NFL

kami83

Legenda
Banovan
Poruka
62.443
Danas pocinje nova sezona!!! :super:




Mislim pocela je u cetvrtak, a Richard Sherman je lud skroz, koj car:mrgreen:

- - - - - - - - - -

I videcemo sta ce pompezni rednek Dzoni Menzel da napravi.:mrgreen:

Ima da ga mrzi cela liga, osecam...
 
Pa kod nas valjda prenosi Arena, do sada su oni prenosili, samo sto ja imam NFL Game Pass, pa mi i nije bitno :mrgreen:


Inace sada dok traju utakmice ide NFL RedZone, najjaci prenos u istoriji sporta ikada, nista ne moze da nadmasi to.:worth:

Bolje da trazite neke strimove koji prenose NFL RedZone, nego da gledate neku konkretnu utakmicu.
 
Ма ја то понекад само кад имам времена и то ако игра Филаделфија да видим шта ће д'ураде. Него питам јел има неки добар сајт, да не листам по нету, сморим се, изгубим времена док нађем добар стрим за пренос.
 
UZNEMIRUJUĆI VIDEO! NFL igrač suspendovan zato što je nokautirao verenicu, a sadašnju ženu ispred lifta!!!



NFL liga suspendovala je igrača Baltimor Rejvensa Reja Rajsa, zbog prebijanja svoje verenice 15. februara, a on je ubrzo zatim i otpušten pošto je klub sa njim raskinuo ugovor vredan 50 miliona dolara.

Rajs je već bio suspendovan na dve utakmice zbog tog incidenta, ali se sada u javnosti pojavio novi video snimak na kojem se vidi kako je on u liftu nokautirao svoju tadašnju verenicu, a sadašnju suprugu Dženej Palmer.

Sve to se dogodilo u hotelu u Atlantik Sitiju, pošto se par prethodno posvađao na putu ka liftu.

Kada su ušli u lift Rajs je prvi udario svoju verenicu, koja mu je uzvratila istom merom, da bi potom usledio tehnički nokaut.

Rej je iz sve snage udario Dženej, koja je uz to glavom udarila u metalnu šipku i momentalno izgubila svest.

Igrač Rejvensa ju je zatim vukao po podu, a nije se smirio ni kada se lift zaustavio. Devojka je jedva povratila svest i to naočigled jednog radnika hotela.

Javnost je do sada imala prilike da vidi samo šta se dešavalo izvan lifta. Rajs je zbog toga dobio samo dve utakmice suspenzije, ali se sve promenilo kada je procureo uznemirujući video snimak iz lifta.

NFL liga je odmah reagovala i suspendovala Rajsa, a potom je usledio i otkaz u Rejvensima. On je sa tim klubom imao važeći ugovor do 2017. godine, vredan 50 miliona dolara.

Međutim, jedan od radnika hotela u kojem se dogodio incident tvrdi da je NFL liga sve vreme znala šta se desilo u liftu pošto su odmah videli snimak iz lifta.

Liga je to odmah demantovala, ali najčudnije je to što se Dženej Palmer samo mesec dana kasnije udala za Reja Rajsa.

Kurir-info.rs
 
Rej Rajs nasilnik, a nije tako delovao svih ovih godina...

Za ovo treba da ide i u zatvor, a posto je prosecno trajanje RB jako kratko, vrlo moguce da je zavrsio karijeru u NFL-u; a i tesko da ce neki GM preuzeti na sebe odgovornost da dovede igraca koji nosi sa sobom sav moguci negativan medijski publicitet.
 
Ako smem da primetim....strasno dosadan sport za gledanje....one koji ga igraju i treniraju i mogu nekako jedva da razumem zasto to rade tj. zasto im je zanimljivo ali one koji vole da gledaju ne mogu da razumem nikad.....5-6 sekundi se nesto desava pa se namestaju po pola minuta-minut......pa opet....nisam duuuugo gledao ragbi i nekako sam u glavi imao predstavu da se igra dinamicno ali kad sam slucajno naleteo na tv-u juce...nisam verovao da taj sport moze da napuni neki stadion....
 
Ako smem da primetim....strasno dosadan sport za gledanje....one koji ga igraju i treniraju i mogu nekako jedva da razumem zasto to rade tj. zasto im je zanimljivo ali one koji vole da gledaju ne mogu da razumem nikad.....5-6 sekundi se nesto desava pa se namestaju po pola minuta-minut......pa opet....nisam duuuugo gledao ragbi i nekako sam u glavi imao predstavu da se igra dinamicno ali kad sam slucajno naleteo na tv-u juce...nisam verovao da taj sport moze da napuni neki stadion....

I ja ako smem da primetim, tvoje misljenje je retardirano, cak i na stranu to sto ovo nije ragbi.
 
Fudbal, kosarka, futsal....kosarka tu i tamo ali fudbal zahteva sve - snagu, brzinu, okretnost, vestinu, mentalnu moc (koncetracija, kreativnost itd), taktiku...i to sve na VISOKOM nivou pogotovo ova zadnja 4.
Kad bi se obavilo istrazivanje kome je aktivniji mozak za vreme utakmice vrhunskim fudbalerima ili vrhunskim igracima am. "fudbala" mislim da bi procentualno pravi fudbaleri odneli pobedu 80%-20%...........zato americki "fudbal" nije zanimljiv za gledanje i mogao bi da ga pratim al da mi neko plati....
A sta znaci americki "football"? To isto kao kad bi ovaj pravi fudbal nazvali handball jer se lopta tokom utakmice iz auta izvodi rukom.....
 
Fudbal, kosarka, futsal....kosarka tu i tamo ali fudbal zahteva sve - snagu, brzinu, okretnost, vestinu, mentalnu moc (koncetracija, kreativnost itd), taktiku...i to sve na VISOKOM nivou pogotovo ova zadnja 4.
Kad bi se obavilo istrazivanje kome je aktivniji mozak za vreme utakmice vrhunskim fudbalerima ili vrhunskim igracima am. "fudbala" mislim da bi procentualno pravi fudbaleri odneli pobedu 80%-20%...........zato americki "fudbal" nije zanimljiv za gledanje i mogao bi da ga pratim al da mi neko plati....
A sta znaci americki "football"? To isto kao kad bi ovaj pravi fudbal nazvali handball jer se lopta tokom utakmice iz auta izvodi rukom.....

Fudbal i mali fudbal...:hahaha::hahaha: Ok, sve mi je jasno. Nisi ti za NFL, nemoj nikada da ga gledas vise u zivotu.

Inace, i fudbal i Am. fudbal su verovatno samo dno po inteligenciji sto se tice sportskog proseka, izuzev kvoterbekova.

Fudbalerima aktivniji mozak, omfg :hahaha:
 
To su uglavnom bile smor utakmice, najbolje je kada ti se zapadne da gledas neku zanimljivu, gde se pobednik ne zna do kraja, ili neku sa velikim preokretom, kao juce Tenesi- Klivlend. Tenesi vodio, 28:3, a izgubili na kraju 28:29. To je u rangu toga da u fudbalu vodis 3:0, i na kraju izgubis.
 
To su uglavnom bile smor utakmice, najbolje je kada ti se zapadne da gledas neku zanimljivu, gde se pobednik ne zna do kraja, ili neku sa velikim preokretom, kao juce Tenesi- Klivlend. Tenesi vodio, 28:3, a izgubili na kraju 28:29. To je u rangu toga da u fudbalu vodis 3:0, i na kraju izgubis.
Cuo sam za to :D

Kad playoff pocinje?
 

Back
Top