Jel josh zhivite kod roditelja ?

Od muzha sam digla ruke a njima kazujem ovako gloopu zhenu koshto sam ja majke vishe neradjaju (fala Bogu ) ako se ugledate na Agu ili Bega ostat tje te bez zhena a ako stvari krenu loshe ostavit tje vam i dijete / djecu dakle natjete se u mnogo grdnom sosu :))

opet baksuziras, mislim da se nalaze jos, samo sto ne izdrze dugo, ti si kasnije digla ruke one ce ranije
danas ima masina, sprava rucno nista vise ne radis i onda nece ni rucak da ti skuva a sedi kuci i nadgleda jedno dete dok su nase babe 5-6 imale i sve postizale, rucno
e to je grehota
 
plawusha kod lekara...
-doktore patim od impotencije
-kako...valjda vash muz pati
-ne...on boluje,a ja patim
:mrgreen:
znam vic

ne bre to slonce, pavloviceva mast :lol:

- - - - - - - - - -

Poshto si prejahao dosta zhena a i one tebe bitje teshko skoro pa nemogutje da tjesh natji zhenu koja voli oralno ,bAnalno, klasiku uz pljeskanje po goozici uz to da zna umesiti slavski kolach i ostale radnje .... Mozhda je vrijeme da odustanesg od nekih seksualnih zakuski pa bi lakshe pronashao zhenu

Razmisli :)

prvo ne bi ja koristio rec prejahao
drugo ne mozes znati nagadjas
trece otac jos ziv on slavi
cetvrto ti bi da se odma samoroknem

:lol:
 
Ma ti na sve shto ja kazhem imash komentar

:)

cek bre da ferzichtam na tolke stvari i onda da nemam prava ni na svoje miljenje

os ti mene zenit il udavat :dash:

ajd se onda ovako dogovorimo ti odluci sta je to bAnalnost izneses lepo da znam o cemu pricas, oralno mi ne diraj, klasika trazice ona kad tad sama, i nadji mi jednu koja sve ostalo zna i rade volje radi, vazi?
 
Čekaj, ostaćemo bez odgovora. Hoće li Leon živeti sa roditeljima ili ne kada se oženi? Zar nije cela pričao oko toga?
Zato što ako živi sam, reći ćemo da je baš neuviđavan prema roditeljima, a ako živi sa njima da je razmažen i nesamostalan....

- - - - - - - - - -

A ako živi sa roditeljima, a ne kod njih. onda je balkanc, eto....
 
Čekaj, ostaćemo bez odgovora. Hoće li Leon živeti sa roditeljima ili ne kada se oženi? Zar nije cela pričao oko toga?
Zato što ako živi sam, reći ćemo da je baš neuviđavan prema roditeljima, a ako živi sa njima da je razmažen i nesamostalan....

- - - - - - - - - -

A ako živi sa roditeljima, a ne kod njih. onda je balkanc, eto....

cekaj, leon se izjasnio od kad zivi sam tako da ipak nije prica o Leonu.
 
pobesne narod, boga mi jedinoga
masina za ves, masina za sudove, topla voda, hladna voda, klima uredjaj, kupatilo, auto, traktor, motorna testera, internet, komp, obilje muzike, filmova, svakojakih sadrzaja, informacija, mnogo raznoraznih puteva i perspektiva....ma, cak i u sirotaj srbiji sasvim se lepo zivi, al ljudi samo kukaju, kukaju, kukaju
svako ima svoje kriterijume i vizije pozeljnog i pozeljne stvarnosti,a realno gledano, zivimo bolje nego svi nasi preci, bolje nego nekadasnji kraljevi za koje je i biber bio luksuz
zaboravili smo kad su se drva sekla rucnom testerom, kladarom, kad su se na ledjima vukla iz sume, voda nosila u drveno krcagu koji je bio tezi od vode, i sto drugih jada, mrzi me da nabrajam
o vremenima kad je svakodnevno mogao banuti turcin i nabiti te na kolac, ili tvoju zenu na curac, i da ne govorim
ljudi su postali neopisivo drsko bezobrazni, gori od najrazmazenijeg derista, a zene su jos malo gore
 
pobesne narod, boga mi jedinoga
masina za ves, masina za sudove, topla voda, hladna voda, klima uredjaj, kupatilo, auto, traktor, motorna testera, internet, komp, obilje muzike, filmova, svakojakih sadrzaja, informacija, mnogo raznoraznih puteva i perspektiva....ma, cak i u sirotaj srbiji sasvim se lepo zivi, al ljudi samo kukaju, kukaju, kukaju
svako ima svoje kriterijume i vizije pozeljnog i pozeljne stvarnosti,a realno gledano, zivimo bolje nego svi nasi preci, bolje nego nekadasnji kraljevi za koje je i biber bio luksuz
zaboravili smo kad su se drva sekla rucnom testerom, kladarom, kad su se na ledjima vukla iz sume, voda nosila u drveno krcagu koji je bio tezi od vode, i sto drugih jada, mrzi me da nabrajam
o vremenima kad je svakodnevno mogao banuti turcin i nabiti te na kolac, ili tvoju zenu na curac, i da ne govorim
ljudi su postali neopisivo drsko bezobrazni, gori od najrazmazenijeg derista, a zene su jos malo gore

Ma sve se to da srediti sta ce ti ves masina neka zena pere na ruke , topla voda ako joj treba neka nalozi sporet klima se pravi tako sto zenu uposlis da te hladi sa lepezom tako da sve se moze kad se hoce i kad se zna.
 
Ma sve se to da srediti sta ce ti ves masina neka zena pere na ruke , topla voda ako joj treba neka nalozi sporet klima se pravi tako sto zenu uposlis da te hladi sa lepezom tako da sve se moze kad se hoce i kad se zna.

dok su tako radile, manje su kukale, sitnu djecu su radjale, kad su muzevi odsutni one su rucnim kosama kosile i motikom kopale, za plugom orale sa volovima,, krave muzle, sirile, kajmacile...itd.


sad sve to, hvala Bogu, ne moraju...ali, eto, zaboga, sad su nesretne
 
pobesne narod, boga mi jedinoga
masina za ves, masina za sudove, topla voda, hladna voda, klima uredjaj, kupatilo, auto, traktor, motorna testera, internet, komp, obilje muzike, filmova, svakojakih sadrzaja, informacija, mnogo raznoraznih puteva i perspektiva....ma, cak i u sirotaj srbiji sasvim se lepo zivi, al ljudi samo kukaju, kukaju, kukaju
svako ima svoje kriterijume i vizije pozeljnog i pozeljne stvarnosti,a realno gledano, zivimo bolje nego svi nasi preci, bolje nego nekadasnji kraljevi za koje je i biber bio luksuz
zaboravili smo kad su se drva sekla rucnom testerom, kladarom, kad su se na ledjima vukla iz sume, voda nosila u drveno krcagu koji je bio tezi od vode, i sto drugih jada, mrzi me da nabrajam
o vremenima kad je svakodnevno mogao banuti turcin i nabiti te na kolac, ili tvoju zenu na curac, i da ne govorim
ljudi su postali neopisivo drsko bezobrazni, gori od najrazmazenijeg derista, a zene su jos malo gore

Realno, i sam smatram da je to skroz nepotrebno, ali tako je.
 
dok su tako radile, manje su kukale, sitnu djecu su radjale, kad su muzevi odsutni one su rucnim kosama kosile i motikom kopale, za plugom orale sa volovima,, krave muzle, sirile, kajmacile...itd.


sad sve to, hvala Bogu, ne moraju...ali, eto, zaboga, sad su nesretne

Nisam siguran u to koliko su bile srecne kada ih je u to vreme muz mogao prebiti na mrtvo i nikom nista, ali im je mozak zasigurno bio poprilicno ispran te su fakticki bile robinje.
No, danas je sve hvala bogu dosta drugacije i zene se jesu izborile za svoja prava, ali ne treba da preteruju.
Feministicka revolucija je super stvar i jedna od najpozitivnijih stvari u istoriji, ali je steta sto postoje bolestine poput militantnog feminizma koje diskredituju feminizam.
Ipak je i u feminizmu bilo dosta zloupotreba i pogresnih stvari.

Muskarci trebaju da se izbore za veca prava. Sada je red na njih.:)
 

Back
Top