SuperPower 2

G4m3R

Primećen član
Poruka
781
Ovo je igra koja se pojavila jos pre 10 godina ali je relativno skoro Steam izbacio novu verziju ove sjajne simulacije. U igri mi igraci preuzimamo ulogu "menadzera" drzave i upravljamo diplomatijom, budzetima, vojskom itd. Da ne duzim mnogo, postavicu par slika i klipova pa pogledajte sami o cemu se radi.
Takodje evo i linka za Steam !

Planirao sam vise klipova da zakacim ali dozvoljen je samo jedan tako da eto, prvi koji sam ja odgledao :)

Iskreno, po meni je igra potpuni vrh. Nekako mi bas lezi ta uloga gazde :p. Salu na stranu, odlicna igra za ljude koji vole da upravljaju svime do zadnje sitnice. Do sada nisam igrao nista slicno ovome i poprilicno dosta vremena sam proveo igrajuci je. Primetio sam i par bagova naravno, ima ih kao i kod bilo koje igre ali nisu strasni po gejmplej. Desava se nekad da izbaci na desktop ali jako retko i ponekad se mis ponasa cudno ali ni to se ne desava tako cesto. Jedina "zamerka" mi je to sto se mi u igri i dalje vodimo kao Srbija i Crna Gora. Vec je kasno a i pomalo me mrzi da pisem ali cim budem imao vremena napisacu kopletan "review" ili opis igre.
Neka ova tema bude za razmenu misljenja i strategija o igri. Podelite sa ostalima vase trikove i fazone :p
 

Prilozi

  • Superpower2_cover.jpg
    Superpower2_cover.jpg
    40,2 KB · Pregleda: 1
Poslednja izmena:

Back
Top