Panini Liga šampiona 2014/2015

Dvb Kartice

Početnik
Poruka
15
Pozdrav sakupljačima sličica Panini.

Juče, 16.septembra 2014. je počelo takmičenje u Ligi šampiona za novu sezonu 2014/15. Danas je drugi takmičarski dan prvog kola.
Prošle godine je početak distribucije kod nas bio, posle drugog kola, polovinom oktobra, pa me interesuje da li ima nekih informacija od strane izdavača.
Da li ima službenih informacija kada kreće distribucija Panini albuma i sličica UEFA Liga šamiona za predstojeću sezonu 2014/2015?
Željno očekujemo početak nove sezone!
 
Obično bude posle drugog kola...
Evo i najave;
263923_full_zpsc0834c29.jpg


634 sličice, 570 običnih, kao što vidite - opet horizontalne i 64 sjajnih...
 
Iste kao i prosle godine,samo sto sad i grbovi imaju dodatni deo,isto kao i slicica. Svi grbovi se lepe na 4 strane na pocetku,a ne na strani gde su igraci.Isto kao prosle godine poredjani su u formaciju,a sa strane rezerve. U sredini malo vise stranica o istoriji Lige i Kupa Sampiona,neka finala imaju i slicice,nazalost nema slicice ni iz 1966 ni iz 1991,vec samo mala slika u albumu.Album je realno skoro isti kao prosle godine
 
Iste kao i prosle godine,samo sto sad i grbovi imaju dodatni deo,isto kao i slicica. Svi grbovi se lepe na 4 strane na pocetku,a ne na strani gde su igraci.Isto kao prosle godine poredjani su u formaciju,a sa strane rezerve. U sredini malo vise stranica o istoriji Lige i Kupa Sampiona,neka finala imaju i slicice,nazalost nema slicice ni iz 1966 ni iz 1991,vec samo mala slika u albumu.Album je realno skoro isti kao prosle godine

bas sranje naj album je 2010/11 i slicice su lepe i album ovo sad sve upropastili:sad2:
 
Slazem se,svi albumi su im postali isti,nimalo se ne trude,mi ovde bi imali na desetine predloga za poboljsanje,od trenera ,do grbova klubova koji su ispali u kvalifikacijama,to bi bilo bas lepo.Ko je imao priliku da vidi album Calciatori,album Italijanske lige,mogao je da vidi koliko se trude oko tog albumaa,koliko su deblje i lepse slicice od Cl,grbovi reljefni,veliki broj specijalnih slicica,serija b 3 igraca na slici,mali grbovi svih nizerazrednih klubova,zenska liga,juniorska
 
Svi grbovi se lepe na stranama 4-7 , 8 grbova po strani,manji deo grba se lepi gde i manji deo slicice. Ima dosta slicica o istoriji ,slika Reala kada je prvi put osvojio,Milana 80-ih,Porto 80-ih,na svakih 5-6 godina jedna slicica
@bordeaux Znaci ima o istoriji i finalima na sredini albuma,a gde se lepe grbovi je li na toj strani de je taj klub ili na nekoj drugoj...
Ja sam dobio već 2 grba
 

Back
Top