NFL

Gledao sam sinoć Filadelfiju protiv Grin Beja, u pravu si ti, nije ovaj Sančez ništa posebno, mada je Grin Beju sve išlo. Nisam gledao tekmu, ali sam video da je Nju Ingland izmlatio Laka i ekipu. Ostalo krš, Arizonu i Detroit izbaciti iz lige, ono je teška antipropaganda sporta...
 
Gledao sam sinoć Filadelfiju protiv Grin Beja, u pravu si ti, nije ovaj Sančez ništa posebno, mada je Grin Beju sve išlo. Nisam gledao tekmu, ali sam video da je Nju Ingland izmlatio Laka i ekipu. Ostalo krš, Arizonu i Detroit izbaciti iz lige, ono je teška antipropaganda sporta...

Sancez ne da nije nista posebno, vec je jedan od najismejavanijih kvoterbekova u ligi, iz vremena dok je igrao za Jetse (koji su isto tako najismejavanija ekipa u ligi). U karijeri ce ostati najpoznatiji po ovome :lol::



butt fumble :hahaha:


I pre ovog kola, a i posle, ja mislim da Grin Bej ima skroz realne sanse da osvoji titulu. Rodzers je verovatno najbolji i najbitniji igrac za svoj tim u celoj ligi, i imati takvog igraca je uvek velika prednost cak i u ovako ultra0timskom sportu.

Arizona sigurno ulazi u plej of, a ja mislim da i Detroit ima dobre sanse, ako se ne izglupiraju, kao sto oni obicno znaju. Detroit ima dobru ekipu, imaju potencijal da imaju najbolji napad u ligi, vec sada imaju najbolju defanzivnu liniju u ligi (tamo su su strasni igraci, prave zivotinje); ali Detroit je Detroit, i sa njima, isto kao sa Jets-ima, ne moze nista da bude normalno i sigurno...

- - - - - - - - - -

Lak je sada imao sansu da pokaze da ima sanse da Indijanapolis uzme Superbowl, ali ipak nece biti nista od toga. Maksimum im je jedna pobeda u plej ofu.
 
Packersi i Patsi razbijaju,bice i okrsaj za 2 nedelje :D

- - - - - - - - - -

Nisam gledao nista u poslednje vreme,samo rezultate pratim...
 
Za mene je ovo ipak potez veka...


A za ovog Sančeza i bat fambl :rotf:, tek sad sam to video i smejem se već dva dana. Mada, nekako više gotiv takve kvoterbekove, nego ove što im je igra pola pas, a pola trčanje. Iz tog razloga ne mogu da smislim ovog Kapernika ili Njutna.
 
Koliko meni ide na živce kneel down u trenucima kada samo treba da istekne vreme (ovo iz kladioničarskih razloga, pokopalo me to brdo puta :mrgreen:). Zar ne bi bilo bolje, a tu ima i čisto sportskih motiva, recimo štopovati vreme posle svakog dauna u poslednjih dva minuta, ili ako se napad nalazi u crvenoj zoni? Slično rešenje imaju Kanađani (ako neko prati njihov fudbal), s tim što je kod njih 3 minute warning, umesto dva...
 
Koliko meni ide na živce kneel down u trenucima kada samo treba da istekne vreme (ovo iz kladioničarskih razloga, pokopalo me to brdo puta :mrgreen:). Zar ne bi bilo bolje, a tu ima i čisto sportskih motiva, recimo štopovati vreme posle svakog dauna u poslednjih dva minuta, ili ako se napad nalazi u crvenoj zoni? Slično rešenje imaju Kanađani (ako neko prati njihov fudbal), s tim što je kod njih 3 minute warning, umesto dva...


Kneel down rade da im se ne bi desilo ovo :mrgreen:


Posle ovoga, svi timovi rade kneel down kada je utakmica prakticno resena.
 
Veceras 3 utakmice za Dan Zahvalnosti, a kao slag na tortu, mnogo bitna utakmica San Francisko-Sijetl, jer ko izgubi, tesko da ce da udje u plej of...:D
 
Sada sam gledao rasporede do kraja, i shvatio da postoji i vise nego realna sansa da i Sijetl i San Francisko ispuse za plej of, bez obzira na rezultat sada. Mislim da su Detroit i Dalas, ako se ne izglupiraju do kraja, najveci kandidati za NFC wildcard. Sijetl ima ultra tezak raspored do kraja, San Francisko jako tezak, dok je raspored Detroita ultra lagan, i ako ispuse i ove godine za plej of, stvarno su talenti.

Mislim, to neverovatno zvuci, da ni Sijetl i San francisko nece da udju u plej of, posto su oni u poslednje 3 godine verovatno najbolje NFL ekipe, ali je skroz realno.

U svakom slucaju, ko izgubi veceras, nema vise sta da trazi za plej of, objektivno.
 
:mrgreen:

http://www.sportingnews.com/nfl/story/2014-11-27/richard-sherman-seattle-seahawks-interception-colin-kaepernick-san-francisco-49ers-shush-crowd?eadid=SOC%2FFB%2FSNMain

fe9dFiR.gif
 
Nisam ni ja neki veliki ljubitelj Smita, ali mislim da se on ne bi pokazao gore od Kapernika.

Pre 2 sezone, Kapernik nije uspeo da osvoji Superbowl, imao 4 pokusaja na 5 jardi od gola za pobedu u poslednjim sekundama, i ispusio ga. Prosle godine protiv Sijetla u finalu konferencije se desilo nesto slicno.

Ove godine je uzas.

Sve u svemu, promasaj je, isto kao i RG3 u Vasingtonu, definitivno sam ucvrstio to misljenje od sada.
 
Nisam ni ja neki veliki ljubitelj Smita, ali mislim da se on ne bi pokazao gore od Kapernika.

Pre 2 sezone, Kapernik nije uspeo da osvoji Superbowl, imao 4 pokusaja na 5 jardi od gola za pobedu u poslednjim sekundama, i ispusio ga. Prosle godine protiv Sijetla u finalu konferencije se desilo nesto slicno.

Ove godine je uzas.

Sve u svemu, promasaj je, isto kao i RG3 u Vasingtonu, definitivno sam ucvrstio to misljenje od sada.

Povuče ponekad trenere da forsiraju kvoterbekove koji umeju i da trče dobro. Samo, za to treba imati i mozak, da umeš da pronađeš pravi momenat za trčanje, recimo kao Vilson ili Majkl Vik dok još nije zaglavio robiju. Ovi drugi, poput Kapernika ili RG3, čim ih odbrana pročita u trčanju, počinju da pucaju i u drugim segmentima igre. A što se Smita tiče, ja ne znam baš šta da mislim o njemu, nekad mi deluje odlično, a nekad kao da je ugasio, ali mislim da je za njega baš Endi Rid izjavio kako je on možda i najpametniji kvoterbek sa kojim je ikada imao prilike da sarađuje.
 
Povuče ponekad trenere da forsiraju kvoterbekove koji umeju i da trče dobro. Samo, za to treba imati i mozak, da umeš da pronađeš pravi momenat za trčanje, recimo kao Vilson ili Majkl Vik dok još nije zaglavio robiju. Ovi drugi, poput Kapernika ili RG3, čim ih odbrana pročita u trčanju, počinju da pucaju i u drugim segmentima igre. A što se Smita tiče, ja ne znam baš šta da mislim o njemu, nekad mi deluje odlično, a nekad kao da je ugasio, ali mislim da je za njega baš Endi Rid izjavio kako je on možda i najpametniji kvoterbek sa kojim je ikada imao prilike da sarađuje.

Aleks Smit inace ima srpsko poreklo :mrgreen:
 

Back
Top