Jel josh zhivite kod roditelja ?

Ja u dvoristu imam dve relativno velike kuce.U jednoj zivim ja sa roditeljima a u drugoj su ziveli deda i baba koji su davno umrli.I,sta,ja sad treba da idem i pored svog komfora koji imam placam neciji podrum bar 100eura i zivim kao crkveni mis samo zato sto ce ta moja kvazi nezavisnost i samostalnost da privuce neku tamo devojku.
A neko se godinama lomio,trudio i placao da sve to napravi meni i da mi sve to ostavi a ja cu kao svaki emancipovani,samostalni muskarac na sve to pljunem i ostavim tako da truli i odem da zivim u necijoj supi
A druga stvar - ja ne zivim ni u Americi ni u Kanadi ni u Australiji ni u Svajcarskoj...Zivimo u Srbiji gde vecina porodica zivi od 200-400 eura mesecno.Pa ti ako mislis da sa 200 eura mozes sam da izdrzavas porodicu,placas stan,i zavrsis mesec bez konopca oko vrata - eto ti pa zivi sam.
 
Moj ochuh ima dve studentkinje i obe su shvorc a keva mi ima biznis i ja radim isto i ovr dve samo traze pare a i ochh je shvorc ali bivsa mu dolazi u posetu i..
fino ona stari.
al kad god dodje da me poseti cerke misle da su dosle da posete njih. svi se nesto guraju i nema privatnosti u 56 kvadrata na novo donjem prtljakovcu opstina nova crvena zvezdara.

shiot, otkro sam lokaciju.

ma bioli me bre ona stvar bre, srbija!
 
ustede su ogromne kad zivite kod roditelja i zaista ako imate dobar plan i sta cete s tim parama mozete daleko da dogurate .
ako ste tek onako sa roditeljima onda stagnirate i nazadujete , ulenjite se.....
treba se odvajati od roditelja ali u najpogodnijem trenutku i treba pogoditi taj trenutak ,to je kljuc i to zavisi od dosta faktora.
 
Живот са родитељима не мора нужно бити лош ако су ти родитељи нормални људи. Ту може чак добро да прође и живот са женом и децом у родитељском дому, под условом да има доста простора. Нпр. да буде цео спрат куће ваш. Битно је да нема подјеббавања, кљуцања у мозак, старачке сенилности и лудила и још гомиле ствари. Мало је данас таквих случајева. Ја сам у фази када бих волео, не да живим у свом стану, него у свом стану ПЛУС у другом граду, држави, континенту. Само да се што даље удаљим од погледа своје мајке.
 

Back
Top