lokomotiva
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: lokomotiva

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano lokomotiva

dakle PUŠENJE ,,,, ma ništa strašno ,,,samo sam baš u haosu ŠTA pušiti ,,, dakle još uvek se nisam našla medj onim pušačima koji se kunu u svoju marku cigareta ,,, dakle lutam ,,,,, jel može neko da mi preporuči ,,, volim da pušim ali tako mi se s vremena na vreme smuči ta kutija i boja i ,,,,,pa bi da promenim ,,, sada sam na tankom kimu ,,,,,
    A KAD ĆU AKO NEĆU NIKAD?????

Iskusan esperanca137 (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    109

Talking Re: lokomotiva

jesi li probala maslacakkkkkkkkkk
    "život je more,
    pučina crna,
    po kojoj tonu mnogi što brode,
    nije mi srce plašljiva srna,
    ja se ne bojim velike vode......"

Zainteresovan član shiba (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2005.
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Re: lokomotiva

crveni dunhill
    i bog stvori zenu

Iskusan newerna_beba (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio avesic
    dakle PUŠENJE ,,,, ma ništa strašno ,,,samo sam baš u haosu ŠTA pušiti ,,, dakle još uvek se nisam našla medj onim pušačima koji se kunu u svoju marku cigareta ,,, dakle lutam ,,,,, jel može neko da mi preporuči ,,, volim da pušim ali tako mi se s vremena na vreme smuči ta kutija i boja i ,,,,,pa bi da promenim ,,, sada sam na tankom kimu ,,,,,
    Volis da pusis.... :? A da batalis onako cisto radi fore kad ti se smuce qtija i boja???;-) Ja kad bi mi se tako smucilo,davno bih batalila.... ali ja i ne volim da pusim.... to je frkaaa...:x

chika_doktor
    Guest

Pusi travu....

xpajamacax
    Guest

prestani da pušiš

inače, ja sam najbolje obožavala camel bez filtera, onako za desert.
    a pušila sam marlboro medijum
    i cartier santos.
    ali pušenje je loše po zdravlje!!!

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

neverna bebo nije nikakva matematika da znamo da si pušila i batalila ,,,, inače fala prijateljima na savetu ,,,,,,ŠTO MI NISTE POMOGLI ,,,koj moj onda ovaj forum ,,,,inače sprijateljila sam se sa brkatom trafikantkinjom koja stalno čurnja ,,,pa će svako jutro da mi predloži specijalitet kuće

xpajamacax
    Guest

bobro jutro ;p kako ti bre nismo pomogli?

ša šta sada pušiš?
    misl'm

Zainteresovan član joockey (avatar)
    Učlanjen
    19.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

U jeeeeeeeeeeee........ja imam paklicu best lajta mesec dana,,skoro nova oce neko da mu je poklonim.?
    Ako si za sex nasmesi se....

Zainteresovan član Jonana (avatar)
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Reputaciona moć
    47

Pa ako ti se smuchi po neki put...to znaci da ne uzivas samo se tripujes da uzivas..moj ti je savet,kupi moravu pushi i javi se posle da li i dalje pushis!!!!
    Pusenje njie zdravo bwe...P.S.Ostalo mi jos 2 cigarete
    Zbog tebe ja u prazan bazen bih skocila,zbog tebe ja i fudbal bih gledala,zbog tebe ja i kisu bih pozvala,zbog tebe ja i sama bih ostala,zbog tebe ja i cetri kile bih smrsala,zbog tebe ja i bundu bih prodala,zbog tebe ja i tajne bih odala..
    I Bog bih se plasio kada bi znao koliko te volim

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Stvarno bolj' da ne pušiš. Ja sam pušila godinama Pjer Karden, plavi Joj, plače mi se kad zamislim tu lepu kutijicu i lepi beli filter na kome ostaju tragovi ruža:razz:
    No, bez obzira na isplakane suze , batalila sam ih ima jedno dve nedelje8-)

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

eh počela sam da provaljujem ljude po forumu ....jonana ti u stvari nisi nov član ,,jel da ????

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio mackica ns
    Stvarno bolj' da ne pušiš. Ja sam pušila godinama Pjer Karden, plavi Joj, plače mi se kad zamislim tu lepu kutijicu i lepi beli filter na kome ostaju tragovi ruža:razz:
    No, bez obzira na isplakane suze , batalila sam ih ima jedno dve nedelje8-)

rekoh jednom reći ću opet ,,, ĆOVEK KOJI OSTAVI CIGARETE JE IZDAJICA ,,TAJ BI IZDAO I SVOJU PORODICU I DRŽAVU ,,,NIKAKAV KARAKTER ,,,,,

Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

rekoh jednom reći ću opet ,,, ĆOVEK KOJI OSTAVI CIGARETE JE IZDAJICA ,,TAJ BI IZDAO I SVOJU PORODICU I DRŽAVU ,,,NIKAKAV KARAKTER ,,,,,
    Ne lupaj
    Kakva izdaja porodice, pa i ostavila sam ih zbog porodice, odnosno zbog bebirona u mom stomaku:razz: 8-)

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

Dobro jutro svima...

vesićka je u pravu, uvaljuju nam tako loš duvan da je to strava jedna. Ja sam nedavno počela da uzimam ''Davidoff Slims'' pošto ''Karelia'' nije mogla da se nađe.... U međuvremenu se i sama pakla davidova promenila a kamoli sadrža a ovo drugo se odjednom pojaviloj...

Vesićka, verovala ili ne ja pred sobom imam obe pakle
    Što čitaš kad ti škodi?

Ističe se Selena (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Ştekla sam utisak da je ovo jako dvosmislena tema!

Učlanjen
    19.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Ja san steko utisak da ima dosta klonova,,,,,,,,,,,,,,,,,,,bla bla....cak sam ja jednom klonirao gazdaricu al je to trajalo otprilike 3 sata..........hehe

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Pa, ja bih mogao da ti preporučim, mis' zadovoljiće većinu tvojih standarda : nije u kutiji, nije ni obojen, nećeš imati volju da ubrzo menjaš, i što je najvažnije : nije TANAK !!!
    član javne grupe

Učlanjen
    19.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

u ******............sad razumem........................................... .................................................. .................................................. ....................................

Učlanjen
    19.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

ak pluca, rak grlica maternice, kardiovaskularne bolesti, bolesti usne supljine i neplodnost, neke su od najcescih tegoba koje se javljaju kod pusacica i mnogo su cesce nego kod zena koje ne puse, izvjescuju istrazivaci. Uz to, pusacicama prijeti veca opasnost od nekih bolesti nego pusacima.

- Kod pusacica je rak grlica maternice cetiri puta cesci nego kod zena koje ne puse - kaze dr. Sandra Brooks iz medicinskog centra Sveucilista Maryland. A zenama, kako se cini, prijeti veca opasnost od raka pluca nego muskarcima, dodao je dr. L. Austin Doyle s istog sveucilista.

Osim toga, kod zena su cesci neki estetski, funkcijski i zivotno opasni poremecaji u usnoj supljini, primijetila je Jacquelyn Fried, profesorica na stomatoloskom fakuletetu Sveucilista Maryland.

Kod zena koje puse cesce su bore, upale desni te rak usana i usne supljine. Osim toga, stetne posljedice pusenja prijete i njihovoj djeci. - Teskoce u ucenju, poremecaj paznje uz hiperaktivnost, fetalna i perinatalna smrt te iznenadna smrt u kolijevci: svi se ti poremecaji mogu javiti ako je majka pusila - upozorio je na konferenciji dr. Theodore Slotkin sa sveucilista "Duke" u Durhamu (Sjeverna Carolina). Slotkin je rekao kako je stopa tih poremecaja izmedju 50 i 500 posto povecana kod trudnica koje puse nego kod onih koje ne puse.

Unatoc svim upozorenjima o negativnim posljedicama pusenja u trudnoci, cetvrtina trudnica ipak pusi. Uz to, "pusenje moze uzrokovati i neplodnost", primijetio je dr. Howard D. McClamrock, koji sudjeluje u programu lijecenja neplodnosti pri medicinskom centru u Marylandu. - Studije su pokazale da koristenje duhana moze stetno djelovati na razvoj jajasaca u jajnicima, cak i kod mladih zena - rekao je dr. McClamrock.

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

više nikada, nikada, nikada, nikada, nikada neću ući na ovu temu
    Što čitaš kad ti škodi?

Queen_
    Guest

Citat Original postavio mackica ns
    Ne lupaj
    Kakva izdaja porodice, pa i ostavila sam ih zbog porodice, odnosno zbog bebirona u mom stomaku 8)
    Ej, pa čestitam ! [img]http://www.*********/images/smilies/cheer.gif[/img][img]http://www.*********/images/smilies/trio.gif[/img]
    [font=Times New Roman][/font]

[font=Times New Roman]To je najlepši i najbolji način da se ostave cigarete! [/font]
    [font=Times New Roman]Ja sam pre trudnoće pušila Davidof lajt, uglavnom one slims[/font]

Iskusan esperanca137 (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    109

U jeeeeeeee,ma sta mi naprica..................ja sam ostavila cigarete pre par godina i super se osecam. Sad sam veliki smarac ljudi koji puse,
    Posto si postavila temu koje cigarete Winston 100s.
    "život je more,
    pučina crna,
    po kojoj tonu mnogi što brode,
    nije mi srce plašljiva srna,
    ja se ne bojim velike vode......"

Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Citat Original postavio Queen_
    Ej, pa čestitam ! [img]http://www.*********/images/smilies/cheer.gif[/img][img]http://www.*********/images/smilies/trio.gif[/img]
    [font=Times New Roman][/font]

[font=Times New Roman]To je najlepši i najbolji način da se ostave cigarete! [/font]
    [font=Times New Roman]Ja sam pre trudnoće pušila Davidof lajt, uglavnom one slims[/font]
    [font=Comic Sans MS]Hvala:-D [/font]
    [font=Comic Sans MS]I jeste najlakši i najbolji način. Pokušavala sam da ostavim pre koju godinu, ali sam kao tako krizirala i nervozirala i bilo je tako odvratno, da sam ipak odlučila da pušim.[/font]
    [font=Comic Sans MS]Sad sam ih samo bacila, kao da nikada nisam pušila:smile: [/font]
    [font=Comic Sans MS]Za sve je najvažniji motiv:wink: [/font]
    Poslednji put ažurirao/la mackica ns : 15.09.2005. u 10:18

Queen_
    Guest

još ako ti bude muka na njih, ništa lakše od ostavljanja cigareta

Slične teme

1. Arsenal, Inter, Dinamo ili Lokomotiva?
    Autor Ufi2004 u forumu Fudbal
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 26.11.2003., 23:16

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •