Da li tinejdjeri nekada...

  • Začetnik teme Tinejdzerka
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
lol... pomerite ovo u LJiS, tamo mu je mesto...

Inace, sto se tvog pitanja tice... ma neeeee... ko ti je to rekao? ... Lazu... :lol: :lol: :lol:

Salu na stranu, mislim da bi trebala da preformulises pitanje u: 'Da li tinejdzeri nekad NE masturbiraju' ;) ... Pa to ti je ono doba (pogotovu kod 'mladjih' tinejdzera) kad se seksualni zivot svodi na od 0 do maksimalno 5-6 seksualnih odnosa u toku godine... A hormoni koji tada divljaju izazivaju seksualnu tenziju... pa masturbacija dodje jedini nacin...

Mogu da garantujem da bar 99% tinejdzera masturbira... vise puta dnevno! ;)
 
je8em ti zivot koje pitanje ...
ko da si pitao sija li sunce na leto .....
e, sad, za ono 99% tinejdzera vise puta dnevno ... ??? u stvari, nemam pojma, mozda je tako, znate ono fore tipa hormoni, testoteroni, estrogeni, hocu da budem mama, ocu da pravim decu ..... uh, sto ovo prija :lol:
 
Temu sigurno ne treba premestiti u LJiS ona je tamo bas gde treba da bude,a sto se tice mastur nesto :lol: to je tacno svi tinejdzeri mada to se vise odnodi na musku populaciju dok devojke tek kasnije to isprobavaju. :lol: :lol: :lol:
___________________________________________
rege.gif
Keep it real !
respecta.gif
 
Courtney:
Keeper:
je8em ti zivot koje pitanje ...
ko da si pitao sija li sunce na leto .....
e, sad, za ono 99% tinejdzera vise puta dnevno ... ??? u stvari, nemam pojma, mozda je tako, znate ono fore tipa hormoni, testoteroni, estrogeni, hocu da budem mama, ocu da pravim decu ..... uh, sto ovo prija :lol:
:lol: :lol: :lol: Ja necu da budem mama,ziveli kondomi!

... a oces li da budes tata? ... :) :D :lol:
nego, trebalo bi ukinuti ovde kondome, treba iskoreniti belu kugu ........ :roll: heheh.
salim se. ni slucajno.
 
Keeper:
ej:
Skrenuli ste sa teme!

pa sta onda?
ionako niko nece da prica o masturbiranju, niko ne sme da prizna :lol:
heheheh
evo ja cu prvi:
JA TO NE RADIM !!!
od toga rastu dlake na dlanovima :lol:
hehehhehehhehehehheheheh
Samo dlake na dlanovima?Nem sanse koliko ja znam izraste i trece oko jos tri ruke usi pocnu da ti rastu ispod tabana :lol: :lol: :lol:
___________________________________________
rege.gif
Keep it real !
respecta.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top