KOGA U SPIC PROTIV BRAGE ?

shalle87

Primećen član
Poruka
683
Mislim da bi trebalo da igraju Purovic i Rashkovic. Rashkovic je ushao protiv dvora i igrao poslednjih 30 minuta i prosetao ih je par puta da nisu znali gde je levo a gde desno . Ko je bio na severu u subotu zna o cemu pricam, to nije bilo cak ni na SOS-u. Purovic je dao tri gola za mladu protiv Litvanaca i bice strasan spic verovatno za koju godinu . Boban Stojanovic nije kalibar zvezde i verovatno se nece naigrati pored Zige, Purketa i Rashka .
 
Ma verujte mi protiv tih portugalaca treba da igramo samo sa tim Purovice a odmah iza njega da bude Jankovici Trajkovic pa da bude neka formacija 4 - 3 - 2 - 1

to ne bi bilo lose, basa bi prolazio po strani dok kovacevici mladenovic bi cuvali zadnji vezni red a bosko i trajke bi sutirali ili prodirali u kazneni a ovaj purke bi kupio sve sto mu dodje

i jos kad bi bilo sve tako lepo


daj boze 2-0 i onda smo na konju
 
mislim da ce ovaj zenga da postavi igru samo sa jednim spicem a to je ko? pa Zigic naravno. nervira me zengin odbrambeni stil. ok je to da se ti povuces u gostima ali na marakani ejjjjjjjjjjj!!!!!!!!!
U svakom slucaju nadam se samo prolasku u LK uefa.
I da mi ponude ................................
 
Pre svega, Perovic je dobar igrac, samo da igra vise pokazalo bi se, kad god je igrao skoro stalno je bio asistent a i ima dobre prodore, ne moze se porediti sa Mudrinicem, bilo bi smesno, Mudrinic bi mogao u Ub na kaljenje....

A Raskovic je strasan igrac, videcete, treba mu samo vremena...
A joj jos uvek mislim da nama treba jedan stranac, jer ovde nema ni jednog igraca koji moze da igra u Zvezdi.
A krivo mi je sto letos nismo uzeli Koromana koji je ostao bez ugovora i hteo je da dodje u Zvezdu a ne znam sta je bilo sa tim tansverom.
 
Ok ljudi vidim mnogo optimizma, "ladno 0:1" i "prolaz 100%", treba se nadati i pozeljeti Zvezdi prolaz, ja sam zvezdas i to joj mnogo zelim, al' ladno, je ipak nerazumno, jer ipak Braga je jedna veoma dobra ekipa, a pogotovo na domacem terenu su veoma jaki, tako da nece biti nimalo lako.
 

Back
Top