Incognito - Super Moderator ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
slažete sa uslovima, molim označite 'Slažem se' checkbox i pritisnite dugme 'Registruj' ispod. Ako želite da prekinete registraciju, kliknite ovde da bi se vratili na indeks foruma.

Mada će administratori i moderatori Forum Krstarice pokušati da uklone sve neugodne poruke sa ovog foruma, nemoguće je pregledati sve poruke. Sve poruke su izraz pogleda autora, i niti vlasnici Forum Krstarice, ni Jelsoft Enterprises Ltd. (developers of vBulletin) nemogu snositi odgovornost za sadržaj bilo koje poruke.

Prihvatanjem ovih pravila, garantujete da nećete slati bilo kakve poruke koje su nepristojne, vulgarne, seksualno-orijentisane, poruke mržnje, preteće, ili na bilo koji drugi način u suprotnosti sa zakonom.

Vlasnici Forum Krstarice zadržavaju pravo da uklone, izmene, premeste ili zatvore bilo koju temu iz bilo kog razloga.



Учесницима овог подфорума пре свега шаљем "Правила Крстарице" из разлога бољег упознавања са истим.

Дакле, у овим Правилима НЕ ПИШЕ да је обавеза учесника овог подфорума да једни друге цинкаре, друкају и потказују... то је веома ружно, бар овде у Београду,међутим, има оних који се тиме још и хвале. Модератор ако хоће да ради свој посао НЕ СМЕ (или ја имам погрешна схватања) да задаје домаће задатке учесницима да су обавезни да друкају... већ би требало да он повремено чита поруке и сам то уочава.

Сматрам веома ружним и непримереним да Модератор КОЈИ ИМА СВУ ВЛАСТ НА ОВОМ ФОРУМУ ТРЕБА ДА БУДЕ НА СВАКОЈ ТЕМИ И ДА БУДЕ "МИРОЂИЈА У СВАКОЈ ЧОРБИ". На тај начин он потпуно непримерено покушава ИНСТРУИРАТИ РАЗГОВОР СХОДНО СВОЈИМ ПОЛИТИЧКИМ СТАВОВИМА И УБЕЂЕЊИМА... јер људи се углавном не усуђују да се супротстава да их не би бановао.

Модератор банује људе који копи-пасте а овамо ЊЕГОВИ ПОСТОВИ СУ КИЛОМЕТАРСКИ ДУГИ... па он сам делује као ОКТОПОД КОЈИ НЕ САМО ШТО НЕ ДОЗВОЉАВА СЛОБОДУ МИШЉЕЊА И РАЗМЕНУ - ВЕЋ ПОКУШАВА ДА
НАМЕЋЕ СВОЈЕ ПОЛИТИЧКЕ ПОГЛЕДЕ ... што је н е д о п у с т и в о...


...е... ово вам је ДЕМОКРАТИЈА НА ДЕЛУ :razz: :razz: :razz:
 
Možemo diskutovati:
U principu izmena teme nije u redu, pogotovo ako se ne zna koji deo je izmenjen, a zna se samo da je nešto promenjeno....
НЕ ПИШЕ да је обавеза учесника ...ne piše ni da je zabranjeno....
Domaća zadaća učesnicima može biti mač sa dve oštrice: Moderator može biti manipulisan od lukavog učesnika....
 
One by one...
Prvo, ti si se registrovao 02.02.2005, sto znaci da si pristao na pravilnik koji mozes procitati na: http://stari-forum.krstarica.com/faq.php (koji ce se prebaciti i ovde - zurilo se da se funkcionalnost foruma ocuva, a kasnije bi sledile pojedinosti). A taj pravilnik pod listom 'Sta je zabranjeno' lepo i kulturno kaze (izmedju ostalog):

Sta je zabranjeno?
- Otvaranje tema o drugim učesnicima Foruma

Dakle, vec si pokrsio jedno od pravila otvorivsi temu o meni, iz kog razloga ce biti zatvorena (kao i ona o Diocles-u). A ako te interesuju pojedinosti oko sredjivanja ovog podforuma, imas na vrhu lepo temu pa tamo pitaj. Koliko znam odgovorio sam na sva pitanja postavljena tamo.

Druga stvar, ja od nikog ne trazim da bude drukara, ali kao sto si i sam izvukao iz 'Terms & Conditions':

Mada će administratori i moderatori Forum Krstarice pokušati da uklone sve neugodne poruke sa ovog foruma, nemoguće je pregledati sve poruke. Sve poruke su izraz pogleda autora, i niti vlasnici Forum Krstarice, ni Jelsoft Enterprises Ltd. (developers of vBulletin) nemogu snositi odgovornost za sadržaj bilo koje poruke.

Dakle, nemoguce je pregledati sve poruke, i ja sam samo zamolio korisnike da ako se nadju uvredjeni necijim postom, koji mozda ja necu videti - da to lepo prijave umesto da istim stilom odgovaraju jer ce u tom slucaju i oni zavrsiti kao doticna osoba kojoj je vredjanje i nipodastavanje vrhunac komunikacionih sposobnosti. Zato je, uostalom, i napravljena takva mogucnost. Ako ti neces da prijavljujes, to je tvoje pravo, ali nemoj posle da se bunis da te je XYZ uvredio na temi ABC u tom i tom postu, a da niko na to nije reagovao. Pravilnik lepo kaze da niko nije ni obavezan da reaguje, vec da ce samo pokusati.

Sto se tice 'mirodjijstva', je l' to tebi smeta sto ja imam i svoja politicka uverenja? Sta, trebam da se pravim da me ne doticu teme iz realnog zivota i izigravam robota koji ce samo da brise i pomera neprimerene teme? Kazu da je to dobar recept inace, jer ljudi mogu da psuju 'Moderatora', dok isti taj Moderator nastupa pod nekim drugim nick-om u raspravi. Ja, however, ne zelim da se ne zna ko sredjuje teme... Sve sto obrisem, svakog kog banujem, itd. - to su moje (ili ako to rasta uradi - rastine) odluke, i stojim iza istih. Sad, mozda bi tebi bilo lakse da je moderator neka fiktivna osoba, a da se ja ovde pretvaram kako je onaj koji brise i banuje zla i neuvidjajna osoba, al' sorry - nisam takvog karaktera i ne skrivam se iza drugih nick-ova.

Sto se tice mojih postova, niko na ovoj planeti te ne tera da ih citas... Dok se budes drzao pravila, neces biti banovan, a cije ces postove citati, i cije ces misljenje uvazavati, to je tvoja stvar...

Toliko...

t.c. 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top