Live

vidi decka sto je bistar..znaci ti bi da se na pdf muzika pise ili nesto drugo radi osim postavlja muzika s youtuba..pametno

ma sve je okej ali po cemu se teme razlikuju jedna od druge?
kopi i pejst.
a koga zanima nesto taj sam ukuca u jutube. mada kako mi se cini ovo je mono tema.
isto ovo mozes i na fejsabuk profil ( tamo ti jos mozda i neko lajkne ;) )
 
ma boli mene da iko lajkuje temu nego postavljaju ljudi sta slusaju kao i svaka druga tema..ti upravo govoris da ceo ovaj pdf ne treba postojati jer svako moze ukucati na youtubu
 
ma boli mene da iko lajkuje temu nego postavljaju ljudi sta slusaju kao i svaka druga tema..ti upravo govoris da ceo ovaj pdf ne treba postojati jer svako moze ukucati na youtubu

mozda si ti lose svhatio sustinu ovog pdf-a. tu bi po defoltu trebalo polemisati o temama vezano za muziku.

sjebbo vas sve fejsbuk. promenuse se ljudi u internetovanju odkad se zarazili.

msm cak ni ti sto si pol zivota na krsti nisi se udostojio uvodni post da zvrknes.
samo cist kopi pejst. njaaah, vatevrrrr

 
ma brate dosadno ti je..sta ima se opisuje kad naslov govori..ti znas neku grupu postavis koncert pa ako se nekom dopadne videce ga ovde i pustiti dok pise..tako se vidi sta ljudi slusaju i sire se vidici..mene zaista ne zanima ko sta pise i da dodjem na muziku ne bi li citao info o nekom sto opet ima na netu
 
ma brate dosadno ti je..sta ima se opisuje kad naslov govori..ti znas neku grupu postavis koncert pa ako se nekom dopadne videce ga ovde i pustiti dok pise..tako se vidi sta ljudi slusaju i sire se vidici..mene zaista ne zanima ko sta pise i da dodjem na muziku ne bi li citao info o nekom sto opet ima na netu

more nogo si mi ti nesto obavesten u zadnje vreme
 

Back
Top