Najsmesniji 'kompliment' koji ste dobili od tipa

shiba

Zainteresovan član
Poruka
110
meni je moj drug, bivsi decko, ali sada poznati beogradski biseksualac (da, da...a ni trunke nagovestaja nije bilo o njegovoj latentnosti)...jednom prilikom rekao u nasoj diskusiji, jer meni nije bilo jasno kako moze covek da postane ***** a tako se divio zenskom telu ...i on meni kaze:


pa nije cudo sto sam postao ***** obzirom kakve sise imas!


:lol: :lol: :lol:
 
*misutka*:
Rekao mi je da me voli jer imam zube krupne ko konjske, gurnuo me je uz zid i poljubio, a ja sam mu lupila šamar i počela da plačem. Bili smo prvi osnovne i na nekom zimovanju. Tad sam navukla traumu od poljupca, pa je do sledećeg prošlo dosta vremena...


Ahahahah...Prvi osnovne....Ahahahah...Konjski zubi...Ahahahah...On te voli...Ahahahah...pocela da place...Ahaahahahahahahahahahah!!!!
 
MvS:
Ahahahah...Prvi osnovne....Ahahahah...Konjski zubi...Ahahahah...On te voli...Ahahahah...pocela da place...Ahaahahahahahahahahahah!!!!


a088.gif
 
Nije bas najsmesniji, ali me ubio u pojam.
Bese to davno..... ja na slaviji cekam drugaricu. Baja stoji sa strane gleda li gleda, na jedan odvalis da je seljacina, a ja u nekom padavicarskom fazon, i u jednom momentu pridje i kaze "izvini mi se odnekud znamo" a ja " ne sigurno ne", "ma znamo se 100%" ja se odmaknem i okrenem mu ledja. Evo ti njega posle minut " ma znam odakle se znamo, sigurno sa melos estrade, tamo smo se upoznali".
 
U temi "Rat", moje preslatke, gospođice Danice, prvi put sam se susreo sa fackom...( moja, medena klara_m i sada tvrdi da ja on Hebepobatah :-) )
Znao je da sam rođen u NIšu, da navijam za ZVEZDU i...

U nastupu lucidnosti, nazvao me je "CIGANKOM - MANDOVKOM" :-) :lol: :-)

P.S. majchekinjo, ti znaš ciganski - prevedi mi :wink:
 
Crne kose raspletene, bujne,
mrsile su ruke tvoje samo jedan dan.
Ljubio si usne moje rujne,
ljubav prođe kao kratak san.

Crne kose niko ne miluje,
čekam tebe da ostvarim jedan davni san.
Darivaću sve što se daruje,
sve za ljubav, sve za jedan dan.

Znam još uvek crne kose sjaj,
osećaje probudi u tebi.
Možeš reći da je svemu kraj,
Nikada ti verovala ne bi'.
 

Back
Top