kad smo vec kod lavova i lavica....

dekart

Zainteresovan član
Poruka
163
ja sam rak/lav i veoma snazno ispoljavam uticaj svog podznaka.znam da je u meni,mogu reci da je to najbolji znak.hocu da kazem da su vecina mojih prijatelja lavovi i lavice.neverovatno kako su to samo dobri ljudi,svidjaju mi se,gotivimo se.ovo sve pricam jer mi se svidja jedna lavica.kako je to samo prelepo stvorenje,prava princeza.svidela mi se na prvi pogled kao i sve lavice dosad.siguran sam da se i ja njoj svidjam kao i svima njima dosad,pricali smo napola se otkrila.zanima me da li moguca veza moze da uspe?
 
ostavi horoskop kad te vode emocije. hvala na komplimetima, nasla sam se u njima, lol. rakovi su takve slatkice, da lavovi jednostavno ne mogu da im odole.medjutim, moras da poradis na svojoj odlucnosti, brzini i strasti.lavice su temperamentne i kada je spremna ocekuje da ti to vidis i reagujes.
 
jeste da ne verujem nesto u horoskop,ali ajde...
ja sam lav i ne volim bas pevise rakove,ni muske ni zenske...uvek su prosipali previse emocija i bili pateticni,a cesto i uplakani :roll:...a i vecina devica su takve :roll: ni njih nesto ne volim....ne podnosim da osetim toliko emocija u jednoj osobi....odmah se smorim.
 
Ма бре људи...стварно је немогуће да се двоје слаже зато што им нека квази-наука то прориче...

...а опет...ти ракови...нежна створења...

...прва девојка...рак
...прва велика љубав...рак
...већина девојака...ракови
...најбољи другарица/пријатељица...рак...мада је то некако пукло :(
...најбољи ортак...до пре пар година...од детињства...рак

хммм...има ту нешто :-?.
 

Back
Top