Potpisi kolegu

Julian

Poznat
Poruka
8.016
Pricali smo o novostima na forumu... uglavnom o avatarima. I potpisi su interesantni. Konkretno, sad citam post ovog momka - Trumana... zapomaze za ovim Empedokleom, kao da mu je rod... Imam nekoliko predloga za potpise, a vi vidite za ostale, ako vas interesuje.

Truman: Ja te trazim Empedokle.. Samo reci - dokle???
DisMisal: Nemojmo generalizovati!
Steffan: Gacice, guza, dupence, guzim.

... i tako...
 
@harlekin
Nisam hteo da tema krene u pravcu objasnjavanja postojecih potpisa ili njihovim citiranjem, ali moze i tako...
To je fraza iz mog kraja i ucinila mi se simpaticnom... Znaci - "Ponasaj se prema meni, onako kako se ja ponasam prema tebi... I nece biti problema."
 
Julian_Duranona:
@harlekin
Nisam hteo da tema krene u pravcu objasnjavanja postojecih potpisa ili njihovim citiranjem, ali moze i tako...
To je fraza iz mog kraja i ucinila mi se simpaticnom... Znaci - "Ponasaj se prema meni, onako kako se ja ponasam prema tebi... I nece biti problema."

aha, nisam onda dobro razumela.. ali ajde, desava se to i u boljim kucama :)
 
Julian_Duranona:
@harlekin
Nisam hteo da tema krene u pravcu objasnjavanja postojecih potpisa ili njihovim citiranjem, ali moze i tako...
To je fraza iz mog kraja i ucinila mi se simpaticnom... Znaci - "Ponasaj se prema meni, onako kako se ja ponasam prema tebi... I nece biti problema."

hahaha :lol: Moonze konza. :D
 

Back
Top