Da cujem misljenje-ostavljena

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Plawushica

Početnik
Poruka
43
Desilo mi se nesto sto se desilo mnogima: decko me je ostavio posle dve godine veze jer mu vise nije do veze! Naravno, svadjali smo se ali stalno oko toga sto sam ja mislila da mi ne pruza dovoljno paznje a on je mislio suprotno! Napominjem da je svako imao normalan svoj zivot sa svojim prijateljima i obavezama! Sta da vam kazem kad sam bila skroz cool kad smo bili odvojeno na letovanju, tj. ja nisam ni bila :cry: Raspadala sam se ali sam se zaprepascujuce brzo vratila medju zive i zdrave! :-D
Sta vi muski imate da kazete na tu temu bas me zanima misljenje nepristrasnih muskaraca! :D A i devojke, naravno! :D
 
Ma ne kazem ja da sam svetica, ali zaista te sve svadje nisu bile velike i ruzne kao sto zna da bude u vezi! I on je ok samo ne znam sta se desilo sve je bilo ok, najnormalnije, i odjednom PUF! :(
Svi koji nas znaju su u soku sto smo raskinuli! Stvarno je to bila jedna lepa normalna veza sa, po mom misljenju neophodnim svadjicama koje su opet sasvim normalna stvar u zdravoj vezi! A on.... pa jako mu je bilo tesko kad je raskidao ali nije naveo ni jedan konkretan razlog samo tu smrdljivu recenicu koja mi odzvanja u glavi sve ove dane: nije mi vise do veze!
P.S. Ne postoji sansa da se pojavila neka druga, 100%
 
A zar mora da postoji konkretan razlog zasto je otisao? To se prvo ogleda u nezadovoljstvu,ali se ne pokazuje.nego se samo lepo isprai.
Oduvek sam mrzeo,pa i prezirao emotivne slabice koji imaju odgovor na svako pitanje,i to su uvek imbecilni razlozi "Nije mi vise stalo do veze".
Ej,pa razmisli malo.Ako odlazi bez vidljivog razloga,to je onda onaj prokleti kukavicluk,jer ocigledno nije imao snage da nastavi da te voli.
To je prigodna volja za glupost.
Drugacija je vrsta raskida kada ista ljubav postaje mrznja,i onda su emocije kristalnije,jace,vidljivije.

Mozda ti njega jos volis,ali ako on ima SVOJ problem i ne govori o tome,onda te nije ni dostojan.
Oduvek su mi se gadili takvi idioti koji ce naci svakav izgovor samo da bi se resila ta situacija mirno i bez trzavica.
Prokleti kukavicluk.I ovo je razlog zasto ja trazim bezuslovnu ljubav,pa to je onda vecito utociste gde se osecas sigurno.
Rekla si da si mislila da ti ne pruza dovoljno ljubavi.E sad,tu nije greska u tebi nego u njemu opet,zato sto je shvatao da se ljubav podrazumeva,da je ne treba "trositi",da ne treba previse davati sebe voljenoj osobi jer posao,karijera i sve ostale stvari su bile jednake kao i veza sa tobom.
Da sam na tvom mestu,ja bi jednostavno izbacio tu posledju recenicu i onda napred,sve dok ne dodje neko ko se ne plasi sebe da da voljenoj osobi..
Generalno iz price,,,mislim da te nije zasluzio.Imao je u ruci dijamant,svidjao mu se,pa mu je onda dosadio i bacio ga.
A koliko je zapravo trebao da ulaze u vezu,to njega nije bilo briga.
Mislim da ne trebas da patis za slabicima.
Mozda ste se sjajno slagali,sve je spolja gledano bilo na mestu,dok je unutar sebe bio neko potpuno drugi,neko plasljivi i mnogo slabiji nego sto je umeo da pokaze.
Moj savet ti je da odmah krenes dalje.Ovo ti govorim iz sopstvenog iskustva jer sam ja bio u braku,i mislim da sam dobro nastupio kada se brak zadrzavao.
Ali Ljubav kao emocija je neprevazidjena!
On to nije znao,okreni se od njega,bezi,idi napred,nadji nekoga,i zaboravi tu recenicu.

U sustini veze jeste ono najtananije u coveku.A to je kompleksnost emocija koje nece podleci sujeti,nego ce zaboraviti da sujeta uopste i postoji.
 
Ma zaboravi, siroko mu polje.
Mi u vezi sve "super" cak insistira da pocnemo da zivimo zajedno, ja se neckam, odjednom baja ide na sluzbeni put, kad eto ti, lik otisao na more sa drugom devojcicom, (Ipak je svet mali, saznas i kad to ne zelis) vraca se sa mora, i pravi se lud, kao sve je ok i je po starom. Cekaj malo desi krenuo, pa nece moci,..... bilo je to bas davno. Epilog: mislila sam da jutro necu docekati, ma bez svakog se moze, i evo mene ovde sad kuckam svoje misljenje.
Kao sto rekoh siroko mu polje, pun je grad muskaraca i dobrih i losih, nadam se da ces naci nekog OK.
 
Krstarica je to...
Mislim da taj lik nije nikad ni osecao nista prema tebi, zato mu je tako lako da ode, uz jos gluplji razlog. Jednostavno misli da mu je vreme da krene dalje. To sto te ostavlja je zato sto je upoznao neku novu, koja ga interesuje, a veruj mi, tako je u 98% slucajeva.
Odi i ti. Ne javljaj se ako te slucajno zove, okreni list, itd, itt...
 
Prvo...ja nista ne razumem,sebe si prestavila kao cool lika takodje i njega,ono letovanje odvojeno,bla,bla..skroz koliko ja vidim imali ste slobodu..mozda je i tu problem:) velika sloboda dozvoljava sve..rekla si da ste se svadjali,mnogo...cist primer imali ste veliku slobodu,a veza od 2godine ne bi trebalo da ima "tolike" svadje..:)
 
Možda se prezasitio .... ali u svakom slučaju treba da razgovaraš sa njim ... pusti ga malo da oladi kapisle, pa ga pritegni da ti kaže razlog. Uostalom, tvoje je pravo da znaš šta god da se desilo: i ako ima drugu, i ako te ne voli i ako je nešto 15to u pitanju. Veza od dve godine se ne raskida tek tako. Razlog mora da postoji.
Meni ta rečenica ''nije mi više do veze'' nije baš najjasnija .... malo mi je to detinjasto ... ali, dobro, ima i gorih veruj mi.
 
verovatno si bila davež.
i on je to sve trpeo dugo,dugo,i posle letovanja je shvatio kako mu je život lep bez tvog zvocanja.
i sama kažeš da si mu zvocala, DA TI NE POKLANJA DOVOLJNO PAŽNJE.
e,od takvih stvari muškarci polude.
ma i ja poludim.
 
prvo ne kontam zasto si se ti predstavljala kao nesto sto nisi.logicno je da ce tvoja prava priroda jednom da izadje na povrsinu.sta si ocekivala, da ce tek tako prihvatiti tvoju naprasnu promenu.ako si mu dala slobodu onda nosi posledice te slobode sama sa sobom.veza od dve ili vise godina vodi necemu, nekoj zajednici i osecanju pripadanja a ne zasebnom odlasku na odmor. nista,ovo ti moze biti samo dobra lekcija za buduce.moras da znas sta hoces i ko si uopste,nema lazi,nema prevare.ako su karte na stolu od pocetka,ako bas mora do toga da dodje,onda ce biti i na kraju pa neces dobiti objasnjenje" nije mi vise do veze".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top