda bi imali za zadatak da odgovore na pitanje: koji je vaš seksualni profil ličnosti?, a zatim bi anketrani, na osnovu datih rezultata, bili upućivani ili na Podforume tipa:
"Ona traži njega", "On traži nju", "On traži njega", "Lezbo lobi", kako se korisnici Foruma ne bi muvali na mestima za to neprimerenim npr. na Kućnim ljubimcima ili Kulinarstvu.
Zatim bi se polagao Test opšte kulture.
Napredniji bi imali o čemu da diskutuju, na miru i konstruktivno, o temama koje čine predmet njihovog zajedničkog interesovanja.

Po uspešno završenom poslu, vodio bih bundevu na pitu bundevaru.
Sa cimetom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top