Gasenje popup-a i odlazak na drugi link ???

pedja_fr

Zainteresovan član
Poruka
168
Evo kako izgleda moj problem:
imam stranicu galerija.htp i stranicu butik.htm, e sad dok si na stranici galerija.htm gledas razlicite umetnicke slike i odaberes jednu, kliknes na nju i onda ti se otvori jedan poveci (800x600) popup u kojem je ta slika prezentovana pomocu jednog malog php koda.
E sad je tu zapelo, hocu da ubacim na taj popup jedno dugme (ili link,sve jedno) "KUPI SADA" znaci kad se korisniku svidi ta slika klikne na to dugme i onda (pazi sad ide najvaznije) se taj popup ugasi ( to nije problem sa <ahref="javascript:window.close()">UGASI</a>&nbsp;</p>) i ona strana sa koje je taj popup aktiviran (galerija.htm) promeni tj. ode na stranu butik.htm , recimo.
Nadam se da sam dobro objasnio. Unapred zahvalan
 
jesi ti to lepo objasnio ali ja nesto ne znam da to tako moze.( ali ne kazem da mozda ne moze samo ja ne bi znao kako)

Ali znam da moze ovo. Da nemastis da se taj prozor posle jedno recimo 1 min. sam zatvori a dotad ako je posetilac kliknu, kliknuo je. ali to nije ono sto tebi treba, kad malo bolje razmislim to je glupo resenje.
Verovatno postoji ovo sto ti trazis, a mozda moze codemaker da ti pomogne.

ako ne nadjes resenje ovde, pitaj na http://www.elitesecurity.org/forum/11/ tamo sam ja dobio odgovor za jedan javascript problem.

pozz
 
Hvala ti LOOP ipak na vremenu. A inace znam da moze posto sam video to pre izvesnog vremena na sajtu B92. Neznam na kom delu sajta tacno ali mislim da je kada se prijavljujes na newsletter. Jos jednom hvala. A poruka za CODEMAKER-a ako zna da ne bude skrt na recima :)) Ima pivo od mene kad prvi put dodjem do srbije (verovatno za bozic)
Pozdrav
 

Back
Top