Jel josh zhivite kod roditelja ?

Kako vam se chini sprcati tolke godine a josh zhiviti kod roditelja ?

Da li je ta chinjenica odbila vetj poneku djevojku ?

zivimo, jasta nego zivimo
kad se neko mucio da mi donese komad leba, nosio na ledjima plasticno ili plehano korito 500 metara do izvora da bi moje usranwe gace bile oprane, i grbio se da bih imao neki dinar, valjda je ocekivao i da ga neko pogleda u starosti, a jok samo da digne rep na krsta i odavjeta u bjeli svjet
 
Shta ? Ja sam pitalica :)

Jesi li jos uvek na dijeti:hahaha: i sta bi sa onim tvojim dobrodrzecim djuvegijom gastosom stos e lozi na vas" krupnije":hahaha:
tve21838-19721227-544.jpg

tve21838-19721025-544.gif
 
Kako vam se chini sprcati tolke godine a josh zhiviti kod roditelja ?

Da li je ta chinjenica odbila vetj poneku djevojku ?

Kućno vaspitanje nam je tako, da u tome nevidim ništa loše. Uostalom, moj otac je sa sela, gde npr imaš nekoliko generacija koji žive zajedno u jednoj kući.

Kapiram da jednoga dana kad nadjem ženu, da je bolje npr ako mi našu (ili samo moju) platu štedimo za putovanja, a roditelji nam pomažu oko hrane i kasnije deteta.

Imam ja mogućnosti i za samostalan život, ali moj stav u ovoj 30.godini je da možemo imati više koristi od roditelja nego štete.

Nije ni jednu devojku ta činjenica odbila, iskren da budem nismo ni stigli dotle:hahaha:
 
Malkice je Srbija zaostala, pa je eto kobajagi normalno da odrasli magarci sa 30-40 godina u dupetu jos uvek zive kod roditelja. U normalnom svetu se podrazumeva da se sto pre osamostalis.
Jasno mi je da faktor lova igra ulogu, i neki stravno nisu u mogucnosti da se tako lako osamostale. Ali cesto nije fora u parama, nego su likovi jednostavno tako bangavo vaspitani.
 
zivimo, jasta nego zivimo
kad se neko mucio da mi donese komad leba, nosio na ledjima plasticno ili plehano korito 500 metara do izvora da bi moje usranwe gace bile oprane, i grbio se da bih imao neki dinar, valjda je ocekivao i da ga neko pogleda u starosti, a jok samo da digne rep na krsta i odavjeta u bjeli svjet

Lepo je ako imaju neku korist ja kolko vidim dole majke o shtapu hodaju perutji i dalje usrrane gatje vetj odraslih sinova ...
 
nadam se i cak ti i verujem i postujem ako je tako to je vaspitanje

samo ako nemas isti tretman prema deci i muzu ode sve niz reku jer ce naci neku koju ce terorisati zbog ausgleicher :lol:

Od muzha sam digla ruke a njima kazujem ovako gloopu zhenu koshto sam ja majke vishe neradjaju (fala Bogu ) ako se ugledate na Agu ili Bega ostat tje te bez zhena a ako stvari krenu loshe ostavit tje vam i dijete / djecu dakle natjete se u mnogo grdnom sosu :))
 

Back
Top