antiemiotici

VictorySun

Ističe se
Poruka
2.715
Molim vas napisite mi sto vise podataka o antiemioticima i odgovorite na ova pitanja:

Koje su posledice uzimanja antiemiotika atropin, skopolamin, neki antihistaminici, hlorpromazin i dr. fenotijazini, metoklopramid, domperidon. i koliko dugo sme da se uzima jedan antiemiotik?

Hvala unared!
 
VictorySun:
Molim vas napisite mi sto vise podataka o antiemioticima i odgovorite na ova pitanja:

Koje su posledice uzimanja antiemiotika atropin, skopolamin, neki antihistaminici, hlorpromazin i dr. fenotijazini, metoklopramid, domperidon. i koliko dugo sme da se uzima jedan antiemiotik?

Hvala unared!

Victory, zovu se antiemetici.
Prvo mi kazi koji zdravstveni problem imas, koji lek uzimas, i koliko dugo?
 
VictorySun:
Molim vas napisite mi sto vise podataka o antiemioticima i odgovorite na ova pitanja:

Koje su posledice uzimanja antiemiotika atropin, skopolamin, neki antihistaminici, hlorpromazin i dr. fenotijazini, metoklopramid, domperidon. i koliko dugo sme da se uzima jedan antiemiotik?

Hvala unared!
Mila majko, sta nabroja ti?
 
dr:
Mila majko, sta nabroja ti?

Nabrojala je ( nespretno) antiemetike koje sam joj napisala da postoje ( generalno), na njenom forumu.Tamo sam joj lepo objasnila cemu sluze, koje vrste postoje,da su simtomatska terapija, da treba leciti uzrok, a ne simptom ...itd
Poz
 
Moj forum je trenutno u kvaru, a nisam procitala odgovor.
Ja cesto imam mucninu i sve to, uzimala sam Bedoksin, ali on mi vise ne pomaze, pa me zanima da li mogu da uzmem neki antiemetik kao pripomoc, i koliko dugo bih trebalo da uzimam.

TNX
 
Nemoj da uzimas nikakve antiemetike, pogotovo ne na svoju ruku.
Sta je bilo sa lecenjem onog gastritisa od pre izvesnog vremena...ako se ne varam te tegobe imas vec duze vreme?
 
VictorySun:
Moj forum je trenutno u kvaru, a nisam procitala odgovor.
Ja cesto imam mucninu i sve to, uzimala sam Bedoksin, ali on mi vise ne pomaze, pa me zanima da li mogu da uzmem neki antiemetik kao pripomoc, i koliko dugo bih trebalo da uzimam.

TNX

Victory, znas i sama da ja necu da ti preporucujem bilo kakav lek. Zasto ne posetis gastroenterologa? :shock:
Dr je potpuno u pravu. Lekovi se ne uzimaju na svoju ruku.
Pozdrav
 
Taj gastritis je navodno izlecen. I bilo mi je dobro. Ali sada ponovo imam tegobe. A da li ja smem da uzmem neki od tih antiemetika dok ne odem kod gastro? Koji biste mi preporucili.

Molim vas :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
To sto si jednom sanirala gastritis ne znaci da se on ne moze ponovo javiti.
Nema uzimanja lekova napamet, pogotovo sto time samo blokiras klinicku sliku i lecis posledicu a ne uzrok.
Javi se gastroeneterologu!
Kraj diskusije.
 

Back
Top