w

Dosad nisam bila nešto baš bolesno ljubomorna,naravno da postoji zrnce ljubomore ali mi nijedan nije ni dao povoda .Ali bila je jedna dečkova bivša koja ga je morila dok je hodao samnom,zvala ga,izvodila gluposti pred nama u kafiću.E nju baš i nisam mogla,a ni danas je ne mogu smisliti.Pa da iskreno kažem žao mi ju je jer neke žene ne znaju sačuvati dostojanstvo nakon prekida.
 
Da bila sam jako ljubomorna ali opet to je neki trip jer je on uvek lepo prichao o njoj a ja sam se osecala tako bednom u poredjenju sa njom a on se nije ni potrudio da mi kaze da sam ja bolja on je jednostavno umeo da kaze samo to da sam ja kraj njega a da je ona daleko znachi toliko :(( ali kapiram da je to samo trip koji sam imala zahvaljujuci njegovoj prichi i sada ne primam se ne nikako ( nekada me je to izjedalo ali sada je lakse jer sam shvatila da kod njega nesto skripi).
 
MA NE DA SAM LJUBOMORNA NA BIVSE - JA SAM VAM LJUBOMORNA NA SVE STO PROLETI PORED VOLJENE MI OSOBE!NAJRADIJE BI JE SPAKOVALA U JEDNU KUTIJICU,SAKRILA OD TUDJIH POGLEDA...JEDNOM RECJU MOJA LJUBAV JE POSESIVNA DO BOLA!!!!!! :twisted:
 
bas nisam ljubomorna, i strahovito me smara kada sam sa nekim ko je ljubomoran.
bivsa je bivsa, i gotovo, sta tu ima dalje da se prica ili da me kopka. Nikada nesto i ne ispitujem decka o njegovim bivsim devojkama, prosto me ne interesuje. Bitna je sadasnjost i kako da napravimo lepsu buducnost.
 
gde me nadje... pa vidi ovako, ja o sebi imam SUPER MISLJENJE, znaci svesna sam koliko sam lepa, koliko pametna, koliko kreativna, koliko takticna i td. tako da mi te bivse nikad nisu bile preteran cim - BOLJA SAM OD NJIH! jedino sto sam kopcala iz tih prica o bivsim ribama je koliko su oni jadni kad nisu u stanju da ih isqliraju bar dok ne ostave ql utisak na mene u prvih par dejtova...

lm, sto se tice obratnih slucajeva, pa nista provalila sam da one mene bas i ne mirisu. nije bitno da li je tip posle mene imao jednu ili deset riba sve me nekako dozivljavaju kao konkurenciju... ludo, zar ne? avaj, najbrutalnija prema meni je riba jednog tipa sa kojim sam imala BASH dugu /i mucnu/ vezu... ona me je i pored toga sto sam se u medjuvremenu spetljala sa jednim njegovim drugom /i izgubila mozak; do dana danasnjeg ga nisam pronasla :wink: / posle raskida sa istim maltretirala na rodjendan, tog mog naj naj frajera... uzas! sta da ti kazem... stvarno nisam bila nikad losa prema aktuelnim devojkama bivsih tipova, ali sam ovoj vratila zestokom merom :twisted: :twisted: :twisted: i spremna sam da sledeci put budem drasticno brutalnija prema njoj. zamisli kretenq, umesto da liqje sto sam se zacopala u drugog tipa /moj bivsi, njen aktuelni, nazalost je jos zaljubljen u mene/, ona nasla da me podje*ava, sto mi je pukla veza...! pa da sam htela, mogla sam da joj maznem tipa pred nosom!

ja sam se malo vise raspisala, ali moras da gledas stvari i iz "nashe" perspektive - ako smo isqlirale vashe frajere i nasle druge, cemu sukob?!?
 
tija:
bas nisam ljubomorna, i strahovito me smara kada sam sa nekim ko je ljubomoran.
bivsa je bivsa, i gotovo, sta tu ima dalje da se prica ili da me kopka. Nikada nesto i ne ispitujem decka o njegovim bivsim devojkama, prosto me ne interesuje. Bitna je sadasnjost i kako da napravimo lepsu buducnost.
:shock: :arrow: 8)
:idea: Udaj se za mene :wink:
Ti si jedinstvena :!:
 
tija:
bas nisam ljubomorna, i strahovito me smara kada sam sa nekim ko je ljubomoran.
bivsa je bivsa, i gotovo, sta tu ima dalje da se prica ili da me kopka. Nikada nesto i ne ispitujem decka o njegovim bivsim devojkama, prosto me ne interesuje. Bitna je sadasnjost i kako da napravimo lepsu buducnost.
======================================================
Blago tebi.
Kazes nikada ne pitas decka o bivsim.A da li ga pitas ponekad sta je voleo i koliko je voleo?
 
malecka:
gde me nadje... pa vidi ovako, ja o sebi imam SUPER MISLJENJE, znaci svesna sam koliko sam lepa, koliko pametna, koliko kreativna, koliko takticna i td. tako da mi te bivse nikad nisu bile preteran cim - BOLJA SAM OD NJIH! jedino sto sam kopcala iz tih prica o bivsim ribama je koliko su oni jadni kad nisu u stanju da ih isqliraju bar dok ne ostave ql utisak na mene u prvih par dejtova...

lm, sto se tice obratnih slucajeva, pa nista provalila sam da one mene bas i ne mirisu. nije bitno da li je tip posle mene imao jednu ili deset riba sve me nekako dozivljavaju kao konkurenciju... ludo, zar ne? avaj, najbrutalnija prema meni je riba jednog tipa sa kojim sam imala BASH dugu /i mucnu/ vezu... ona me je i pored toga sto sam se u medjuvremenu spetljala sa jednim njegovim drugom /i izgubila mozak; do dana danasnjeg ga nisam pronasla :wink: / posle raskida sa istim maltretirala na rodjendan, tog mog naj naj frajera... uzas! sta da ti kazem... stvarno nisam bila nikad losa prema aktuelnim devojkama bivsih tipova, ali sam ovoj vratila zestokom merom :twisted: :twisted: :twisted: i spremna sam da sledeci put budem drasticno brutalnija prema njoj. zamisli kretenq, umesto da liqje sto sam se zacopala u drugog tipa /moj bivsi, njen aktuelni, nazalost je jos zaljubljen u mene/, ona nasla da me podje*ava, sto mi je pukla veza...! pa da sam htela, mogla sam da joj maznem tipa pred nosom!

ja sam se malo vise raspisala, ali moras da gledas stvari i iz "nashe" perspektive - ako smo isqlirale
vashe frajere i nasle druge, cemu sukob?!?

nema shta ishkreno.... :twisted: ... naj naj naj naj naj naj naj naj.... bla bla bla... aje menjaj nick u NARCISH... :twisted: :twisted: :twisted:
 
strelac:
Ko god imalo voli,MORA biti ljubomoran :!:

toplo ti preporuchujem knjigu Skota Peka "Put kojim se redje ide" ... odeljak "Ljubav" i deo o zabludama. Druga zabluda "Zavisnost i ljubomora su ljubav" ................ lepo je napisano i lako se konta, veruj mi da ces brzo promeniti misljenje
 
TINA - BG:
:roll: :roll:
JA U POCETKU JESAM BILA I TO VEOMA. NA BIVSU.POSEBNO STO JE PROSIPAO NEKU PRICU DA SE JOS UVEK CUJU JER SU DOBRI DRUGOVI.
A, NE. NEMA PRIJATELJSTVA POSLE LJUBAVI.
I TO SAM MU REKLA.
DUGO SMO ZAJEDNO. OBOZAVAMO SE.
AH, DA. NAJBITNIJE.
POSLUSAO ME JE.
:wink: :wink:

Je l ti to sebi dizesh moral
 
TINA - BG:
:roll: :roll:
JA U POCETKU JESAM BILA I TO VEOMA. NA BIVSU.POSEBNO STO JE PROSIPAO NEKU PRICU DA SE JOS UVEK CUJU JER SU DOBRI DRUGOVI.
A, NE. NEMA PRIJATELJSTVA POSLE LJUBAVI.
I TO SAM MU REKLA.
DUGO SMO ZAJEDNO. OBOZAVAMO SE.
AH, DA. NAJBITNIJE.
POSLUSAO ME JE.
:wink: :wink:

Kako znash? :P :twisted: :twisted: :twisted:
 
Spadam u one koji su "operisani od ljubomore"!
Doduse, imala sam jednom problem sa nekom "bivsom" koja se dokopala mog telefona i to je zaista bilo strasno! Nisam verovala da neko moze biti toliko posesivan, ljubomoran i ... hmmm... zloban! Ali, u krajnjoj liniji, to nije imalo veze sa njim, jedino nikako nisam mogla da shvatim sta je sa tom osobom trazio...
Kada nekom verujem - verujem mu i zaista uopste nemam nikakav problem ni sa "bivsima", ni sa slucajnim pogledima, ni sa koleginicama i sta ja znam sa kim sve ne...
 
Jesu te bivse smaracice. :roll:
Ja imam jednog druga i on ima neku goropadnicu. Stvarno smo dobri drugovi i trudimo se da se cesto vidimo kada sam ja u Jugi. Mi maltene moramo da se krijemo jer ako nas ona vidi scena je tu. Devojka je stvarno nenormalna. Zna za mene i ne moze da me podnese. Misli da se on i ja yebavamo ili sta vec. On nju mora da laze gde i sa kim ide da bi nas dvoje mogli na miru popiti kafu.
Elem ja proslo leto u kaficu gde ona radi (da sam znala da ona radi ne bih ni sela tamo) sa drugaricom, dosle da popijemo picence. Ona me gleda ko da sam joj nekog ubila, samo sto me ne gadja pepeljarom. Ja se maltene bojim da popijem ono pice reko sigurno je pljunula u njega. Posle nekog vremena morala sam u WC. Nema mi druge priupitam je gde je toalet, ona zamalo mi oci nije izvadila:" Tamo je, sto se pravis kao da nikad nisi bila ovde" :shock: (a bila sam jednom davno ne secam se gde je WC)
Da sam ja neka zlobnica mogla sam nazvati njenog sefa i zayebati joj posao, posto nisam samo sam je pustila da sikce. Mislim kakav je to nacin ponasati se tako na radnom mestu, samo zato sto ima problema sama sa sobom.
Bas me nerviraju te posesivne i ljubomorne devojcure. :evil:
 
E, a kad bi znala sta je meni radila gorepomenuta!
Pa ja sam to gledala samo u filmovima!
Zivkala, slala poruke, pretila, predstavljala se ko zna kako sve, po 20 puta za redom zove i spusti slusalicu, pljuvala po njemu, klela nas... Pa se prijavljivala na neki SMS chat ili sta je vec, i ostavljala provokativne poruke sa mojim brojem telefona!
Zatim je neke muskarce koje je upoznala, opet upucivala na mene! Zena bila resila da me uda!
Ma strasno!
Pri tome je zena UDATA, ima detei ni na kraj pameti joj nije bilo da nesto u svom zivotu menja!
U sustini mi je sve to najvise za zaljenje... Mogla sam prekinuti sve jednim potezom tako sto bih lepo nazvala njenog muza i rekla mu da me oslobodi napasti... Iskreno, stvarno mi je bilo zao! I znala sam da ce prestati... samo je trebalo ignorisati dovoljno dugo.
Jedino mi nikad nije bilo jasno odakle joj vremena da satima "visi" na telefonu i smislja pakosti!
 

Back
Top