Vicevi o Zemuncima.

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
Sinko,kao prvo ova tema kakva god da je nije način kojim bi se hvalili,već ja pokrenuta da bi smo se šalili na sopstveni račun i račun nekog vremena u kojem jesmo i moram priznati da nije loše kako ide za sada sa vicevima,a ti ako si ovo ozbiljno shvatio,moj ti je savet nadji neku veseliju temu koja ti priliči a izostavi ono što ti smeta.Mi se ovde podsmevamo sami sebi i ne tražimo da se to dopadne drugima...Ko nas nevoli to je njegov problem,mi se nećemo menjati da bi se svideli drugima.
Da li nas drugi vide kao idiote,to nam nije važno,ipak smatram takvima one koji na ovim temama ,traže razlog da bi se prema drugima postavljali u gard i lečili komplekse ''čiji je duži-ko je bolji i slično''.Nažalost takvi smo generalno,zato nam i ide kako ide.Više smeha a manje zajedljivosti,ljubomore,podsmeha i vredjanja nam treba...
Sugradjani izvinte na ozbiljnosti,nadam se da će se humor nastaviti ...
 
Eiht:
vidish da ispadate kompletni idioti nemoj se preterano hvaliti
:? :? :? :? e jelde je,bate... :? a i ledja te vishe ne bolu...:) ?

Ako nishta,tema bar prikuplja latentne ljanere...:) :)
Pseudo Alba Grecuse...sas sve praziluk iz...
Eee Srbijo...Majko...plachi...







Slobodno predji na "zemunsku stranu"(kako kazhe nasha doskorashnja komshinica Velmar-Jankovitj),netje ni osetiti,suvishe je budala prodefilovalo, time bi i malo rasteretio shachicu moje rodbine,nekolicinu koja josh uvek nije preko...Shto se Taurunuma tiche...radikali su u Opstini,mozhda sa takvim stavom dobijesu i plac u Altini...:) :)
 
A sto reagujete? Samo im dajete na vaznosti... Posaljes ih da rade sklekove ili napises - "setaj", ili nista ne napises. Mislim, sad ces ti njemu nesto da objasnis... ?!
Nego, da nastavimo... Sta ja radim kad mi stane auto... ? Pa otvorim haubu, gledam unutra... pa pocnem nervozno da skakucem i stiskam zube... I na kraju procedim: "Znaci, ispostuj me!"
 
:lol:
Dolazi zemunac kod ortaka na Bozic i ortak mu kaze:" Hristos se rodi", a ovaj njemu:" U brate cestitam, ka' ces da castis!"

:lol:
Šta kaže Zemunac kad mu ne pali auto ?
Ispoštuj me bre brate

:lol:
Zašto su Zemuncu po trenerci ispisani brojevi ?
Zato što na njoj piše „Loto“.

:lol:
Job interview u Zemunu.
Šef : Koliko imate od škole ?
Zemunac : Pa, jedno 200 - 300 metara, brate...

:lol:
Zemunac na Lidu uchi klinca da pliva....
Posle prvog zaveslaja, mali pochne da se davi....
Izvuche ga iz vode, stavi mu one mišice na naduvavanje....
Medjutim, opet ista pricha....prvi zaveslaj i mali ponovo pochne da se davi....
Stavi mu i onaj šlauf oko pojasa, opet ga ubaci u vodu.... ali opet ista pricha....
Tek jedan lik vikne iz kafica na obali :
Brate, skini mu kajlu!!!

:lol:
kako zemunci pevaju cecu?
...znam za jedan grad,pored je Beograd....:lol:
 

Back
Top