Jugosloveni svih zemalja, ujedinite se....

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
37.993
Koja tragedija:
Bošnjaci kao konstitutivni narod bivše juge-pljuge imaju pravo biti konstitutivni narod u BiH, a Jugosloveni, većinom su to bili deca iz mešovitih brakova, niti su bili a niti jesu konstitutivni!?
Zar nije sramota od Srba, Hrvata i belosvetskih Dejtonskih i sličnih budala da Bošnjaci imaju više prava od ljudi koji imaju u sebi srpske i/ili hrvatske krvi?

I hipotetsko pitanje: Da je kojim slučajem onaj debil tile priznao status naroda i Jugoslovenima, gde bi oni mogli biti konstitutivni nakon raspada one žabokrečine....A tek da su tražili i svoju državu....
 
КиМ:
Шта је то Југославен. Да би био конститутиван мораш нешта учинити за ту Државу. Мислим да једино у Хрватској, Словенији и Македонији могу бити конститутивни, ти неки југословени.

Bolan, a šta su to Bošnjaci učinili za onu državu!!??? Osim toga, deca iz mešovitih brakova su MNOGO učinili.....oni su bili jedan od rezultata tiletovog forsiranja 'bratstva i jedinstva' a da ih niko nije pitao za to, i na kraju su i dosta propatili jer su za većinu 'čistih' naroda bili kopilad...HI....
 
Nisam ti ja obrisao tu poruku.
Ako necija poruka bude obrisana povremeno i ako nikoga ne vredja itd. - to je zbog citiranja osobe koja vredja - pa ne mogu ja da sad svakome menjam poruke i izbacujem citate poruka koje su obrisane... Uostalom, tad bi ispalo da vam ja menjam postove i ubacujem reci koje vi niste rekli...
Svetu se ugoditi ne moze...
 
fosilvaso:
Bolan, a šta su to Bošnjaci učinili za onu državu!!??? Osim toga, deca iz mešovitih brakova su MNOGO učinili.....oni su bili jedan od rezultata tiletovog forsiranja 'bratstva i jedinstva' a da ih niko nije pitao za to, i na kraju su i dosta propatili jer su za većinu 'čistih' naroda bili kopilad...HI....
А шта су бошњаци????
Ја знам за муслимане , хрвате и СРБЕ.
Шта су у међувремену измислили то није моја брига
 
КиМ:
А шта су бошњаци????
Ја знам за муслимане , хрвате и СРБЕ.
Шта су у међувремену измислили то није моја брига

Nije ni moja briga, ali dok im se ne ukine status naroda:Bošnjaci, 'moramo' se držati prihvaćene nomenklature.....Btw: musliman je vera, čini mi se, i ne bi moglo pisati u Ustavu BiH da je to država muslimana, Srba i Hrvata......Vidiš kakve sve trikove trebaju političari izmišljati, a sve kao rezultat turskih osvajanja i zato što naši preci nisu i Bosnu očistili od takvih repova....
 
fosilvaso:
Nije ni moja briga, ali dok im se ne ukine status naroda:Bošnjaci, 'moramo' se držati prihvaćene nomenklature.....Btw: musliman je vera, čini mi se, i ne bi moglo pisati u Ustavu BiH da je to država muslimana, Srba i Hrvata......Vidiš kakve sve trikove trebaju političari izmišljati, a sve kao rezultat turskih osvajanja i zato što naši preci nisu i Bosnu očistili od takvih repova....
Нема устава нове БиХ, имају само нацрти које крше уставе ентитета и у ствари нема никаквог закона. Право јачега
 
КиМ:
А шта су бошњаци????
Ја знам за муслимане , хрвате и СРБЕ.
Шта су у међувремену измислили то није моја брига

A čija je to briga ako je to indirektno priznao i u Dejtonu potpisao vaš bivši predsednik Crni Sloba....Da ste face, tražili bi poništenje toga sporazuma....
 
КиМ:
НАш Слоба, какве везе Слобо има са мном.
Ја нисам гласао за њега, ја сам за оног другог шашавца Вука.

Baš lepo od braće sa Istoka! Dok su Slobine odluke praštale po 'zapadnim' Srbima, šta nas briga za to, ali kada vam je stiglo iz zadnjice u glavu da radi i na vašu štetu, E, onda ste ga srušili.Junačine, zašto to niste uradili kada je pristao na AVNOJ-granice koje su manje od granica Monarhije....

Osim toga, pravno gledano, kako je Crni Sloba mogao donositi odluke vezane za one ljude KOJI NISU IMALI PRAVA GLASATI ZA/PROTIV NJEGA jer su to bili izbori u Srbiji....Ovo ne ide Srbe, već prvenstveno belosvetske budale, a Vas to može samo moralno zabrinjavati..... mada, kako se u Kumrovečkoj školi ni moral nije često spominjao, sumnjam da će to stići do mnogih....
 
commodore:
pa da... logicno... tvoj prekodrinac... neces valjda biti za neku srbijansku ideologiju...?!
svaka ptica svome jatu
Ја а ви локал патриоте, само сте бежали са ратишта. Дођете попљачкате испијете ракију и бежи у Краљево.Код нас у КиМ сте се баш лепо пказали.
 
Prekodrinse su uvek bili poznati po poigravanju licnim zamenicama MI i VI, tako da kada treba necim da se ponose sto su Srbi onda na sav glas oni su Srbi najveci i niko vise.... tako isto kada, recimo fosilvaso, on nikad nece da se izrazi kao JA Srbin....nego okleva, a onda kad treba da uvali kosku onda kaze VI Srbi....Kad mu odgovara da stoji na strani matrice hrvatske drzave i njihove sredine, odmah je tu.... Isti podmukli mentalitet poput Hrvata i nama u Srbiji NISU POTREBNI takvi.... a bl me poprilicno po mentalitetu podseti na islamskog fundamentalistu sa krstom u ruci !
rofl5.gif


PRECANI, SRBI IMAJU SVOJU MODERNU DRZAVNOST A ONA DATIRA OD 1878, ZA DRUGE NE ZNAM. KOME SE OVO NE SVIDJA NIJE NAM POTREBAN !

Vi Bosancerosi dalje od nevesinjske puske niste ni odmakli da TEK ne spominjem pomijare kroatizirane koje su se probudile 1990 !

U tome je kljucna razlika bila i ostala izmedju nas i vas !

Bezobrazni ste, vukli ste me za jezik rek'o sam vam :(
 
tigrovi.jpg


Prekodrinse, na ovoj slici, coveka u gorenjem desnom delu slike, licno sam upoznao a on je stric mog najboljeg ortaka, koji je ucestvovao sa tom trojicom pored njega kao "zemunski vod" u Arkanovim tigrovima. Beogradjani !

Ti ljudi su posle pada Grahova '95, u sumama 25m kilometara jugozapadno od Banjaluke u gorskim borbama pod tepih bombama NATO avijacije odbranili ovaj grad kako od muslimansko-hrvatske koalicije ne bi doziveli istu sudbinu stanovnistva zapadno od Drvara duzinom tada palog koridora prema Kninu.


O njima su se Beogradom raspredale razne price i legende da su na primer 8 njih, mnogo jace spremljenih i izdrilovanijih i od danasnje zandarmerije, uspelo u sumama kod Bukvice da neutralise 60 mujezdina pod oruzjem. Naravno, ja ne verujem k'o mladi majmun u sve te price, ali Bl, pitaj svoje sugradjane Banjalucane o njihovim zaslugama u ratu, pre nego da poziras sa simbolima kosovskog mita i praveci image da si veci pravoslavac i od patrijarha ! Ja takodje ne mogu garantovati da isti ovi nisu cinili i zlocine i pljacke, ali ni vas Precane ne bije bolji glas, recimo da ste pljackali rodjene sunarodnike Srbe kad napuste svoje kuce.


Nema nista od vas tunjavih dezela dok tu ne stignu autenticne Srbende u srcu i dusi.
Tako proterase Svabetine i prolise svoju moravsko-sumadijsku krv od Soluna do Mariobora !

Odredite se sta ste !
20.gif


smil42e4cba617bdb.gif
smil42e51ce39b93a.gif
 

Back
Top