Zakacio sam neki xxx dialer

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Odem na neki xxx sajt i to sa IE (koja budala :shock: ) i kad sam zatvorio stranicu on mi ubaci, neko cudo da instaliram neku novu vezu ...to me je ZA pitao i ja sam naravno odbio.
E onda su mi bile neke tri precice na desktopu i ja pogledam gde vode i odem u c/winows/internt.exe i obrisem to sr@nje.
E sad pri sveledojk konekciji mi se nije pojavio onaj standardni prozor za konekciju nego samo se pojavilo ono sa brojem i to broj 9964252560182 (verovatno negde na Bermudima :lol: )

I pojavilo mi se Microsoft Loopback Adapter, i to ne mogu da izbrisem mogu samo da onemogucim, sto sam i uradio.A ove ostale konekcije ne mogu da vratim na staro nego sam morao da ih izbrisem , pa da kreiram nove.

Pustio sam AdAware(updateovan) i Spybot (nije updatovan vec mesec dana, jer jednostavno nikad se ne zavrsi do kraja, nece pa nece) da precesljaju ali nisu nasli nista osim cookija.

Zna li neko kako da deinstaliram ovaj Microsoft Loopback Adapter jer me samo on brine?
Hvala
 
Safe Mode...

Prvo i osnovno.. Nakon toga sve sto mislis da je problem, rjesavaj sa AV i ADware programima i naravno sa nekim registri klinerom..

To sto ne mozes da izbrises je razlog jer je aktivno u procesima i naravno da se ne da brisati..

Polako i strpljivo.. Mislio sam da si oprezniji kada si na internetu..

Poz.
 
Neću da polemišem zašto volimo da gledamo (Y)...

Sledeći put:
- promeni AREA CODE svom računaru, na XP-u je ovo lepo uradjeno...
- Lupi neki broj 007npr. a ne 011
- Instaliraj neki antidialer program, bolji virus killer ili F-Secure paket koji sve ovo sadrži u sebi
- BIRAJ PULSNO okretanje, par sekundi duže ali OGROMNA ušteda u tel. računu!

P,12345678 - pulsno okretanje
T,12345678 - tonsko okretanje
zapeta je jedna sekunda čekanja
 

Back
Top