Tomislav Nikolic u Turskoj na letovanju dok Srbija obelezava 100 god. Cerske bitke!

може се на више начина одговорити на ову хушканију
1.имала је Србија много победа и важних датума у својој историји-није обавезно да баш сваком обележавању присуствује Председник Србије...поготово је злонамерно питање будући да држава није до ове власти ни помињала Церску битку а камоли је обележавала...
2.не видим узајамну везу између Олује и Церске битке да би их поредио....али ако су теби исте....
има сигурно још начина да се одговори ал не би да губим време пошто знам да ћеш свакако имати још гомилу пљувачина да смислиш на сваки од њих....
 
може се на више начина одговорити на ову хушканију
1.имала је Србија много победа и важних датума у својој историји-није обавезно да баш сваком обележавању присуствује Председник Србије...поготово је злонамерно питање будући да држава није до ове власти ни помињала Церску битку а камоли је обележавала...
2.не видим узајамну везу између Олује и Церске битке да би их поредио....али ако су теби исте....
има сигурно још начина да се одговори ал не би да губим време пошто знам да ћеш свакако имати још гомилу пљувачина да смислиш на сваки од њих....
Čestitamo , zbog ovog proniciljvog multi level odgovora mučkim prvokatorima , upravo ste promovisani u višeg junior bota -pripravnika !
Samo tako nastavite , Srbija , reforme i budućnost naše dece su i u vašim rukama !
 
Poslednja izmena:
може се на више начина одговорити на ову хушканију
1.имала је Србија много победа и важних датума у својој историји-није обавезно да баш сваком обележавању присуствује Председник Србије...поготово је злонамерно питање будући да држава није до ове власти ни помињала Церску битку а камоли је обележавала...
2.не видим узајамну везу између Олује и Церске битке да би их поредио....али ако су теби исте....
има сигурно још начина да се одговори ал не би да губим време пошто знам да ћеш свакако имати још гомилу пљувачина да смислиш на сваки од њих....

Sta ima Toma da ide negde, dosao je Svemocni
 
Čestitamo , zbog ovog proniciljvog multi level odgvora mučkim prvokatorima , upravo ste promovisani u višeg junior bota -pripravnika !
Samo tako nastavite , Srbija i budućnost naše dece su i u vašim rukama !

што опет,као и обично,везе нема са постом већ простим исмевањем и спрдањем са форумашима који се дрзну да се не уклопе у општу пљувачину и све *мултилевел* начине којима је само она и сврха...честитам ивама колега...још једном сте успели...то је та ширина 2 Д графике коју овакви као ја не капирамо...
 
S obzirom koliko se busao u svoje srpske grudi tako je stekao te poene na izborima,i tako je dosao do takvih pozicija,mene je sramota kakvu vlast imamo,i sto nam se zbog nje svi zivi sprdaju i ismejavaju se sa nama,nemam sta drugo reci,osim da bi voleo da shvati gde vodi ovaj napaceni narod,Bog sve vidi,pa i ovo ponasanje,uzas,mislim da takvu vlast nismo zasluzili bez obzira na sve..
 
може се на више начина одговорити на ову хушканију
1.имала је Србија много победа и важних датума у својој историји-није обавезно да баш сваком обележавању присуствује Председник Србије...поготово је злонамерно питање будући да држава није до ове власти ни помињала Церску битку а камоли је обележавала...
2.не видим узајамну везу између Олује и Церске битке да би их поредио....али ако су теби исте....
има сигурно још начина да се одговори ал не би да губим време пошто знам да ћеш свакако имати још гомилу пљувачина да смислиш на сваки од њих....


Као прво не обележава се јубилеј од једног века сваке године! Церска битка и све остало везано за Велики рат је сувише значајно за српски народ да се на обележавању не појави председник Србије! То је прва победа у тој највећој катаклизми која је задесила Србију!
После Карађорђевог устанка ово је један од најважнијих датума у српској историји.

Веза Олује и Церске битке је у односу према догађајима који су у самим темељима нације,видимо да хрвати своје поштују па макар они били и најгори злочинци.
Олуја је злочин, али са хрватске тачке гледишта то је остварење њиховог сна о етнички чистој хрватској и они то славе!
 
Као прво не обележава се јубилеј од једног века сваке године! Церска битка и све остало везано за Велики рат је сувише значајно за српски народ да се на обележавању не појави председник Србије! То је прва победа у тој највећој катаклизми која је задесила Србију!
После Карађорђевог устанка ово је један од најважнијих датума у српској историји

А кад се то годишњица Церске битке обиљежавала?
Сад се сјетили, сто година (касно) посље!
Таман колко тежину има то обиљежавање код президента, таман толко има и код обичног (мало)грађанина.

Иначе Срби су те све битке запишали ни десет година од кад су се десили (Станислав Краков, Црњански). Баш, запишали буквално.
 
А кад се то годишњица Церске битке обиљежавала?
Сад се сјетили, сто година (касно) посље!
Таман колко тежину има то обиљежавање код президента, таман толко има и код обичног (мало)грађанина.

Иначе Срби су те све битке запишали ни десет година од кад су се десили (Станислав Краков, Црњански). Баш, запишали буквално.

У праву си , да није јубилеј вероватно неби нико ни венац положио... Управо због таквог односа према претцима и нашој историји сада преживљавамо све ово! Да су Срби били национално свесни неби нам се десила Југославија и Тито.
 
У праву си , да није јубилеј вероватно неби нико ни венац положио... Управо због таквог односа према претцима и нашој историји сада преживљавамо све ово! Да су Срби били национално свесни неби нам се десила Југославија и Тито.

Па Срби се нијесу тога сјећали пар година иза рата а камоли стотину. Како пише Станислав Краков нешто посље рата, вели "Ми смо мислили да ће наше јунаштво опјевати гусле, да ће будуће генерације памтити нас за вјечност...
Није прошло ни пар година, а већ су наше жртве и нашу борбу, на свакоме кораку почели запишавати".

Једном приликом ветерани, рањеници, по доласку из Француске, пристали су у Дубровник. Француска их је испратила са највећим почастима, церемонијалном јединицом и свиме што уз то иде. Укрцани су у сточне вагоне и као да се ради о губавцима, није им дозвољен улаз у "престолницу" (да је не руже).
Искрцани су неђе прије Биограда на некој сеоској станици у сред ноћи "да не страше народ" (захвална "отаџбина" и захвална "нација" су показали своје право лице).

Сви су једва чекали да поцркају "да их не подсјећају на рат". Па чак и они сами, од своје бруке и срамоте.
 
Pa neka ga neka uziva malo. Ionako ta funkcija predsednika nije neophodna vise je protokolarna. Jedino je Boris Tadic bio i premijer i predednik i Kluni istovrermeno.Tako da je Toma svakako jeftinija varijanta .

Jeftinije bi bilo da je otišao na obeležavanje Cerske bitke nego u Bodrum, ali dobro. 15000 evra košta njegovo švrćkanje, mislim, samo prevoz i telohranitelji. Sitinica.
 
А кад се то годишњица Церске битке обиљежавала?
Сад се сјетили, сто година (касно) посље!
Таман колко тежину има то обиљежавање код президента, таман толко има и код обичног (мало)грађанина.

Иначе Срби су те све битке запишали ни десет година од кад су се десили (Станислав Краков, Црњански). Баш, запишали буквално.

Srbi iz Srbije su bar ratovali.
 

Back
Top