Nemam pojma...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja koristim kokosovo ulje ,virgin ,cisto ..
Dobro je za sve..

- - - - - - - - - -

A pa Zoki ti si negde moje godiste ,spisnici maltene.

- - - - - - - - - -

Med je izuzetno zdrav ,to ne moze niko drugacije da tvrdi ,naravno ako je 100posto prirodan planinski ,u mojem kraju to ima.

Jeste
Ono je dobro i za spoljnu upotrebu
Za kožu i sluzokožu

A i za med se slažem
Obožavam ga
Nego što se danas često pravi od šećera
Drug mi je jednom doneo iz Jermenije prirodni crni med sa saćem
Iz mrtvih diže
 
Poslednja izmena:
Ne zanima me. Gledao sam neke klipove gde je plivao u šorcu (nije se videla nikakva lataka, a ja ni ne gledam u muške gaće), gde je obučen preskakao nogu, zatim gde je kao gosdt neke emisije svašta pričao... teška prsotina, kao ti...

- - - - - - - - - -



Izvanredno. Dobro je da je ovde neko ko razume neke stvari.
Hvala na kompimentu:ok:,a pa nisi dobro gledao kada je plivao u sorcu ,mozda si gledao preko malog monitora ili telefona ,da si na vecem video bi ga sigurno.
 
Jeste
Ono je dobro i za spoljnu upotrebu
Za kožu i sluzokožu

Ja sam imao problem sa peruti i psorijazu i resio sam ,i to sve zbog losih sampona ,katastrofa

- - - - - - - - - -

Za konzumaciju nijedno ulje ne valja ništa. Objasnio u postu iznad.

Za spoljnu upotrebu još i može.

Nemas bolja ulja od hladno-cedjenih ,to je lek.
naravno da je organsko..

- - - - - - - - - -

Ali najbolje je da se nanese na vlaznu kozu ,i to malo ,posto je homogeno.
 
Lek za šta? Ja ne bolujem ni od čega, jer gledam u Sunce. Ne treba mi nikakav lek.

Dobro se osunčati tokom leta - blagodat za kožu.

Dobro je i da navatas kataraktu.

- - - - - - - - - -

I melanom koze.

- - - - - - - - - -

Pitanje za Zorana ,posto on naginje ka istocnim religijama ,sta misli o GI-puteru,odgovori mi molim te ozbiljno ...

- - - - - - - - - -

On se naravno pravi od maslaca i ima neogranicen rok trajanja ,sto je stariji to je vise lekovitiji.
 
Dobro je i da navatas kataraktu.

- - - - - - - - - -

I melanom koze.

- - - - - - - - - -

Pitanje za Zorana ,posto on naginje ka istocnim religijama ,sta misli o GI-puteru,odgovori mi molim te ozbiljno ...

Da možda ne oslepim? Kako? Ako hoćeš da oslepiš od gledanja u Sunce onda gledaj u Sunce tačno u podne. Oslepećeš za dva minuta. Ja to ne radim i ne savetujem nikoga da radi. U Sunce se gleda u prvom satu na izlasku i zadnjem na zalasku. Poboljšava vid. Bolji mi je sada nego pre prakse.

Ništa od toga, nikada.

Ne naginjem ni prema čemu. Sve religije su istočne, judeo-hrišćanstvo i islam bliskoistočne, a budizam i hinduizam dalekoistočne. Šta imam ja da ti odgovorim bilo šta što nemaš da nađeš na Google? Ne koristim nikakve biljne putere i ništa što ljudi prave, već samo sirovo voće i povrće. Kraj priče.

- - - - - - - - - -

On se naravno pravi od maslaca i ima neogranicen rok trajanja ,sto je stariji to je vise lekovitiji.

Sve što se pravi od maslaca (mleka) nije vegansko i samim tim nije zdravo. Što više stoji to više ima bakterija. :bljak:
 
Da možda ne oslepim? Kako? Ako hoćeš da oslepiš od gledanja u Sunce onda gledaj u Sunce tačno u podne. Oslepećeš za dva minuta. Ja to ne radim i ne savetujem nikoga da radi. U Sunce se gleda u prvom satu na izlasku i zadnjem na zalasku. Poboljšava vid. Bolji mi je sada nego pre prakse.

Ništa od toga, nikada.

Ne naginjem ni prema čemu. Sve religije su istočne, judeo-hrišćanstvo i islam bliskoistočne, a budizam i hinduizam dalekoistočne. Šta imam ja da ti odgovorim bilo šta što nemaš da nađeš na Google? Ne koristim nikakve biljne putere i ništa što ljudi prave, već samo sirovo voće i povrće. Kraj priče.

- - - - - - - - - -



Sve što se pravi od maslaca (mleka) nije vegansko i samim tim nije zdravo. Što više stoji to više ima bakterija. :bljak:

Ima bakterija , a ne moze da se nikada pokvari?Ma ne vredi da covek prica sa tobom ,ti u svemu moras da kontriras.
 
Dobro je i da navatas kataraktu.

- - - - - - - - - -

I melanom koze.

- - - - - - - - - -

Pitanje za Zorana ,posto on naginje ka istocnim religijama ,sta misli o GI-puteru,odgovori mi molim te ozbiljno ...

- - - - - - - - - -

On se naravno pravi od maslaca i ima neogranicen rok trajanja ,sto je stariji to je vise lekovitiji.

Ti misliš na Ayur vedu-drevni način ishrane i lečenja
Takav maslac je prečišćen jer se dugo-kuva, skida pena i talog
Nisam probala jer mi je komplikovano da se toliko akam a treba i velika količina putera da bi se dobio Ghi
Ja kao i ti koristim hladno ceđena biljna ulja
 
Ima bakterija , a ne moze da se nikada pokvari?Ma ne vredi da covek prica sa tobom ,ti u svemu moras da kontriras.

Ne postoji ništa što ne može da se pokvari. Niti će ikada postojati. Sa mnom samo neznalice i uličari ne mogu da pričaju, ali i oni koji pokušavaju da lažu u moje ime. Ja sam poznati kontraš. Ende.

- - - - - - - - - -

Ti misliš na Ayur vedu-drevni način ishrane i lečenja
Takav maslac je prečišćen jer se dugo-kuva, skida pena i talog
Nisam probala jer mi je komplikovano da se toliko akam a treba i velika količina putera da bi se dobio Ghi
Ja kao i ti koristim hladno ceđena biljna ulja

Ja ne koristim ništa od toga, jer smrdi po prčetini. :lol:
 
Medjutim, u momentu odigravanja (tj. direktnoga opisivanja) bilo kojega "opisanoga" dogadjaja nije postojao takav tekst o njemu!

Kuku me lele da me lele kuku...Pa nije valjda da si u svom naučnom uverenju da se recimo istorija pisala i opisivala u trenutku dogadjanja...

Tehnicki gledano biblija je falsifikat, sto nuzno sto namerno.

Ako je Biblija falsifikat po logici stvari proizilazi da postoji neki orginal koji je fallsifikovan. Možeš li da mi postaviš link ka tom nekom...orginalu...

I tako, kaza da je Biblija falsifikat a onda u sledećem postu kaza ovako...

Medjutim na primer u fragmentu: https://wwwyu.com/biblija/18jov027.htm
Jov 27:02: Tako da je živ Bog, koji je odbacio parbu moju, i Svemogući, koji je ojadio dušu moju,
on u stvari pominje dva aktera u istom momentu.
Ono Bog smo dobili od nekoga naziva za neku silu odnosno resor znanja u prirodi (odakle bi eventualno trebalo da stigne resenje za njegove probleme),
a ono Svemogući se odnosi na njegove drustvene gospodare kojima sluzeci je nastradao.

I pitao bih te...zašto se kroz tvoj naučni rad, baviš tumačenjem falsifikata, falsifikovanog fragmenta Jov 27:2...

Malo se edukuj ...Jov 27:2...
 
Medjutim na primer u fragmentu: https://wwwyu.com/biblija/18jov027.htm
Jov 27:02: Tako da je živ Bog, koji je odbacio parbu moju, i Svemogući, koji je ojadio dušu moju,
on u stvari pominje dva aktera u istom momentu.
Ono Bog smo dobili od nekoga naziva za neku silu odnosno resor znanja u prirodi (odakle bi eventualno trebalo da stigne resenje za njegove probleme),
a ono Svemogući se odnosi na njegove drustvene gospodare kojima sluzeci je nastradao.

Gde to Ahijave ti tvog i nauke ti tvoje u Jov 27:2 Jov pominje dva različita aktera u istom momentu...Za Jova je ono אֵ֣ל jedno od imena za Boga El. Za Jova je ono וְ֝שַׁדַּ֗י Svemogući jedno od svojstava Boga.

Hajde već jednom pročitaj knjhigu o Jovu pa pokušaj shvatiti da ono Svemogući nisu nikakvi društveni gospodari zbog kojih je Jov nastradao. Ono Bog nije neki resor znanja odakle bi trebao da stigne rešenje Jovovih problema.

Posebno obrati pažnju na glavu 14 koja je veoma bitna ...zbog nekih stvari. A kada razmislim nemoj to činiti. Ništa od toga ti shvatio ne bi...
 
Bog zna zasto dopusti neku bolest ,to nam moze biti i na dusevnu korist ,i na spasenje ,a samim tim i smiravanje.

Auuu...i tako Bog zna i daleko bilo dopusti da te zahvati rak...I ti češ tada imati duševnu korist i spasenje i kako ti kaza smiravanje...

Kroz bolest i stradanje se covek i najvise i nauci.

Šta to nauči čovek koji boluje od raka koji je metastazirao ...

A ujedno kada coveku sve ide dobro ,ko veruje u Boga u njegovo postojanje ,pocinje i da zaboravlja na Njega ..

Auuuuu...Pa nije valjda da čovek mora biti bolestan, da mora stradati na razne načine, da mu život mora biti nikakav da ne bi zaboravio na Boga...

Bolesti se desavaju najcesce zbog nasih grehova i padova ,nesmirenja-gordosti...to je glavni uzrok ,a ovo su posledice .

Auuuuu....Pa zašto onda bolesti zahvate malu decu koja nemaju nikakvo saznanje o nekim grehovima, o nekim padovima o nekoj gordosti...

A u vezi sa ovim...

Ako je covek upadao u najteze grehove i ziveo bez pokajanja ,i Gospod vidi to i dopusti mu neku tesku bolest ,da bi se dusa spasla ,inace bi otisao u pakao-direkt.

objasni mi kako će to takvom čoveku da se spasi duša ako mu Bog podari umiranje od raka...
 
Kuku meni kad Jeroh dođe:zcepanje:
Neće stići sve da iscitira i da ilustruje prigodnim odlomkom
Bar ne za jednu noć

E stavrno biva ono...kuku me lele da me lele kuku...

A nešto mi se javlja da ću odkulirati većinu postova koji ne zavredjuju bilo kakvo komentarisanje...

A nemam pojma kako ću odkulirati paklene vrućine koje su najavljene...:whistling:

Pozdrav tebi...:cmok: :heart: :cmok:
 
Agić poželeću ti ....


FB_IMG_1499635778452.jpg

da probam malo spavnuti, kako bih barem naspavan dočekao ...početak pakla...

:cmok: :heart: :cmok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top