Da li su debele ribe 'lake' ribe...

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A

Aleksej_BASO

Gost
Vec odavno razmisljam o ovoj temi...

Dakle do sada sam is svog, a mnogo vise iz iskustva starijih i mnogo iskusnijih osoba (muskaraca i zena!) cuo kako debele ribe cesto budu slobodnije...

Tako zvuci kad se fino kaze, a zapravo znaci da cesto idu od varijante da ti odmah daju bez da moras mnogo da se trudis do varijante da ih svi yebu koji ih pozele i da ucestvuju na grupnjacima....

Da li je ovo po vasem misljenju lecenje komplekasa ili sta?


Jos jednom nepominjem da sam ovu situaciju mnogo, mnogo puta video ili doziveo, te da me prodjete izjava da je to samo izuzetak i sl. i da toga nema....

Dakle iskusni yebaci da vas cujem?!
 
Da li ti stvarno mislis da ima pravila koja se prenose sa kolena na koleno?
(NPR: Moj deda je imao que-ratsch do kolena, i moj tata, a bogami, i ja)...
Svaka osoba je za sebe licnost, celovita, nedeljiva, nemoj sada da te poucavam matematici (deljenje i to).
Nego, kakav je tvoj licni iskusni referentni okvir? Sta se tebi licno desava(lo)?
Da li bi to hteo da smuvas neku debelku? Bolje trazi savet na tu temu....
 
dzaftara:
Da li ti stvarno mislis da ima pravila koja se prenose sa kolena na koleno?
(NPR: Moj deda je imao que-ratsch do kolena, i moj tata, a bogami, i ja)...
Svaka osoba je za sebe licnost, celovita, nedeljiva, nemoj sada da te poucavam matematici (deljenje i to).
Nego, kakav je tvoj licni iskusni referentni okvir? Sta se tebi licno desava(lo)?
Da li bi to hteo da smuvas neku debelku? Bolje trazi savet na tu temu....
nisu ti valjda deda i otac pokazivali kitu do kolena?!
 
Jos jedna glupava sovinisticka prica.Oprilike svaki tip koga sam upoznala zna jednu takvu lovacku pricu:drug mog druga,i tako njih trojica dohvatili nju...bla bla.Ne kazem da se te lovacke price ne dogadjaju nikom,samo se ne desavaju tako cesto kao sto se prica,te se ne moze ni izbliza uzeti za pravilo.
 
Hm..debljina je poremecaj koji se javlja zbog raznoraznih psiho-fizickih uzroka.Zavisnost od seksa je takodje u relativno skorije vreme definisana kao poremecaj(zato se i zove zavisnost zar ne).Medjutim niko,ali bas niko nije dovodio u vezu ova dva poremecaja.Ali ko zna mozda nam ? otkrije neke nove momente.Doduse ko zna kakav ce to produkt biti sa tolikom kolicinom logike i predivnog nacina iznosenja misljenja i pogleda na svet.
 
darko05:
Iz licnog iskustva mislim da nisu lake.Obicno su debele ribe inteligentnije pa treba veci trud oko njihovog osvajanja.Citaju opasno izmedju redova


Zavisi od cega je debela, ako je od testa onda bas i nije pametna, a ako jede prsut to je vec pamet od hrane. Razlog je i taj sto ima vise energije za misliti.
Ni auto ne ide ako nema benzina.

Mada pljesnuti debelu u njenu guzicu je opasan feeling.
Ipak bi ja dao dve mrsave za jednu debelu.
 
Aleksej_BASO:
Vec odavno razmisljam o ovoj temi...

Dakle do sada sam is svog, a mnogo vise iz iskustva starijih i mnogo iskusnijih osoba (muskaraca i zena!) cuo kako debele ribe cesto budu slobodnije...

Tako zvuci kad se fino kaze, a zapravo znaci da cesto idu od varijante da ti odmah daju bez da moras mnogo da se trudis do varijante da ih svi yebu koji ih pozele i da ucestvuju na grupnjacima....

Da li je ovo po vasem misljenju lecenje komplekasa ili sta?


Jos jednom nepominjem da sam ovu situaciju mnogo, mnogo puta video ili doziveo, te da me prodjete izjava da je to samo izuzetak i sl. i da toga nema....

Dakle iskusni yebaci da vas cujem?!


Koja glupa teza ... to bi bilo isto kao da si pitao ko se bolje j.... plavuša ili crnka?
Kakve veze ima debljina sa ''lakoćom'' u davanju .... potreba za sexom je tako individualna, kao uostalom i stav o tome. Zašto bi se to nazivalo lečenjem kompleksa???? Znači ako ''debela devojka'' voli sex i uživa u tome ona je ''laka i leči komplekse''. Ako je riba sa normalnim brojem kg .... sa istim željama i podjednako lako daje - kako nju nazivamo?
 
Aleksej_BASO:
Vec odavno razmisljam o ovoj temi...

Dakle do sada sam is svog, a mnogo vise iz iskustva starijih i mnogo iskusnijih osoba (muskaraca i zena!) cuo kako debele ribe cesto budu slobodnije...

Tako zvuci kad se fino kaze, a zapravo znaci da cesto idu od varijante da ti odmah daju bez da moras mnogo da se trudis do varijante da ih svi yebu koji ih pozele i da ucestvuju na grupnjacima....

Da li je ovo po vasem misljenju lecenje komplekasa ili sta?


Jos jednom nepominjem da sam ovu situaciju mnogo, mnogo puta video ili doziveo, te da me prodjete izjava da je to samo izuzetak i sl. i da toga nema....

Dakle iskusni yebaci da vas cujem?!

Bez uvrede, al' jesu. Mislim debelu možeš (u većini slučajeva) da pojebeš kako želiš. Razlog je kompleksi i to što ih niko neće.

p.s. Neću ni ja
 
Ne mogu da verujem!
Kao da smo mi, mislim na "debele ribe", neka druga rasa, kao da imamo neke komplekse?!?!?! Mozda sa muske strane ste u pravu, jer dobijam i ja ponude za sex, a jako se zacude kad ih odbijem, mozda jer su uvereni da su "debele ribe 'lake' ribe"!
Ja jesam debela, vidi profil, ali ne slazem se sa naslovom teme.
 
Ne nisu lake.
Debele osobe cesto pate od mnogih ...hmm...nije bolesti...ali fizickih opterecenja organizma...pa treba tu silnu krv napumpati u sve krajeve adekvatno...pa na osnovu toga...zelja kod debelih je cak i manja nego kod mrsavih.....

Ali postoji i drugi aspekt...svesnost svojih mana i sposobnosti, veci strah od samoce...pa onda vise cene kad ih neko muva ili kad dobiju nekog...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top