Ljubav...a posle?

sinnke:
Da su se dvoje slagali nebi ni doslo do rastanka. Kome se vratiti i po sta se vratiti?
Kad neko nekog ostavi to znaci da prema njemu nije nista osecao, a zasto bi posle vracanja imao emocije.
Izgleda da su jos najcvrsce veze koje se zasnivaju na interesu, tu si bar siguran dok dajes sto se trazi i kontra da ce trajati.

Nekaze za djabe stari narod nemo`s pilom ko sikirom.



Увек ме фасцинирају твоје бриљантне опсервације и закључци које извлачиш из њих!:-? :roll:
 
ne bi se vratila...
mada i da mi se ukaze prilika da se vratim mojoj onoj takoreci pravoj ljubavi,znam da bi veliki deo mene to zeleo ali cisto iz nekog ponosa ili cak inata se ne bi vratila...
znam da bi se posle kajala ali jbg...zivot ide dalje,ne mogu opet da prolazim kroz isto...a i to bi se sigurno zavrsilo kad tad...a ja jednostavno ne zelim vise da patim,pogotovo ne dva puta zbog istog lika,mislim da bi onda totalno psihicki propala...
eh,kad bi mogla da vratim vreme...
 
AKO BIH MU SE VRATILA znam ja zasto bih mu se vratila :))) Salim se,samo jednom bih se vratila,zato sto ga jos uvek volim i zato sto ga nikada necu zaboraviti.Jednostavno,covek mi prija,i mislim da je to dovoljno da ponovo budem sa njim.
 
Gadno je zaljubiti se a ispusiti. Moram priznati nisam ni ja bio ranije hladno djubre, nego postao vremenom ipak je bolje kad se ne mozes zaljubiti zato sto stvari drzis pod kontrolom. Uvek si svestan svega, s kim si, s cim si i brzo reagujes na provokacije (naravno u svoju korist), ne das da te cajupr u zakmomo. Ustvari ljubav ne postoji mi vreovatno mislimo da nekoga volimo i to samo zato sto osecamo strast prema toj osobi.
Sve se vrti oko produzenja vrste, a ostalo je nasa izmisljotina.
Izgleda da su se bog i vrag napusili neke yebeno lose trave pa su istripovali da postoji ljubav.
 
sinnke:
ipak je bolje kad se ne mozes zaljubiti zato sto stvari drzis pod kontrolom.:shock: :lol: . Ustvari ljubav ne postoji mi vreovatno mislimo da nekoga volimo i to samo zato sto osecamo strast prema toj osobi.
Sve se vrti oko produzenja vrste, a ostalo je nasa izmisljotina.
.

Mislim… ne mogu da verujem da neko moze takve gluposti da napise…

Verovatno ti ne znas da pravis razliku izmedju ljubavi i sexa….verovatno ti nikada nisi voleo ,ali iskreno neku osobu,vec samo i jedino sebe.:roll:


 
pljuvanje drugih korisnika je, cini se, najomiljeniji sport ovde
Ja sam napravio tu gresku par puta, vracao se, i to istoj osobi, i uvek je ispalo isto kao i ono sto me je nateralo da odem.
Sve to, naravno, jer jos uvek imam osecanja prema njoj...
Toliko o tome. Covek bi rekao da cu se jednom opametiti...
 
CaLiMeRo:
Hmm.. Meni ne deluješ kao hladno đubre... pre kao ogorčena kukavica.


Znas koliko mi se savrseno j..e za zenski svet, a pogotovo sta iste misle o meni jer ste za mene sto se tice neceg ozbiljnijeg odavno dobile svoje mesto. Kukavica? Protrljaj oci bolje se vidi. Nek ti bog da bar pola hrabrosti kao sto imam ja i bices sretna.
A to sto neki misle da sam lud, to sto sam ja proziveo ti koji to misle, da su isto prosli bili bi neizlecivi ludaci.
 
laylah:
Mislim… ne mogu da verujem da neko moze takve gluposti da napise…

Verovatno ti ne znas da pravis razliku izmedju ljubavi i sexa….verovatno ti nikada nisi voleo ,ali iskreno neku osobu,vec samo i jedino sebe.:roll:



Da bi voleo drugog prvo moras voleti sebe.
Ja sebe volim zato sto sam kul lik(ko to ne misli bas me briga),a nijednu nisam voleo iz tog razloga sto nije kul kao ja, nego sve imaju neki bolesni film u glavi koji me zivcira zato ni sa jednom nisam izdrzao duze od 15 dana

Ko pliva s kitom na celu, taj je ipak nesto zasluzio u svom zivotu.
 
Vracala sam se puno puta kad su me emocije vukle iako je bilo ocigledno da ce puci ponovo.
Ne smatram da je to bila greska...bilo je lepo...greska je mozda bila moja vera u drugaciji krajnji ishod umesto da se prepustim prijatnim produzecima sve dok ta prijatnost traje i dok je preovladjujuce osecanje...
Dakle sve u svemu, bilo je lepo, to sto na kraju shvatamo kao gresku i samu cinjenicu da smo se upoznali, to je vec druga stvar...
 
sinnke:
Da bi voleo drugog prvo moras voleti sebe.
Ja sebe volim zato sto sam kul lik(ko to ne misli bas me briga),a nijednu nisam voleo iz tog razloga sto nije kul kao ja, nego sve imaju neki bolesni film u glavi koji me zivcira zato ni sa jednom nisam izdrzao duze od 15 dana

Ko pliva s kitom na celu, taj je ipak nesto zasluzio u svom zivotu.

Ah da,bolestan film ...Jel to ono kad je ona htela ozbiljnu vezu,ljubav i vernost a ti nisi hteo jer volis da plivas s kitom na celu prema drugim ribicama?...a gledala sam ja taj film...:roll:
Nego da odgovorim ...da li bih se vratila...NE,jedino ako se skroz promene...a to se nikada nece desiti,pa eto nikada vise necu biti sa njima...i mnogo sam tuzna zbog toga :lol:
 
laylah:
Ah da,bolestan film ...Jel to ono kad je ona htela ozbiljnu vezu,ljubav i vernost a ti nisi hteo jer volis da plivas s kitom na celu prema drugim ribicama?...a gledala sam ja taj film...:roll:
Nego da odgovorim ...da li bih se vratila...NE,jedino ako se skroz promene...a to se nikada nece desiti,pa eto nikada vise necu biti sa njima...i mnogo sam tuzna zbog toga :lol:


A koja to hoce ozbiljnu vezu. Pre da te hoce ozbiljno zavezati kao vola. Vecina ili je s tobom zato sto joj odgovaras u seksu ili neki drugi interes. Nema tu ljubavi isto kao ni u pustinji vode.
Meni se cini da je 90 % ljudi daleko od poznavanja ljubavi ako ona uopste postoji u tom vidu.
 
Sinnke, jel znas kako je to?

To je kao kada imas prelepo more ispred sebe, ali iz koga vreba opasnost, ajkule. A ti bi da se kupas, da plivas, da uzivas u toj vodi, ali te je strah. Mozda ce te pojesti ajkule. E onda ti malkice pruzis nogu pa je skvasis, i onako je ok, ali nije kao da se bacis i plivas, uzivas, prepustis se.

Tako ti je vezama u kojima se stvar "drzi pod kontrolom". Ti bi ljubav, vezu al' da ne budes povredjen. A nema toga. Imaces vezu, imaces devojku, imaces seks, i imaces mnogo ispunjene forme, ali sustinu neces imati.

Mozda ce te pojesti ajkule ako skocis u vodu, ali mozda ces i doziveti najlepse moment, one momente za koje vredi ziveti, i za koje treba imati MUDA da bi se doziveli.
 
slazem se sa poslednjom konstatacijom (by forumski zoro)...
osim toga,da je sve bilo super ne bismo bili bivsi jedni drugima...
jeste,tacno je...lepa secanja nas nekad odvuku u tom pravcu da razmisljamo da smo s nekim iz proslosti tako lepo slagali,da je nemoguce da cemo to ponovo sa nekim drugim...ali,to je sve relativno:covek je sklon da ulepsava proslost,a sem toga i bivsi i mi smo se u medjuvremenu promenili,tako da ko zna na sta bi to licilo kad bi bilo ponovo...
inace sam s bivsima u dobrim odnosima.nije bas da pijemo kafu svaki dan zajedno :lol:,ali,kada se sretnemo-ispricamo se ljudski i bez zadnjih misli...ipak smo mi jedni drugima u bar nekom delu zivota bili najvazniji na svetu :-),to treba poshtovati...
 
Sandy_BG:
Sinnke, jel znas kako je to?

To je kao kada imas prelepo more ispred sebe, ali iz koga vreba opasnost, ajkule. A ti bi da se kupas, da plivas, da uzivas u toj vodi, ali te je strah. Mozda ce te pojesti ajkule. E onda ti malkice pruzis nogu pa je skvasis, i onako je ok, ali nije kao da se bacis i plivas, uzivas, prepustis se.

Tako ti je vezama u kojima se stvar "drzi pod kontrolom". Ti bi ljubav, vezu al' da ne budes povredjen. A nema toga. Imaces vezu, imaces devojku, imaces seks, i imaces mnogo ispunjene forme, ali sustinu neces imati.

Mozda ce te pojesti ajkule ako skocis u vodu, ali mozda ces i doziveti najlepse moment, one momente za koje vredi ziveti, i za koje treba imati MUDA da bi se doziveli.

E pa nemozes imati sve. Treba traziti ono sto ti treba. I kad muziku slusam nijedna stvar mi nije idealna uvek u nekoj fali instrument koji bi hteo da cujem ili ima viska ili je dorbo napravljena a ima break na pogresnom mestu i tako u nedogled.
 
E pa nemozes imati sve. Treba traziti ono sto ti treba
--------------------------------------------------------------------------------------

Pa nikada i nemas sve. To sto te ajkula ne pojede u prvih 5 minuta kupanja, ne znaci da nece posle 50-tog minuta. To ti je konstantan rizik. Uvek mozes biti povredjen. Ali, ono u cemu uzivas je ono pravo a ne imitacija. Ljubiti nekog koga ne volis, spavati sa njim/njom, imati sutra decu, je ispunjavanje forme. Nema tu nekog velikog uzitka, osim uzitka u tome sto si nisi povredjen. Nekome je i to zivot, meni je to otaljavanje zivota.

Pozdrav :)
 
Ajkula kad napada das joj crveni karton.
Kako ne znate naci sredinu. Ja isto glasam za ljubav jer je s njom kul filing, ali mi zivimo na zemlji ne u raju.

E pa sad moram jos jednom onu narodnu
Nemo`s pilom ko sikirom
 
Pa nisam sa svima u korektnim odnosima.U principu to je odnos cao-cao, i nishta vishe od toga.
Ma kakav povratka bivšima, to nema smisla, ako je jednom puklo , znachi da ne ide..
To ti dodje kao podgrejana vecera.
 

Back
Top