drage zhene

?

Elita
Banovan
Poruka
15.014
naime ja imam jedan problem i molbu. ne znam da li cu uspeti da srocim i nadam se da moja neveshtost nece uticati na vas stav.

naime poznato je da random cloud form dolazi iz svog kukavicjeg gnezda u beli grad da bi se bavio izvesnim aktivnostima, ovih dana. ja ne zelim nejga da upoznam posto prvo nit sam dostojna nit sam riba sise su mi mlitave a ne znam ni sta bih govorila u tom susretu osim bledog gledanja (jkad bi naravno u SF susretu i pristao) izvinjavam se sto imam ovaj glup stil

pa dal i bi neka mlada i zgodna dama mogla da se sastane s njim, ja se izvinjavam sto zapravo podvodim sada, cisto na nekoliko minuta, a ja da posmatram sa strane. naime imam osobinu da budem neprimetna, nekad ne uspem, ne suzdrzim se, ali nadam se da cu ovaj put uspeti. mlada..naravno sve ispod 100 godina je mlado. poznato je da nas drug voli i malo zrelije.

ja bih volela da vidim kako to (susret, zapravo rcf) izgleda iako je on sada osetljiv i plasi se ovoga ali mislim da vatrenoj forumasici (a ima vas vise) ne moze odoleti. ja ne znam kako da garantujem da mogu da budem poverljiva osoba i da se sve zavrsi mojim diskretnim voajerisanjem (ne sexualno naravno, samo cao-cao izmedju rcf i dame). npr, mnogo znam o vama a jos ste zivi. nije neka reklama, ne umem da napravim dobru, ali ko god se zanima za mene zna da sam ja jedan takoreci sivi mish. nit govorim nit romorim, nit smrdim nit mirisem. svako ce vam to reci. povremeni ispadi na forumu samo to potvrdjuju, pas koji laje ne ujeda.

naravno posle tog susreta (dacete mi bar pet minuta?) mozete poci bilo gde, a moja malenkost vas nece pratiti, cak ni u mislima.

naravno mozda mi ne trba verovati, ali ko ne reskira ne dobija

natavno mozete pomisliti da je ovo samo jos jedna zavera, nasa, moze me on izminirati, ali ja vam dajem glavu, dajem vam ovu tastaturu, evo vam 10 epizoda serije Advokatura, nema on veze s ovim. ovo je samo moja i moja licna inicijativa. naravno usmnjacete, ali zasto biste uopste u ista verovali. mozda su ljudi bili u nevadi, a ne na mesecu, mozda su samo htreli da zavrnu ruse, a mozda smo mi zapravo na plecima kakvog slona, kornjace ili dipl. difovca, smer fitnes-teretana. ha ha poznatijeg kao atlas.

naravno bicu u iskusenju da vam pohrlim u zagrljaj, ali skupicu u sebi snagu, stegnucu zube i molicu se bogu. stagod. mozda cete vi meni, ali ebiga. ko vas bre ebe, mene niko a ni petar petrovic njegosh II poznatiji kao pisac gorskog vijenca i luche mikrokozme.

da da vidi se da sam poremecena kao i sto ce ovo naici na neadekvatan odziv, ali da li je neko razumeo van goga? i ostale tuzhne. zna se kako je skoncao mozart. od sifilisa. pa ja nemam sifilis ali imam 5000 evra. e nemam ni toliko. bre ljudi moji. kolko vii matre para i de vam stoji. ja sam gladna :( mama me nece pustiti da jedem ljuta je. sta da radim pamet mi je iscilela bog me ne voli, mzoda sam pogresila sto citam molitve svako jutro i vece a? da prestanem da radim to vratice mi se pamet. aj ovi redovi su pogresni ali ja imam visak energije nastao sublimacijom inspirion ****. the.**** off mislim on ce me spustiti ako je tu ko mi sad ovo klikce ovde 100023..... udaljili smo se od teme misssim

da li me ej anakin zezala ili me zalila ona mi je zicer naime nisam upisala akademijua ona je uspela ona je ostvarena mislim zabole me ko je lud da vezba a bila sam velika. qr moj smarala sam. ne znam. napisacu milici da .....
 
heheh ovo je pisano malo ranije al mi se dopalo....mislim molba mozhe da bude aktivna...al izaberite vreme da mi odgovara :(
inace sedim polugola u brusu i cackala sam ruke da li vas to pali zasto sam odjednom ovako glupa? obozavam da se cackam, obozavam kad prsnu, mada su suve, nemam gnojavke, slaba sam...a posle s ishchetkam...cemu ovaj pogresan stav?

mozak mi se vrti izmedju 3-4 tacke to su astrologija hrana i ...imam neki aspekt za skribomana mislim je l isao neko u palmoticevu jes vraga...mozda imate fore do petka nabacujem ortaku ribe i pedere ono zeljan je samo tako zove me sad verenik buduci <> bojkan izvinite me
 
hahahahhahhhahaah stil je fantastican!cak i ta nepovezanost. devojacko ludilo. mozda je to zbog toga sto preskaces molitvu u podne? tri puta dnevno Oce nas, Bogorodice djevo i Simbol vere, prve dve po tri puta, poslednju jednom. mozda pomogne.
 
da imam 18 godina mozda bih pristala na ovu komediju, svakako smo se glupirale u to vreme. ovako, "plasim" se da bi random izasao sa gomilom papira i silnim anketama,a meni se bas nesto i ne ogovara.lol
 
:lol: e što volim kad me od jutra nasmejete... e jagodice a zamisli da ti se neka i odazove, i vidi se s njim, i počne stalno od tad da se viđa s njim i da ti podnosi dnevne izveštaje o tome kako je on divan, dobar, nežan, šarmantan... kako nikada nije imala nikog boljeg u svom krevetu... i da ti se neprestano zahvaljuje na ovome. Može a?

:lol: :lol: :lol:
 
"natavno mozete pomisliti da je ovo samo jos jedna zavera, nasa, moze me on izminirati, ali ja vam dajem glavu, dajem vam ovu tastaturu, evo vam 10 epizoda serije Advokatura, nema on veze s ovim. ovo je samo moja i moja licna inicijativa. naravno usmnjacete, ali zasto biste uopste u ista verovali. mozda su ljudi bili u nevadi, a ne na mesecu, mozda su samo htreli da zavrnu ruse, a mozda smo mi zapravo na plecima kakvog slona, kornjace ili dipl. difovca, smer fitnes-teretana. ha ha poznatijeg kao atlas.

naravno bicu u iskusenju da vam pohrlim u zagrljaj, ali skupicu u sebi snagu, stegnucu zube i molicu se bogu. stagod. mozda cete vi meni, ali ebiga. ko vas bre ebe, mene niko a ni petar petrovic njegosh II poznatiji kao pisac gorskog vijenca i luche mikrokozme.
"

:D
 
:lol: jesus criste :lol: :lol: :lol:

evo jagoda ja bi ishla ,vidish sad se setih da se ni mi ne videsmo... al ukinuli ove vozove za BG...hahaah...ovo je bash dobro :lol: a jel on vec otishao da se bavi tim' izvesnim aktivnostima' il i dalje ovo posmatra iz prikrajka ?:lol:

a da btw ne znam zashto al neshto mi onaj majchekin scenario suvishe deluje SF...al ajde...
 
haha, tek sad videh temu.
ne znam odakle ti ta informacija ali tacno je, trebalo bi da dodjem na jednu utakmicu na ep.
Mozda se i sretnemo, sve je moguce, sto rece moj duhovnik, sudbina plete te konce nad nama....
 
Nekako mi se ne čini da je jagodica pisala uvodni post. Niti još neke u poslednje vreme. Mala odstupanja, kao da je imala suflera. Ili... ne smem ni da napišem.
 
E bre Jagodice...................stvarno me nasmeja. :p Mada ideja i nije tako losa,mozda se neka forumasica i odazove. :D Vidi se da si rak u horoskopu,pises sjajne price,mislim radi ti masta 300/h. ;)
Ajd,odoh sad da vidim ima li ko jos neku ddobru temu,pa palim kuci.Dosta sam radila za danas. :mrgreen:
Poz
 
evo jagodo, drugo moja,ja ću:p
da se žrtvujem u ime našeg prijateljstva,i izvesnih stvari koje obavlja randomče , u o vom našem gradu,za nekolko dana.
a mogu i da mu se predstavim kao ti.
otići ću kod kozmetičara da mi uradi lice,da bukne.pošto si napisala da voliš da se čačkaš, da bude verodostojnije.
samo malo detalja,koje ti je boje kosica,da se ofarbam:p
evo,ja ću da položim tu žrtvu. za moju forumsku drugu:p

a ako hoćeš mogu i da ga namamim u neki budzak pa da ga posmatramo zajedno,da vidimo kolko je strpljiv da čeka:p
to mi je bio omiljen sport kada sam bila mlađa, da pustim da čeka dok iznemogne,pa se onda pojavim,kao izvini...
 
ja ovo ne smem da citam : ))))

juce sam nesto bila nadahnuta bar sam tako mislila...ma ono ynate da sam ja propast i tako

ahaha 3 *** imam dakle wc u sobi

ma ono ko me **** niko : ))

lose je ovo za mene ali boricu se do kraja bojan je kriv mad acu da mu verujem

izvinite ova tema ce zamreti mene je pomalo sramota nisam isla na fakultet i mentalno sam slabija i manjke mashtovita
 
shiba:


ne ne ne taj negativan stav!!! treba da me hrabrish!!1

unistila si me..svi su me unistili...te njihove okrutne male prljave ochi...

mrzim ih!! mrzim ih kad pricaju o matlabu ja sma jedno fino osecajno bice

a oni su okrutne zveri

nemam vise ideje, moram opetu citaonicu da razgibam mozak ;)

ma ja tebi zavidim ti siplemenita, sexyi intelgientna. ja sam samo sexy.
 

Back
Top