Ajmo da se teshimo.. :)

Steffan:
Nisam Aproditi.. mislio sam dosta o tome i zaista nije fer da tako nesto trazis od mene.. da li smem javno da pricam o tome ovde? Mozda neko drugi moze da ti pomogne u vezi toga?

P.S. Nema veze sa seksom odmah da se zna da ne bude posle zabune.. :D

:lol:
Pa u stvari i postoji neko, ali ga ne slušam.:(
A sebe slušam još manje. :-? (ček, a šta misliš ko bi mi mogao biti od pomoći?):lol:
Ništa, onda bar nađi reči utehe za moj slučaj. :-D
 
Aphroditi:
:lol:
Pa u stvari i postoji neko, ali ga ne slušam.:(
A sebe slušam još manje. :? (ček, a šta misliš ko bi mi mogao biti od pomoći?):lol:
Ništa, onda bar nađi reči utehe za moj slučaj. :D

hm.. draga Aphroditi, znas kako... ako ne mozes protiv nekoga ili neceg onda mu se pridruzi ili postani deo toga! :D I ja sam nekada imao isti takav problem kao to, i dan danas ga imam samo sto ga vise ne dozivljavam kao problem vec nesto kao sastavni deo moje svakidasnjice.. ;) od kada sam poceo na taj nacin da se odnosim prema tome mnogo se bolje osecam.. jednostavno radi ono sto zelis a ne ono sto mislis da je najbolje za tebe.. znam da zvuci nelogicno ali deluje.. ipak je na kraju najbitnije kako se covek oseca zar ne? ;) :D
 
Steffan:
hm.. draga Aphroditi, znas kako... ako ne mozes protiv nekoga ili neceg onda mu se pridruzi ili postani deo toga! :D I ja sam nekada imao isti takav problem kao to, i dan danas ga imam samo sto ga vise ne dozivljavam kao problem vec nesto kao sastavni deo moje svakidasnjice.. ;) od kada sam poceo na taj nacin da se odnosim prema tome mnogo se bolje osecam.. jednostavno radi ono sto zelis a ne ono sto mislis da je najbolje za tebe.. znam da zvuci nelogicno ali deluje.. ipak je na kraju najbitnije kako se covek oseca zar ne? ;) :D

Pa Aphro...hocu i ja da znam sta te muci.....;-)
 
Steffan:
hm.. draga Aphroditi, znas kako... ako ne mozes protiv nekoga ili neceg onda mu se pridruzi ili postani deo toga! :D I ja sam nekada imao isti takav problem kao to, i dan danas ga imam samo sto ga vise ne dozivljavam kao problem vec nesto kao sastavni deo moje svakidasnjice.. ;) od kada sam poceo na taj nacin da se odnosim prema tome mnogo se bolje osecam.. jednostavno radi ono sto zelis a ne ono sto mislis da je najbolje za tebe.. znam da zvuci nelogicno ali deluje.. ipak je na kraju najbitnije kako se covek oseca zar ne? ;) :D

Poljubac za savet! :-P :lol:
Da i hvala. :wink:
Potrudiću se da ne osećam grižu savesti. :grin:
 
Aphroditi:
Poljubac za savet! :p :lol:
Da i hvala. ;)
Potrudiću se da ne osećam grižu savesti. :D

hehehe nema na cemu! :D Da, upravo to sam hteo da ti kazem da ne osecas grizu savest.. svi smo mi porocni, i eto sticajem okolnosti nas dvoje imamo isti porok.. :wink: sto i nije tako lose jer mozemo uvek da ga podelimo i olaksamo jedan drugom.. hehe savest.. :lol:

Hvala za poljubac, evo i ja tebe ljubim! :p i nadam se da ce biti jos dosta toga ubuduce.. :mrgreen:
 

Back
Top