RTS ili PINK

Hvala bogu da je tako. I meni se cini. Ali dzabe kad je na ulicama sve vise klonova..... ceki, sneki, jeca, ...... Najvise odlepim kad cujem koje kakve obrade ala keba i ekipa. Ma bre uvesti "zabranu pevanja"
 
Jako zayebano pitanje... Pink uskoro pokreće novi dnevnik u pola osam sa kojim pokušavaju da poklope rts. Ako uspeju, biće prvi u sledećih nekoliko godina... Ako puknu, pukli su i na nekoliko ostalih polja.
 
RTS je preuzeo Nemecheka sa Pinka i od tad Pink pushta sve neke shit filmove......A i koliko mogu da primetim u programskoj shemi Pinka vlada totalna anarhija...ne zna se shta je kad, pushtaju shta im padne na pamet i po nekoliko epizoda...
Iskreno, navijam za RTS iako ce sad na Pinku ponovo Simpsonovi i Prijatelji i josh neke serije.....
 
E ako cemo najiskrenije,pink bi mi postala omiljena televizija samo kad bi ukinuli grand...latinoamericke serije mi nesmetaju zato sto se ionako blize kraju.RTS me nekako podseca na losu kopiju pinka...a njihovo jadno povecanje gledanosti ce nesteti kad krene tv pretplata...znaci,ako vec moram da glasam,glasam za pink
 
Pink je sada stvarno pukao sto se tice serijskog programa, pustaju po tri epizode jedne iste serije, ail cujem da ce poceti prikazvati Simpsonove ,Prijatelje i jos neke dobre serije sto ce im svakako povecati gledanost. Nemam naviku da gledam RTS, samo ponekad gledam filmove. Sto se tice GRANDA, mislim da bi Pinku opala gledanost kada bi se on ukinuo, jer ma koliko mi pada tesko to da priznam, to je jedna od najgledanijih emisija :(
 
i rts i pink su katastrofalni.
kic i kod jednih i kod drugih.
na rts-u je sramota kakve voditelje imaju,a pink je olicenje psihickog stanja vecine ljudi. :roll:
triput ua i za jedne i za druge :roll:
jedino sto rts puste homicide...
 
Svejedno za pink sta ce pustati jer stalno vrte jedne iste epizode. Simspnove su prevrnuli uzduz i popreko sa tih nekoliko epizoda sto imaju.
RTS ima tu i tamo dobre filmove. . . Vise bih volo da pobedi RTS jer ne volim pink mada mi svejedno jer negledam nijedan ni drugi. . .
 
Kendja:
Zar nece veci deo pretplate da se daje drzavnoj televiziji-RTSu?????
zasto bi onda rts propao?????


OK,finansijski nema logike da propadne,ali ako cemo o gledanosti i popularnosti,svako ko je bar malo pametan,postavio bi sam sebi jedno logico pitanje,zasto bih ja davao pare televiziji koju gledam samo kad su prenosi nekih utakmica?!to je velika otimacina para,ali vreme ce pokazati svoje...
 

Back
Top