Da cujem misljenje-ostavljena
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 80

Tema: Da cujem misljenje-ostavljena

Početnik
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Da cujem misljenje-ostavljena

Desilo mi se nesto sto se desilo mnogima: decko me je ostavio posle dve godine veze jer mu vise nije do veze! Naravno, svadjali smo se ali stalno oko toga sto sam ja mislila da mi ne pruza dovoljno paznje a on je mislio suprotno! Napominjem da je svako imao normalan svoj zivot sa svojim prijateljima i obavezama! Sta da vam kazem kad sam bila skroz cool kad smo bili odvojeno na letovanju, tj. ja nisam ni bila Raspadala sam se ali sam se zaprepascujuce brzo vratila medju zive i zdrave! :-D
    Sta vi muski imate da kazete na tu temu bas me zanima misljenje nepristrasnih muskaraca! A i devojke, naravno!

Početnik S&L (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Da cujem misljenje-ostavljena

Neko je napisao udri ga kitom po celu i ja kazem tako.
    odavde dovde :shock:

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Sta je on rekao, sta je problem? Zasto je to uradio?
    U ovom tvom postu si se ti predstavila kao skroz ok osoba...ali naravno da su stvari uvek sive...nikad samo crne i samo bele...no aj da i ja sad ne gatam...ostaje to da se ispit(p)a...

Početnik
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ma ne kazem ja da sam svetica, ali zaista te sve svadje nisu bile velike i ruzne kao sto zna da bude u vezi! I on je ok samo ne znam sta se desilo sve je bilo ok, najnormalnije, i odjednom PUF!
    Svi koji nas znaju su u soku sto smo raskinuli! Stvarno je to bila jedna lepa normalna veza sa, po mom misljenju neophodnim svadjicama koje su opet sasvim normalna stvar u zdravoj vezi! A on.... pa jako mu je bilo tesko kad je raskidao ali nije naveo ni jedan konkretan razlog samo tu smrdljivu recenicu koja mi odzvanja u glavi sve ove dane: nije mi vise do veze!
    P.S. Ne postoji sansa da se pojavila neka druga, 100%

Zainteresovan član shiba (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2005.
    Reputaciona moć
    46

smorila si ga.
    i bog stvori zenu

Domaćin Dont_Break_The_Oath (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

A zar mora da postoji konkretan razlog zasto je otisao? To se prvo ogleda u nezadovoljstvu,ali se ne pokazuje.nego se samo lepo isprai.
    Oduvek sam mrzeo,pa i prezirao emotivne slabice koji imaju odgovor na svako pitanje,i to su uvek imbecilni razlozi "Nije mi vise stalo do veze".
    Ej,pa razmisli malo.Ako odlazi bez vidljivog razloga,to je onda onaj prokleti kukavicluk,jer ocigledno nije imao snage da nastavi da te voli.
    To je prigodna volja za glupost.
    Drugacija je vrsta raskida kada ista ljubav postaje mrznja,i onda su emocije kristalnije,jace,vidljivije.

Mozda ti njega jos volis,ali ako on ima SVOJ problem i ne govori o tome,onda te nije ni dostojan.
    Oduvek su mi se gadili takvi idioti koji ce naci svakav izgovor samo da bi se resila ta situacija mirno i bez trzavica.
    Prokleti kukavicluk.I ovo je razlog zasto ja trazim bezuslovnu ljubav,pa to je onda vecito utociste gde se osecas sigurno.
    Rekla si da si mislila da ti ne pruza dovoljno ljubavi.E sad,tu nije greska u tebi nego u njemu opet,zato sto je shvatao da se ljubav podrazumeva,da je ne treba "trositi",da ne treba previse davati sebe voljenoj osobi jer posao,karijera i sve ostale stvari su bile jednake kao i veza sa tobom.
    Da sam na tvom mestu,ja bi jednostavno izbacio tu posledju recenicu i onda napred,sve dok ne dodje neko ko se ne plasi sebe da da voljenoj osobi..
    Generalno iz price,,,mislim da te nije zasluzio.Imao je u ruci dijamant,svidjao mu se,pa mu je onda dosadio i bacio ga.
    A koliko je zapravo trebao da ulaze u vezu,to njega nije bilo briga.
    Mislim da ne trebas da patis za slabicima.
    Mozda ste se sjajno slagali,sve je spolja gledano bilo na mestu,dok je unutar sebe bio neko potpuno drugi,neko plasljivi i mnogo slabiji nego sto je umeo da pokaze.
    Moj savet ti je da odmah krenes dalje.Ovo ti govorim iz sopstvenog iskustva jer sam ja bio u braku,i mislim da sam dobro nastupio kada se brak zadrzavao.
    Ali Ljubav kao emocija je neprevazidjena!
    On to nije znao,okreni se od njega,bezi,idi napred,nadji nekoga,i zaboravi tu recenicu.

U sustini veze jeste ono najtananije u coveku.A to je kompleksnost emocija koje nece podleci sujeti,nego ce zaboraviti da sujeta uopste i postoji.
    Lokk dine øya å tænk, sommeren fall så fort, det virka så laingt oinna, eller va det i går, da tida itt betydd nokka.
    Og da du møtt din vinter, dansandes me hænnes døtra, te du trøitt og kaild vi e mytti smartar einn modi, du vente te imorra me å ring.

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

...сморио се...мада сигурно ти је наговестио раније...преиспитај се.

...бар је био искрен.

Obećava
    Učlanjen
    09.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

upoznao je neku drugu za koju ti jos uvek ne znas!to je jedini razlog!nista ne brini,guraj dalje.
    ne okreci se sine..

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Talking Re: Da cujem misljenje-ostavljena

Ma dosadilo coveku duga veza sad hoce da .ebe nesto novo i drugo,da menja malo nacin zivota.Kratko-jasno!

Aktivan član evi (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Ma zaboravi, siroko mu polje.
    Mi u vezi sve "super" cak insistira da pocnemo da zivimo zajedno, ja se neckam, odjednom baja ide na sluzbeni put, kad eto ti, lik otisao na more sa drugom devojcicom, (Ipak je svet mali, saznas i kad to ne zelis) vraca se sa mora, i pravi se lud, kao sve je ok i je po starom. Cekaj malo desi krenuo, pa nece moci,..... bilo je to bas davno. Epilog: mislila sam da jutro necu docekati, ma bez svakog se moze, i evo mene ovde sad kuckam svoje misljenje.
    Kao sto rekoh siroko mu polje, pun je grad muskaraca i dobrih i losih, nadam se da ces naci nekog OK.

Domaćin zelenooka (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Plawushice,
    nije li ti malo sumnjivo to što je čovek išao SAM na letovanje? ;-) ;- ;-) :wink:

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

ljudi kako ste vi saznali za ovaj forum odjednom vas je hiljade

Poznat McMillan (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

Krstarica je to...
    Mislim da taj lik nije nikad ni osecao nista prema tebi, zato mu je tako lako da ode, uz jos gluplji razlog. Jednostavno misli da mu je vreme da krene dalje. To sto te ostavlja je zato sto je upoznao neku novu, koja ga interesuje, a veruj mi, tako je u 98% slucajeva.
    Odi i ti. Ne javljaj se ako te slucajno zove, okreni list, itd, itt...
    Bolje znati mnogo i često, nego malo i nikad, kojekude...

Zainteresovan član Jonana (avatar)
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Reputaciona moć
    47

Prvo...ja nista ne razumem,sebe si prestavila kao cool lika takodje i njega,ono letovanje odvojeno,bla,bla..skroz koliko ja vidim imali ste slobodu..mozda je i tu problem velika sloboda dozvoljava sve..rekla si da ste se svadjali,mnogo...cist primer imali ste veliku slobodu,a veza od 2godine ne bi trebalo da ima "tolike" svadje..
    Zbog tebe ja u prazan bazen bih skocila,zbog tebe ja i fudbal bih gledala,zbog tebe ja i kisu bih pozvala,zbog tebe ja i sama bih ostala,zbog tebe ja i cetri kile bih smrsala,zbog tebe ja i bundu bih prodala,zbog tebe ja i tajne bih odala..
    I Bog bih se plasio kada bi znao koliko te volim

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Možda se prezasitio .... ali u svakom slučaju treba da razgovaraš sa njim ... pusti ga malo da oladi kapisle, pa ga pritegni da ti kaže razlog. Uostalom, tvoje je pravo da znaš šta god da se desilo: i ako ima drugu, i ako te ne voli i ako je nešto 15to u pitanju. Veza od dve godine se ne raskida tek tako. Razlog mora da postoji.
    Meni ta rečenica ''nije mi više do veze'' nije baš najjasnija .... malo mi je to detinjasto ... ali, dobro, ima i gorih veruj mi.

xpajamacax
    Guest

verovatno si bila davež.
    i on je to sve trpeo dugo,dugo,i posle letovanja je shvatio kako mu je život lep bez tvog zvocanja.
    i sama kažeš da si mu zvocala, DA TI NE POKLANJA DOVOLJNO PAŽNJE.
    e,od takvih stvari muškarci polude.
    ma i ja poludim.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Dobro, raskinuli ste, i sta ti sad hoces???

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

ma smori se chovek posle izvesnog vremena...pa ga jednostavno boli anus za svadje....i za rasprave....i za bilo shta shto vodi k tome...jerbo je sve prezhvakano sto iljada puta....a ti ne razumesh nishta....i nikada netjesh....i zato go away!
    Voistinu.

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

nature is a whore !!!!!
    Voistinu.

Početnik
    Učlanjen
    15.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

prvo ne kontam zasto si se ti predstavljala kao nesto sto nisi.logicno je da ce tvoja prava priroda jednom da izadje na povrsinu.sta si ocekivala, da ce tek tako prihvatiti tvoju naprasnu promenu.ako si mu dala slobodu onda nosi posledice te slobode sama sa sobom.veza od dve ili vise godina vodi necemu, nekoj zajednici i osecanju pripadanja a ne zasebnom odlasku na odmor. nista,ovo ti moze biti samo dobra lekcija za buduce.moras da znas sta hoces i ko si uopste,nema lazi,nema prevare.ako su karte na stolu od pocetka,ako bas mora do toga da dodje,onda ce biti i na kraju pa neces dobiti objasnjenje" nije mi vise do veze".

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio McMillan
    Krstarica je to.....
    da ali odjednom, krstaria je bila i pre mesec dana...je l ste na provajderu pa ste doshli?

na provajderu krstarica

ma jok provaljeno j eda ga ignorises postan mu najbolja drugarica i pomozi mu u zhivotu

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

aj ti si bila gladna pazhnje ali nisi uspela da se uzdrzis i nisi se potrudila da trazis to ne durgom mestu. i ja to cesto radim ali ebiga sad si nauchila nesto. ajde da ga b ijemo

Početnik :@ ) (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ?
    aj ti si bila gladna pazhnje ali nisi uspela da se uzdrzis i nisi se potrudila da trazis to ne durgom mestu. i ja to cesto radim ali ebiga sad si nauchila nesto. ajde da ga b ijemo
    ti si dzinijus, keve mi moje milke

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

[font=Comic Sans MS]A zar ne moze da se desi da neko jednostavno PRESTANE DA VOLI?[/font]

Domaćin Dont_Break_The_Oath (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Citat Original postavio mammy
    [font=Comic Sans MS]A zar ne moze da se desi da neko jednostavno PRESTANE DA VOLI?[/font]
    Moze,itekako,samo sto niko nece glasno da kaze to,nego se u sebi jede i cuti kao da je u pitanju blazi defekt koji bi posle "osvezenja veze" vratio vezu na staro mesto.
    Sve je to laz.
    Da,moze se desiti to,ali niko nema hrabrosti da to kaze glasno.
    Lokk dine øya å tænk, sommeren fall så fort, det virka så laingt oinna, eller va det i går, da tida itt betydd nokka.
    Og da du møtt din vinter, dansandes me hænnes døtra, te du trøitt og kaild vi e mytti smartar einn modi, du vente te imorra me å ring.

Slične teme

1. Ostavljena
    Autor gazela u forumu Žene
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 27.09.2008., 16:54
  2. ZELIM DA CUJEM VASE MISLJENJE I POMOC?HVALA
    Autor STEFANENKO u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 12.03.2008., 22:52
  3. da cujem misljenje...
    Autor zgodan&nezgodan u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 97