Da li je iko imao sex......

7550:
Da li je iko imao sex sa najboljom drugaricom ili najboljim drugom? Ako neko jeste,zanima me kakvi su odnosi izmedju vas bili posle toga? ;)[/QUOTE


Imala. Ali sam potajno bila zaljubljena u tog svog najboljeg druga, tako da to od starta nije bilo prijateljstvo.
Odnosi posle. On nije zeleo vezu, ja sam zelela. Odaljili smo se. Nasao devojku. Ja vremenom nasla decka. Posle par meseci kad se sve sleglo smo seli i razgovarali. Sada smo zaista dobri drugari i ja vise nisam potajno zaljubljena u njega.
Ali sve price su drugacije... zavisi...
 
ja sam upropastila najlepse prijateljstvo koje sam imala u zivotu zbog sexa...
bilo je super,to se ne zalim ali je to postala nasa rutina i posle godinu i po dana ja sam se...zaljubila,jer je u nasem odnosu samo to falilo i da budemo savrsen par...tako sam ja mislila...ali on ocigledno nije,nasao je devojku,naravno kao i svaki put kad smuva neku pricao mi sta su sve radili kakav su sex imali...kako je ona savrsena u svemu...ja jednostavno to vise nisam mogla da podnesem i slusam...cak sam mu jednom prilikom to i rekla nisam vise mogla da cutim...ali jednostavno on nije mogao ni da zamisli da bi JA mogla da se zaljubim u njega,navodno da sam mu to rekla samo malo ranije...ma uzas...
tako da sam presekla svaki kontakt izmedju nas i izgubila najboljeg i najveceg prijatelja u zivotu kojeg sam imala punih 9godina..
i to sve zbog ******* sexa...
 
Jooooooooooj ...i nemoj to sebi nikada da oprostis,hahah pa u tome je stvar zasto smo mi ZENE pametnije,ne mislimo pishom:) mislim, "vatanje" sa ortakom,nalozio te i puf digao se i vise ne razmisljas..eee,bem ti musko UDACU SE ZA ZENU,KEVE MI!!!:) aj laku noc
 
Probao, ali se izgleda njoj nije svidelo sledece:
a) sex, mada imam razloga da sumnjam da joj se nije svidelo
b) dublja osecanja koja su se pojavila kod nje
c) cinjenica da joj se sve to svidelo mozda i previse, a ona je udata...

... meni je sve jedno. Ja sam muska sovinisticka... ma salim se. Ne cujemo se vise, ali da se cujemo, verovatno bi se ponovilo. Ona ionako vara svog (jadnog) muza gde stigne i sa kim stigne...
 
Ne sa najboljim, ali jesam sa dobrim drugom iz djetinjstva...
Nakon toga, vrlo uspjesno sam ga izbjegavala nekoliko godina...
Kad smo se najzad sreli, ponasali smo se srdacno, kao da nista nije bilo...
Sljedeci susret je takodje bio vrlo prijateljski i srdacan... Sjedili smo za sankom u njegovom restoranu i cijelo vece pricali, povjeravali se jedno drugome, zezali... Sve je izgledalo isto kao nekada... A onda, uhvatio me je za ruku, sagnuo se prema meni i "jebackim" glasom mi sapnuo na uvo:"Nisam ti rekao kako dobro izgledas"...
Ustala sam i otisla...
Od tada se nismo vidjeli...
 
Jesam. Sa najboljim drugom u srednjoj skoli.
Prvo pijanstvo. Onda merenje pise. Onda mazanje kremom i uvlacenje tamo gde se ne sme. On mene, ja njega. Sve u 16 sa adolescentskim libidom.
Sad prelazimo na drugu stranu ulice.
On se stidi. Ja se stidim. On je str8. Ja sam gay, ali to nema veze sa tim.
 
Pa bio mi je drug iz razreda,..nikada nisam bila sad nesto extra zatreskana za njega,ali mi se svidjao,i tako na nekoj zurci smo se napili i otisli kod njega i vodili ljubav,...mada je meni bilo bezveze (girls you know what I mean :) ),ali njemu je bilo super i stalno me zove da se opet vidimo,...ali on mi je drug iz razreda iz osnovne....I kad bi opet sve bilo nikada vise ne bi ponovila,...to je drug...i sada smo u ok odnosima...ali neka hvala vise nikada sa drugom.
 
lostangel:
ja sam upropastila najlepse prijateljstvo koje sam imala u zivotu zbog sexa...
bilo je super,to se ne zalim ali je to postala nasa rutina i posle godinu i po dana ja sam se...zaljubila,jer je u nasem odnosu samo to falilo i da budemo savrsen par...tako sam ja mislila...ali on ocigledno nije,nasao je devojku,naravno kao i svaki put kad smuva neku pricao mi sta su sve radili kakav su sex imali...kako je ona savrsena u svemu...ja jednostavno to vise nisam mogla da podnesem i slusam...cak sam mu jednom prilikom to i rekla nisam vise mogla da cutim...ali jednostavno on nije mogao ni da zamisli da bi JA mogla da se zaljubim u njega,navodno da sam mu to rekla samo malo ranije...ma uzas...
tako da sam presekla svaki kontakt izmedju nas i izgubila najboljeg i najveceg prijatelja u zivotu kojeg sam imala punih 9godina..
i to sve zbog ******* sexa...

Meni nije jasno zasto to muskarci rade...kada imaju neku drugaricu,koleginic sa kojom imaju sex uvek pricaju o toj nekoj devojci/zeni koja je savrsena i kao oni NIKADA ne ocekuju da se mi zaljubimo u njih??? Sta bi bilo kada bi mi njima pricale kako je nas decko/muz super i savrsen?! Uf nervira me to!!!
 
Jesam i bilo je divno, pretpostavljam da je tome doprinelo to što smo se dosta dugo družili a na osnovu toga smo u sexu bili opušteni maximalno što je jedan od preduslova za dobar sex.......a posle toga....pa nastavili smo da se družimo i povremeno spavamo zajedno....a ima još jedna zanimljiva stvar.....ja nju na neki iskren način volim i po svim pokazateljima imam utisak da je to obostrano........poštujem je i to tako funkcioniše.......................................
 
Ako je drug ... drug je .... nema tu više matematike. Nikada nisam poželela da spavam ni sa jednim svojim drugom. Ustvari, ni jedan moj drug nije neki extra frajer - pa verovatno zbog toga :) ... da je neki ''super baja'' ne bi mi bio drug - verovatno bih bila potajno zaljubljena u njega - tako da se to ne računa ;)

Ja sam jedna vodolija kojoj su prijateljstva na prvom mestu u životu i mislim da ne bih mogla baš tu granicu da predjem zarad nekog sexa ... posle patila što sam izgubila dobrog druga i to sebi ne bih mogla da oprostim.

Mada sam čula dosta slučajeva gde se drugovi tako zaigraju, pa od toga ispadne dobra veza, pa čak i brak ... e, to je onda cool.
 
DOBOJKA:
A ko me terao da ga zavolim ludo
bili smo drugovi,pa ljubav probali
a sad ni jedno ni drugo! :-(


e ova je dobra.....
ne bitno...ako je neko drug-drug je....i bilo ih je i lepih i zgodnih...
ali kada god je neko nesto pokusao...prvo sam poludela..i pobesnela...
a posle patila...jer sam izgubila jos jednog druga...
ne ide..i ne moze...bar kod mene...u pravom dugugodisnjem drugarstvu...
e sada...drugi je par opanaka..kao ...vi se druzite par meseci...bla, bla....
 
Pazite ljudi, život je čudna i uglavnom lepa priča i ne ide uvek sve po pravilima, zato ne volim kada je neko isključiv........nikada se nezna šta može da se desi čoveku, e tako i ova priča.....jednostavno se desi, ja nisam planirao i navaljivao da spavam sa mojom prijateljicom.....jednostavno se desilo i onda je možda baš zato EXTRA lepo, i još nešto, ne živi se život baš po pravilima zato daj da se ne lažemo.................
 
Kada covek raskrsti sa osecanjima prema nekoj osobi,kad shvati da bi taj muskarac/devojka bio/la bolji za druzenje nego za vezu i da prema njemu/njoj postoje samo drugarska osecanja,onda mogu da budu drugovi,extra ortaci,super prijatelji.Ja imam nekoliko drugova koje mnogo volim - ali kao bracu i nikada,ali nikada nebih bila sa njima,jer je to glupo i kvari prijateljstva.Moze da prica ko sta hoce,ali da zbog jedne noci izgubim dobrog prijatelja,brata,ma daj.Posle toga nikada nece vise biti to - to.Ovo je moje misljenje.Postujem i tudja,ali se sa njima ne slazem,bar po ovom pitanju. :D ;)
 
esperanca137:
Kada covek raskrsti sa osecanjima prema nekoj osobi,kad shvati da bi taj muskarac/devojka bio/la bolji za druzenje nego za vezu i da prema njemu/njoj postoje samo drugarska osecanja,onda mogu da budu drugovi,extra ortaci,super prijatelji.Ja imam nekoliko drugova koje mnogo volim - ali kao bracu i nikada,ali nikada nebih bila sa njima,jer je to glupo i kvari prijateljstva.Moze da prica ko sta hoce,ali da zbog jedne noci izgubim dobrog prijatelja,brata,ma daj.Posle toga nikada nece vise biti to - to.Ovo je moje misljenje.Postujem i tudja,ali se sa njima ne slazem,bar po ovom pitanju. :D ;)


jer se secas sada............................

Ma secam se.......samo alkohol je kriv za sve......................šala............slažem se sa tobom donekle ali da nerazvlačimo temu samo ću da te pozdravim..........................
 

Back
Top