DISKOTEKA U NISU???????

Ja sam cuo za 22-gi ali nebitno uskoro je otvaranje sto se tice ko otvara ja sam isto cuo za nekog tipa iz ns-a ali sam i cuo d aotvara neki tip iz kotora koji tamo drzi diskoteku. Ja sam vise za ovog iz ns-a jbg novosadjanke su moja slabost nadam se da ce da dovede neku igracicu odatle :))
 
Decky_Nis:
Ja sam cuo za 22-gi ali nebitno uskoro je otvaranje sto se tice ko otvara ja sam isto cuo za nekog tipa iz ns-a ali sam i cuo d aotvara neki tip iz kotora koji tamo drzi diskoteku. Ja sam vise za ovog iz ns-a jbg novosadjanke su moja slabost nadam se da ce da dovede neku igracicu odatle :))

i jedan i drugi odgovor su tacni... posto se bavim dizajnom enterijera, pomalo sam u toku... u pitanju je crnogorska ekipa iz NS koja drzi brdo lokala u NS (studio, modena...) i na crnogorskom primorju (izmedju ostalog i pomenuta diskoteka u kotoru)...

...sto se novosadjanki tice, cuvaj ih se :wink:... jesu u vecini slucajeva lepe, zgodne i doterane, ali glume neko ludilo i nepristupacnost, ne mozes ih ni ciglom spustiti na zemlju....
 
underwater:
i jedan i drugi odgovor su tacni... posto se bavim dizajnom enterijera, pomalo sam u toku... u pitanju je crnogorska ekipa iz NS koja drzi brdo lokala u NS (studio, modena...) i na crnogorskom primorju (izmedju ostalog i pomenuta diskoteka u kotoru)...

...sto se novosadjanki tice, cuvaj ih se :wink:... jesu u vecini slucajeva lepe, zgodne i doterane, ali glume neko ludilo i nepristupacnost, ne mozes ih ni ciglom spustiti na zemlju....

Za novosadjanke znam da su najlepse ali i da su preterano nepristupacne ali prebolecemo jos par njih u gradu :) Najnovija informacija je da se otvara 15 oktobra i da ce karta biti 500din koja podrazumeva i 3 besplatna pica. Pitanje je sta je istina...?
 
nevenaaa:
Ja sam cula da otvara diskoteka zvana STUDIO ali ne znam tacno gde..A cula sam da se otvara i diskoteka NAIS BLUE i da ce to biti najbolja diskoteka u zemlji..a cula sam i jos mnogooo toga ;)

Za ovo prvo sam cuo i ja od vise ljudi znaci sigurno se otvara u bivsem Cegru jer je jedna devojka ulazila i rekla mi je da je fenomenalno sredjeno a za ovo drugo nesto ne verujem ali daj boze da je istina ovaj grad valjda zasluzuje tako nesto.
 

Back
Top