Muskarac Rak podznak Devica

Taj sam.samo ko sto rece koleginica iznad za opsirnije informacije nije dovoljna kombinacija znaka i podznaka.Ja mogu reci neke stvari u svoje ime i sa svoje tacke gledista,uvek je kombinacija voda/zemlja veoma dobra kao sto je i vazduh/vatra mozda nas krasi neka vrsta dobre samopoznaje jako dobro znamo svoje vrline i mane,izrazena podsvest, mislim da je to kombinacija teskih i cudljivih ljudi ali bistrih i intuitivnih,dobrih sagovornika.neotkriveni talenti,kreativnih crta,oprezni i racionalni ljudi,u vezama takodje racionalni i proracunati pre nego sto se upuste u nesto.ovo opet kazem je iz mog gledista a tako je i rekao jedan moj prijatelj koji se razume u astrologiju,generalno kombinacija je solidna ali eto mozda bi trebala nesto detaljnije da saznas,tog prijatelj je samovoljno uradio natalnu kartu imam neke planete u vodoliji,lav..itd dakle eto neki laicki utisak sam dao iz mog ugla,a ako te bas interesuje coroskop te osobe moras saznati i detalje.
 
Moj brat je Rak/Devica. Izuzetno je ponosan i uvredljiv. Ko mu i malo smeta, jasno i glasno će mu reći da se nosi.
Mislim da veliki uticaj imaju dispozitori kod njega - Merkur u Lavu i Mesec u Ovnu. Odlično kuva, ova dva znaka su idealna za kuvara. :D
Nekako je troma kombinacija, džangrizava, osetljiva i meka.
 
Teski ljudi-najblaze receno.Nikad ne znas da li je uvrijeđen ili krije nesto u zadrsci.Natjerati ga da se izjasni jer nikada ne govori cijelu istinu,misleci da bi time mogao da ostvari neku korist.Rak/Jarac je mislim cak blaza kombinacija a mjesec im je najcesce u Vodoliji ili Vagi.....
 

Back
Top