Sportovi

LePiaf

Domaćin
Poruka
4.859
Ukljuchite TV i naletite na neki sportski prenos. Ne zanima vas taj sport, ili vas ne zanima sport uopshte, ali ipak ostanete makar malo na kanalu, chisto da vidite kako neki lepo gradjeni ljudi eksponiraju svoja lagano obuchena, znojava i zadihana tela.......
Deshava li vam se?


Molim samo bez djubreta i chatovanja na temi....
 
Evo, recimo... Lepo je gledati umetnichko klizanje. Jedino mi smeta shto ne mogu da se opustim, samo chekam i strepim kad ce lepotica da opizdi dupetom o led (shto je bash uncool).
 
ma choveche ta ramena dok plivaju, pa te ruke (smajli koji balavi), pa ledja.... mmm pa dok plivaju delfin, pa podvodni snimci......mmmm....joj bre....sad cu tastaturu da izbalavim..... pa slatka mala ala delfin glatka tela...mmmm...
uh bre plivanje je konza 8)
 
Žensko prvenstvo u odbojci na plaži... Mmm... 8) Baš je skoro bilo na nekom kablovskom kanalu...

hahaha :lol: Sumo :mrgreen: Ma, šalim se... Ali profesionalni boks (teška kategorija) ili američko rvanje... Tipovi su toliko dobro građeni (uglavnom), da im ponekad zavidim... Ono... Konan fazon... E hoću i ja da budem malo Konan. :mrgreen:
 
LePiaf:
Evo, recimo... Lepo je gledati umetnichko klizanje. Jedino mi smeta shto ne mogu da se opustim, samo chekam i strepim kad ce lepotica da opizdi dupetom o led (shto je bash uncool).

Jeste. Ali zaboravio si profesionalni ples... I to zna biti interesantno... Ali u pravu si za klizačice... Oni kostimčići su extra-oskudni...
 
raindog:
ma choveche ta ramena dok plivaju, pa te ruke (smajli koji balavi), pa ledja.... mmm pa dok plivaju delfin, pa podvodni snimci......mmmm....joj bre....sad cu tastaturu da izbalavim..... pa slatka mala ala delfin glatka tela...mmmm...
uh bre plivanje je konza 8)


sve si to lepo opisala, a kad dodje do obracuna 1 na 1....da popizdis :x
 
u stvari, kad malo bolje razmislim....bolji je seks sa osobom koja se ne bavi sportom (pogotovu ne profesionalno)...istrosi se valjda taman kad treba ;) god bless them :D
 
ok nije tv prenos
al volim da gledam momke kako igraju basket
pa onako leto, a oni obnazhe svoja mlada golishava definisana tela mmmm

(hehehe, to mi ranije bila kao fora, shatro hvatam kroki :lol: i balavim izbliza :lol: )
 
Хммм...мислим да су одбојкаши најлепше грађени, таман све како треба...ал ни то није довољан разлог за се задржим на каналу на којем је спорт!
 
Па само одбојкаши долазе у обзир, али не гледам утакмице да бих парила очи, него због игре. И више волим да одем на утакмицу, него да је гледам на ТВ-у.
 

Back
Top