Анкета - Омиљена боја аутомобила

Омиљена боја за ауто

  • Црвена

  • Жута

  • Плава

  • Бела

  • Црна

  • Зелена

  • Перла

  • Металик тамна

  • Металик сива

  • Остало


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ја сам гласао за тамну металик, мада ми се свиђа и црна и плава. У последње време ми се свиђа она боја између металик светло сиве и металик плаве...Виђао сам фабије у тој боји...
Иначе, мој ауто је црвен, а ту боју не волим (осим на ферарију). Те јарке боје су некако за баш спортска кола...
 
Master_Chief:
glasao sam za crnu poshto nije imala "stealth crna"...:) inache ova boja je mnogo motjna na pojedinim autima.
Како бре стелт, па то је мат црна, ако на њу мислиш... Јако занимљива боја, али као што се неко најежи од шкрипања сунђера на стаклу, тако се ја нејежим од додира ноктима и мат боје...брррр....
Иста ситуација важи и за мат зелене (СНБ) аутомобиле који су увезени из Немачке, као некадашња возила Немачке Војске...
 
Знам да различито стоје сваком ауто, али мислио сам на генерално коју највише волите на већини аутомобила. Сасвим је разумљиво да Брера воли црвену кад верујем да не може да се замисли како вози нешто друго осим алфе, поготово не неки ауто са четворо врата, што бих ја најпре и возио (нпр Мазда6. мерцедес, вектра и сл)
 

Back
Top